Blog

Kategórie
 
 
 
 
 
Obľúbené produkty
Wishlist (zoznam želaní) je prázdny
 
 
 

Top vlastnosti kamery Sony PXW-Z280

Určite mnohí z vás poznajú, pracovali alebo ešte stále pracujú s teraz už takmer legendárnou kamerou Sony PMW-EX1 resp. novšou PMW-EX1R. Je to už pomaly kultový model ktorý ako prvý prišiel na trh s tromi pol palcovými snímačmi (3x 1/2") a integrovaným profesionálnym objektívom Fujinon. Nielen tieto vlastnosti predurčili XDCAM EX model k úspešnej budúcnosti medzi profesionálnymi ale aj občasnými kameramanmi a na kamery sa celosvetovo natičili množstvo kvalitného HD obsahu.

 

Red Giant predstavujú Short Cuts

Výrobca populárnych aplikácií a plug-inov pre videoprodukciu, Red Giant Software, zisťoval u YouTuberov a vlogerov (video bloggerov) a najčastejšie zaznieval názor, že rýchlosť tvorby má prednosť pred vizuálnou stránkou výsledného diela.

 

Nová reklama pre Lamborghini pomocou DaVinci Resolve

Studio Post Atomic využilo software DaVinci Resolve od Blackmagic Design pri tvorbu nového reklamného spotu „Capture it if you can“ na Lamborghini Huracán Performante Spyder! K slovu prišly funkcie na stabilizáciu obrazu, farebné korekcie a pri tomto športiaku aj funkcie spomalenie videa :-)

 

Blackmagic Control pre Arduino 1.1

Softwarová výbava pre modul Blackmagic 3G-SDI Shield for Arduino vychádza v novej verzii obsahujúca celý rad opráv a optimalizácií.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia