Blog

Kategórie
 
 
 
 
 
Obľúbené produkty
Wishlist (zoznam želaní) je prázdny
 
 
 

Blog

Štvrtok, 17. január 2019
Spoločnosť Inertia Films a jej zakladateľ Troy Thomas používa statívy Cartoni už viac ako 25 rokov. V podstate jeden zo stativov Cartoni Delta používa nepretržite už od roku 1994. Práve tento statív spolu s ďalšími novšími modelmi bude využívať Inertia Films na pokrytie tohtoročného Super Bowl LIII v Atlante na štadióne Mercedes-Benz, domovským štadiónom Atlanta Falcons.
 
Streda, 9. január 2019

Sony prednedávnom vydalo niekoľko zaujímavých a očakávaných aktualizácií firmwarov na svoje produkty. Tieto aktualizácie prinášajú okrem drobných úprav aj nové funkcie a rozširujú možnosti pri väčšine produktov.

 
Utorok, 8. január 2019

Další návod z dielne Red Giant Software tentoraz využíva balík Trapcode aby simuloval veľmi podobné efekty ako v novom podvodnom filme Aquaman.

 
Piatok, 21. december 2018

Chceme sa vám aj touto formovu poďakovať za vašu prejavenú priazeň a prajeme vám veľa zdravia, štastia, úspechov, pevné nervy a vždy fungujúcu techniku aj v roku 2019!

 
Štvrtok, 13. december 2018

Tento rok sa nám už neúprosne blíži ku koncu a zostáva nám už len niekoľko pracovných dní. Nižšie uvádzame otvárací čas medzi sviatkami.

 
Pondelok, 26. február 2018

Určite mnohí z vás poznajú, pracovali alebo ešte stále pracujú s teraz už takmer legendárnou kamerou Sony PMW-EX1 resp. novšou PMW-EX1R. Je to už pomaly kultový model ktorý ako prvý prišiel na trh s tromi pol palcovými snímačmi (3x 1/2") a integrovaným profesionálnym objektívom Fujinon. Nielen tieto vlastnosti predurčili XDCAM EX model k úspešnej budúcnosti medzi profesionálnymi ale aj občasnými kameramanmi a na kamery sa celosvetovo natočilo množstvo kvalitného HD obsahu.

 
Pondelok, 26. február 2018

Výrobca populárnych aplikácií a plug-inov pre videoprodukciu, Red Giant Software, zisťoval u YouTuberov a vlogerov (video bloggerov) a najčastejšie zaznieval názor, že rýchlosť tvorby má prednosť pred vizuálnou stránkou výsledného diela.

 
Piatok, 20. júl 2018

Studio Post Atomic využilo software DaVinci Resolve od Blackmagic Design pri tvorbu nového reklamného spotu „Capture it if you can“ na Lamborghini Huracán Performante Spyder! K slovu prišly funkcie na stabilizáciu obrazu, farebné korekcie a pri tomto športiaku aj funkcie spomalenie videa :-)

 
Piatok, 20. júl 2018

Softwarová výbava pre modul Blackmagic 3G-SDI Shield for Arduino vychádza v novej verzii obsahujúca celý rad opráv a optimalizácií.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia