Calibrite ColorChecker Display

Pokročilá kalibrácia displeja je jednoduchá

Viac informácií

180 € s DPH 150 € bez DPH
-+
Osobné prevzatie: 28. 11. od 09:00
Odošleme: 28. 11.
Skladom 4 ks
Bratislava 4 ks
Kód tovaru:
CCDIS
Pridať do porovnania
Popis produktu

Popis produktu

Pokročilá kalibrácia displeja je jednoduchá
Vysokokvalitný profilovač monitora s ľahko použiteľným softvérom
Ideálny pre tvorcov obrazu všetkých úrovní, ktorí vyžadujú presné farby a detaily
Pracuje s viacerými monitormi v jednom systéme
Dodávaný softvér je kompatibilný s operačnými systémami Mac a Windows
Nie ste si istí, ktorý kalibrátor je pre vás ten pravý? Kliknutím sem získate užitočnú porovnávaciu tabuľku.

Pokročilá kalibrácia displeja pre nadšencov a profesionálnych fotografov, ktorí hľadajú pohodlné, jednoduché a cenovo dostupné riešenie

Pre kreatívnych perfekcionistov, ktorí túžia po profesionálnej kvalite v spojení s jednoduchým rozhraním ovládaným sprievodcom, ponúka Calibrite ColorChecker Display powered by X-Rite všetko, čo potrebujete na získanie skvele kalibrovaného monitora, notebooku alebo projektora. Keď sú všetky zariadenia vo vašom pracovnom postupe vyprofilované, môžete sa sústrediť na väčšiu kreativitu namiesto toho, aby ste sa čudovali, prečo sa farby na vašich obrázkoch nezhodujú s finálnym výstupom.

Pre farebných perfekcionistov, ktorí hľadajú jednoduchosť, poskytuje displej ColorChecker neuveriteľne konzistentné farby s nulovým stresom, vďaka čomu sa môžete viac sústrediť na to, čo vás baví.

Farba na všetkých vašich digitálnych zobrazovacích zariadeniach (stolové monitory, notebook a projektor) sa bude líšiť od zariadenia k zariadeniu a dokonca sa bude časom meniť. Pri práci s farbou je dôležitým faktorom jas a stabilita vášho monitora a vaše pracovné prostredie. Keď kalibrujete svoje displeje a vytvoríte farebný profil, eliminujete nespočetné množstvo frustrujúcich hodín, počas ktorých sa snažíte zistiť, prečo sa vaše obrázky nezhodujú v rôznych zariadeniach alebo prečo sa obrázok, ktorý ste poslali do laboratória alebo sami vytlačili, nezhoduje s obrázkom, ktorý ste hodiny zdokonaľovali.

ColorChecker Display od spoločnosti Calibrite je voľbou pre farebných perfekcionistov na jednoduché profilovanie všetkých vašich zobrazovacích zariadení a dosiahnutie konzistentných farieb vo vašich obľúbených kreatívnych softvérových aplikáciách.

ColorChecker Display obsahuje ccColourimeter a softvér ccStudio poháňaný spoločnosťou X-Rite. Rozhranie softvéru riadené sprievodcom vás prevedie celým procesom a potom vám pripomenie, kedy je čas na opätovné vyprofilovanie displejov, aby sa zachovala konzistencia. Keby bol život vždy taký jednoduchý.

Funkcie Kalibrácia monitora

Keď sa zbavíte dohadov a frustrácie z toho, aby ste sa uistili, že farba, ktorú vidíte na displeji, zodpovedá farbe, ktorú očakávate od tlačiarne; ušetríte čas a peniaze a získate plnú kreatívnu kontrolu nad svojimi obrázkami. ColorChecker Display využíva pokročilé technológie na zdokonalenie zhody medzi displejom a tlačiarňou.

Inteligentné iteratívne profilovanie: adaptívna technológia, ktorá pri každom profilovaní vytvára optimalizované výsledky pre maximálnu presnosť farieb na každom jedinečnom displeji.

Flare Correct (Korekcia odleskov): meria a upravuje profil displeja pre znížené kontrastné pomery spôsobené odleskami svetla (alebo odleskami) dopadajúcimi na povrch displeja. Presným meraním efektívneho kontrastného pomeru displeja získate ešte presnejší profil displeja.

Meranie okolitého osvetlenia: na základe merania svetelných podmienok v mieste, kde sa budú výtlačky prezerať, automaticky určí optimálny jas displeja na porovnanie výtlačkov s displejom.

Podpora video štandardov: NTSC, PAL SECAM, Rec. 709, Rec. 2020 a DCI-P3.

Rozšírené používateľské ovládanie: Používateľské ovládanie bieleho bodu, jasu, kontrastného pomeru a gama.

Profilovanie viacerých monitorov: Porovnajte farby až na štyroch samostatných displejoch, aby ste dosiahli presnosť farieb vo všetkých pracovných postupoch.

Overenie profilu a pripomienkovanie: Zobrazte výsledky pred a po pomocou priložených obrázkov alebo načítajte vlastné, prípadne použite prehliadač 3D profilu gamut a nastavte intervaly pripomienok na opätovné profilovanie displeja.

Kalibrácia projektora
Teraz môžu vaše premietané prezentácie vyzerať rovnako ako váš monitor. Presný profil projektora vytvoríte za niekoľko minút - je to rovnako jednoduché ako vytvorenie profilu monitora. Tento proces zohľadňuje všetky podmienky v miestnosti - premietané farby, farbu obrazovky a osvetlenie miestnosti - takže si môžete byť istí, že premietané obrazy sa zobrazujú tak, ako ste zamýšľali.

ŠPECIFIKÁCIE

Technické špecifikácie

Požiadavky na operačný systém (Mac) MacOS X 10.14x a vyšší (s nainštalovanými najnovšími aktualizáciami)
Požiadavky na operačný systém (Windows) Microsoft Windows 8.1® 32 alebo 64 bitov Microsoft Windows 10® 32 alebo 64 bitov Všetky operačné systémy by mali mať nainštalovaný najnovší Service Pack
Požiadavky na procesor (Mac) Procesor Intel® Core 2 Duo alebo lepší
Požiadavky na procesor (Windows) Intel® Core 2 Duo / AMD Athlon™ XP alebo lepší
Pamäť 512 MB RAM (odporúčané 2 GB)
Miesto na disku 500 MB voľného miesta na disku
Rozlíšenie displeja Rozlíšenie monitora 1024 x 768 pixelov alebo vyššie
Grafická karta Podpora dvoch displejov vyžaduje buď 2 grafické karty, alebo grafickú kartu s dvoma hlavami, ktorá podporuje načítanie dvoch video LUT. Nainštalované najnovšie ovládače pre grafickú kartu. Nainštalované najnovšie ovládače pre grafickú kartu
Pripojenie Napájanie USB. Nainštalovaný sieťový adaptér a načítaný ovládač.
Zabezpečenie Používateľ musí mať práva správcu na inštaláciu a odinštalovanie aplikácie
Pripojenie k internetu Na inštaláciu, sťahovanie a automatickú aktualizáciu softvéru je potrebné vysokorýchlostné internetové pripojenie
Podporované jazyky Angličtina, čínština (zjednodušená), francúzština, japončina, kórejčina, nemčina, portugalčina, ruština, španielčina, taliančina
Registrácia produktu Na získanie technickej podpory spoločnosti Calibrite počas záručnej doby je potrebná registrácia výrobku, zaregistrujte sa priamo na stránke www.calibrite.com/register. Zariadenie zaregistrujte počas prvých 30 dní od zakúpenia
Záruka 24 mesiacov od dátumu nákupu koncovým používateľom v Spojenom kráľovstve a Európskej únii; 12 mesiacov vo všetkých ostatných krajinách.
Parametre

Parametre

Výrobca: Calibrite
Kategória: Prislušenstvo pre monitory

Hlavné parametre

Operačný systémWindows
Operačný systémMacOS
Napájení monitoruUSB
PRÍSLUŠENSTVO (11)

Káble a konektory

Canare L-1.5C2VS BLK BNC 0,5m

Skladom > 5 ks
bez DPH 11.4 € 13.68 €
  • 4K / UHD

HDMI kabel 2.0b UHD 4K High Speed + Ethernet 2m

Skladom 4 ks
bez DPH 7.84 € 9.41 €

Monitory

Calibrite ColorChecker Passport Video

Skladom > 5 ks
bez DPH 135 € 162 €

Calibrite ColorChecker Display Plus

Skladom 4 ks
bez DPH 250 € 300 €

Calibrite ColorChecker Classic

Skladom > 5 ks
bez DPH 78 € 93.6 €

Calibrite ColorChecker Video

Skladom > 5 ks
bez DPH 120 € 144 €

Calibrite ColorChecker Classic Nano

Skladom > 5 ks
bez DPH 165 € 198 €

Calibrite ColorChecker Passport Photo 2

Skladom 3 ks
bez DPH 105 € 126 €

X-Rite ColorChecker Grayscale

Skladom 1 ks
bez DPH 60 € 72 €
  • Doprava zdarma

Seetec 4K156-9HSD 15,6" 4K Broadcast Monitor

Na odoslanie 1 ks
bez DPH 680 € 816 €

Software, ovládače, diskové polia

Calibrite ColorChecker Classic Mini

Skladom > 5 ks
bez DPH 60 € 72 €
ALTERNATÍVY (1)

X-Rite i1Display Pro

Na odoslanie 1 ks
bez DPH 220 € 264 €