Calibrite ColorChecker Studio

Profesionálna kalibrácia snímania na tlač

Viac informácií

600 € s DPH 500 € bez DPH
-+
Osobné prevzatie: 28. 11. od 09:00
Odošleme: 28. 11.
Skladom 2 ks
Bratislava 2 ks
Kód tovaru:
CCSTUDIO
Pridať do porovnania
Popis produktu

Popis produktu

Profesionálna kalibrácia snímania na tlač
Riešenie typu "všetko v jednom" s ľahko použiteľným softvérovým rozhraním
Ideálne pre všetkých používateľov, ktorí chcú dosiahnuť zhodu farieb obrazovky s farbami tlače
Profilovanie tlačiarne dokáže vytvoriť rôzne "vzhľady" na napodobnenie profilov studených tónov, vysokých tónov a čiernobielej
Kompatibilný s operačnými systémami Mac a Windows
Nie ste si istí, ktorý kalibrátor je pre vás ten pravý? Kliknutím sem získate užitočnú porovnávaciu tabuľku

Calibrite ColorChecker Studio powered by X-Rite je riešenie na správu farieb od začiatku do konca pre kreatívcov, ktorí chcú dosiahnuť odborné výsledky. Vaše výtlačky budú zodpovedať vašim predstavám dokonalejšie, než ste si kedy mysleli.
Riešenie správy farieb na profesionálnej úrovni od začiatku do konca vytvorené perfekcionistami farieb pre perfekcionistov farieb.

ColorChecker Studio od spoločnosti Calibrite bolo vytvorené pre fotografov, ktorí radi fotografujú, skenujú, upravujú a tlačia, ale neradi strácajú čas a peniaze na tento proces. Patentovaná technológia zabudovaná v aplikácii ColorChecker Studio poskytuje presnú a intuitívnu správu farieb v rámci celého pracovného postupu s farbami. Konečný výsledok: výtlačky, ktoré zodpovedajú vašim snímkam vo všetkých zariadeniach.

ColorChecker Studio je riešenie na zachytenie až po tlač, ktoré posunie váš pracovný postup so správou farieb na novú úroveň presnosti a kontroly. Medzi funkcie patrí profilovanie tlačiarne pre čiernobielu, profilovanie skenera, profilovanie monitora pre video a zjednodušené používateľské prostredie v rámci úžasného softvéru ColorChecker Studio.

Vylepšený a intuitívny softvér ColorChecker Studio poháňaný spoločnosťou X-Rite prináša dokonalú rovnováhu automatizácie s celým radom kreatívnych ovládacích prvkov pre fotografov, filmárov a dizajnérov, ktorí hľadajú viac možností a kontroly nad farbami. Každým krokom vás prevedie rozšírená škála odborných možností na prispôsobenie a doladenie pracovného postupu podľa potreby.

ColorChecker Studio poskytuje kompletný balík nástrojov na kalibráciu a profilovanie všetkých vašich zariadení od snímania až po tlač. Budete mať istotu, že to, čo ste zachytili vo fotoaparáte alebo skeneri a vidíte na všetkých displejoch a mobilných zariadeniach alebo projektoroch, sa bude zhodovať s konečným tlačovým výstupom. A vďaka ušetrenému času sa môžete opäť sústrediť na to, čo vás baví - vytváranie ďalších snímok.
Farební perfekcionisti, ktorí snímajú, upravujú a tlačia, budú ohromení tým, čo je možné.

 

Funkcie
ColorChecker Studio kombinuje prvotriedny hardvér a softvér, aby poskytol profesionálne farebné výsledky pre fotografov a filmárov.

ColorChecker Studio obsahuje:

Zariadenie ColorChecker Studio:
Patentovaný spektrofotometer ColorChecker Studio typu všetko v jednom je jediné zariadenie, ktoré potrebujete na profilovanie monitorov, projektorov, skenerov, mobilných zariadení a tlačiarní

.

Je kompaktný a ľahko sa prenáša vo vlastnej ochrannej taške, takže vám nikdy nechýbajú prostriedky na vytvorenie odborne kalibrovaného a profilovaného pracovného postupu, či už doma, v štúdiu alebo na cestách.

softvér ccStudio poháňaný spoločnosťou X-Rite poskytuje ľahko ovládateľné rozhranie, ktoré poskytuje odborne kalibrované a profilované monitory (vrátane predvolieb videa), projektory, skenery a tlačiarne.

Kalibračný softvér ColorChecker pre fotoaparáty a Mini ColorChecker Classic Target pre fotoaparáty:
Pomocou priloženého štandardného terča s 24 políčkami budete môcť vytvárať vlastné profily fotoaparátu (s jedným alebo dvoma osvetľovacími prostriedkami), nastaviť vlastné vyváženie bielej a mať neutrálny východiskový bod bez ohľadu na to, v akom svetle snímate, aby ste zjednodušili proces úprav. Softvér obsahuje počítačovú aplikáciu aj zásuvný modul Adobe® Lightroom®.

Kalibrácia a profilovanie monitora:
Keď sa zbavíte dohadov a frustrácie z toho, aby ste sa uistili, že farba, ktorú vidíte na displeji, zodpovedá farbe, ktorú očakávate od tlačiarne, ušetríte čas a peniaze a získate plnú tvorivú kontrolu nad svojimi snímkami. ColorChecker Studio využíva pokročilé technológie na zdokonalenie zhody medzi displejom a tlačiarňou.

Inteligentné iteratívne profilovanie:
Adaptívna technológia, ktorá pri každom profilovaní vytvára optimalizované výsledky pre maximálnu presnosť farieb na každom jedinečnom displeji.

Meranie okolitého osvetlenia: Automaticky určuje optimálny jas displeja na porovnanie výtlačkov s displejom na základe merania svetelných podmienok, v ktorých sa budú výtlačky prezerať.

Podpora video štandardov: NTSC, PAL SECAM, Rec. 709, Rec. 2020 a DCI-P3

Rozšírené používateľské ovládacie prvky: vlastné ovládanie bieleho bodu, jasu, kontrastného pomeru a gama. Taktiež meranie iných displejov alebo zdrojov svetla a použitie ako cieľov.

Profilovanie viacerých monitorov: farebné porovnanie až štyroch samostatných displejov pre presnosť farieb v rámci celého pracovného postupu

Optimalizácia profilov: vytvárajte jedinečné sady patchov na dosiahnutie optimálnych výsledkov

Overenie profilu a pripomenutie: prezrite si výsledky pred a po pomocou priložených obrázkov alebo načítajte svoje vlastné, prípadne použite 3D prehliadač gamutu profilu; nastavte intervaly pripomenutia na opätovné profilovanie displeja

 

Ešte viac funkcií
Kalibrácia a profilovanie projektora:
Teraz môžu vaše premietané prezentácie vyzerať rovnako ako váš monitor. Vytvorte si presný profil projektora za niekoľko minút - je to rovnako jednoduché ako vytvorenie profilu monitora. Tento proces zohľadňuje všetky podmienky v miestnosti - premietané farby, farbu obrazovky a osvetlenie miestnosti - takže si môžete byť istí, že premietané obrazy sa zobrazujú tak, ako ste zamýšľali.

Kalibrácia a profilovanie skenera:
Profilovanie skenera je veľmi jednoduché. Jednoducho naskenujte a orežte cieľ a vytvorte vysokokvalitný profil ICC. Podporuje tieto ciele: ColorChecker Classic (štandardné a mini veľkosti), ColorChecker Digital SG, reflexný IT 8,7/2, transmisný 4×5 a 35 mm IT8,7/1

Profilovanie tlačiarne RGB a CMYK:
Inteligentná technológia iteratívneho profilovania zabezpečuje presnú reprodukciu výstupu z tlače na tlač a z tlačiarne na tlačiareň, čím poskytuje výsledky profesionálnej kvality pre hladkosť, zvýraznenie a detaily tieňov.

Superrýchle skenovanie aplikácie ColorChecker Studio dokáže rýchlo zmerať testovacie grafy za menej ako jednu minútu! Stačí naskenovať jeden testovací diagram s 50 políčkami a aplikácia ColorChecker Studio sa naučí, ako sa vaša tlačiareň správa k týmto farbám, a dynamicky vygeneruje druhý diagram s 50 políčkami. Potom vytlačte a naskenujte tento druhý graf s 50 políčkami a váš profil je dokonalý!

Možnosť uloženia testovacích cieľov ako súborov TIFF na neskoršiu tlač alebo na použitie na vzdialenej tlačiarni. ColorChecker Studio podporuje aj rôzne veľkosti papiera.

ColorChecker Studio má dokonca možnosť optimalizovať profil tlačiarne pre konkrétne farby, telové odtiene alebo zachytené bodové farby. ColorChecker Studio vytvorí 3. testovací cieľ na základe extrahovaných farieb z obrázka a/alebo bodových farieb zachytených zariadením ColorChecker Studio. Načítajte profil, vytvorte testovací cieľ, zmerajte a uložte. Je to také jednoduché.

Profilovanie čiernobielych výtlačkov:
Využívajúc rovnakú inteligentnú iteračnú technológiu profilovania pre farebné výtlačky je náš čiernobiely modul špeciálne navrhnutý tak, aby zabezpečil najvyššiu kvalitu výsledkov pre vaše čiernobiele výtlačky, čo vedie k výnimočnej hladkosti, detailom svetiel a tieňov.

Stačí naskenovať jednu testovaciu tabuľku s 50 políčkami a aplikácia ColorChecker Studio sa naučí, ako sa vaša tlačiareň správa k týmto farbám, a dynamicky vygeneruje druhú tabuľku so 100 políčkami na lepšie definovanie neutrálnych farieb. Vytlačte a naskenujte tento druhý graf a váš čiernobiely profil je teraz dokonalý!

Po konverzii obrázka na čiernobiely a pripravení na tlač jednoducho použite svoj vlastný čiernobiely profil.

K dispozícii je aj možnosť vytvoriť profil pre špecifický čb vzhľad vrátane vysoko kontrastného neutrálneho, platinového alebo sépiového. Tí z vás, ktorí milujú čiernobielu tlač, sa pripravte na úžas.

Calibrite ColorChecker Studio powered by X-Rite posunie váš pracovný postup so správou farieb od začiatku do konca na expertnú úroveň s výnimočnou presnosťou a konzistenciou, čo vám umožní venovať viac času tvorbe ďalších snímok.

ŠPECIFIKÁCIE

Požiadavky na operačný systém (Mac) MacOS X 10.14x a vyšší (s nainštalovanými najnovšími aktualizáciami)
Požiadavky na operačný systém (Windows) Microsoft Windows 8.1® 32 alebo 64 bitov Microsoft Windows 10® 32 alebo 64 bitov Všetky operačné systémy by mali mať nainštalovaný najnovší Service Pack
Požiadavky na procesor (Mac) Procesor Intel® Core 2 Duo alebo lepší
Požiadavky na procesor (Windows) Intel® Core 2 Duo / AMD Athlon™ XP alebo lepší
Pamäť 512 MB RAM (odporúčané 2 GB)
Miesto na disku 500 MB voľného miesta na disku
Rozlíšenie displeja Rozlíšenie monitora 1024 x 768 pixelov alebo vyššie
Grafická karta Podpora dvoch displejov vyžaduje buď 2 grafické karty, alebo grafickú kartu s dvoma hlavami, ktorá podporuje načítanie dvoch video LUT. Nainštalované najnovšie ovládače pre grafickú kartu. Nainštalované najnovšie ovládače pre grafickú kartu
Pripojenie Napájanie USB. Nainštalovaný sieťový adaptér a načítaný ovládač.
Zabezpečenie Používateľ musí mať práva správcu na inštaláciu a odinštalovanie aplikácie
Pripojenie k internetu Na inštaláciu, sťahovanie a automatickú aktualizáciu softvéru je potrebné vysokorýchlostné internetové pripojenie
Podporované jazyky Angličtina, čínština (zjednodušená), francúzština, japončina, kórejčina, nemčina, portugalčina, ruština, španielčina, taliančina
Registrácia produktu Na získanie technickej podpory spoločnosti Calibrite počas záručnej doby je potrebná registrácia výrobku, zaregistrujte sa priamo na stránke www.calibrite.com/register. Zariadenie zaregistrujte počas prvých 30 dní od zakúpenia
Záruka 24 mesiacov od dátumu nákupu koncovým používateľom v Spojenom kráľovstve a Európskej únii; 12 mesiacov vo všetkých ostatných krajinách

 

Parametre

Parametre

Výrobca: Calibrite
Kategória: Prislušenstvo pre monitory

Hlavné parametre

Operačný systémWindows
Operačný systémMacOS
PRÍSLUŠENSTVO (11)

Káble a konektory

Canare L-1.5C2VS BLK BNC 0,5m

Skladom > 5 ks
bez DPH 11.4 € 13.68 €
  • 4K / UHD

HDMI kabel 2.0b UHD 4K High Speed + Ethernet 2m

Skladom 4 ks
bez DPH 7.84 € 9.41 €

Monitory

Calibrite ColorChecker Display Plus

Skladom 4 ks
bez DPH 250 € 300 €

Calibrite ColorChecker Classic

Skladom > 5 ks
bez DPH 78 € 93.6 €

Calibrite ColorChecker Video

Skladom > 5 ks
bez DPH 120 € 144 €

Calibrite ColorChecker Classic Nano

Skladom > 5 ks
bez DPH 165 € 198 €

Calibrite ColorChecker Passport Photo 2

Skladom 3 ks
bez DPH 105 € 126 €

X-Rite ColorChecker Grayscale

Skladom 1 ks
bez DPH 60 € 72 €
  • Doprava zdarma

Seetec 4K156-9HSD 15,6" 4K Broadcast Monitor

Na odoslanie 1 ks
bez DPH 680 € 816 €

Calibrite ColorChecker Passport Video

Skladom > 5 ks
bez DPH 135 € 162 €

Software, ovládače, diskové polia

Calibrite ColorChecker Classic Mini

Skladom > 5 ks
bez DPH 60 € 72 €