Blackmagic Design Ethernet Switch 360p

Blackmagic Ethernet Switch 360P, prvý ethernetový prepínač navrhnutý špeciálne pre filmový a televízny priemysel! Toto vysoko výkonné ethernetové riešenie s nízkou latenciou je tiež vybavené 16 rýchlymi 10G ethernetovými portami, 2 extrémne vysokorýchlostnými 100G ethernetovými portami a zadnými ethernetovými prípojkami na lepšiu správu káblov. Toto jednoduché…

Viac informácií

3 347 € s DPH 2 789.17 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Na ceste 2 ks
Kód tovaru:
DWCSWA/MODC360P
Pridať do porovnania História cien
Popis produktu

Popis produktu

Blackmagic Ethernet Switch 360P, prvý ethernetový prepínač navrhnutý špeciálne pre filmový a televízny priemysel! Toto vysoko výkonné ethernetové riešenie s nízkou latenciou je tiež vybavené 16 rýchlymi 10G ethernetovými portami, 2 extrémne vysokorýchlostnými 100G ethernetovými portami a zadnými ethernetovými prípojkami na lepšiu správu káblov. Toto jednoduché riešenie typu plug and play, ktoré funguje v rámci pracovného toku IP videa 2110, má všetko potrebné pre prácu vo filme a televízii! K dispozícii od 7/2024.

Prepínač Blackmagic Ethernet 360P bol navrhnutý špeciálne pre televízny priemysel! To znamená, že všetky sieťové pripojenia sa nachádzajú na zadnej strane, teda na rovnakej strane ako sieťové porty na vysielacích zariadeniach zákazníkov. Vďaka tomu je pripojenie sieťových káblov jednoduché! Štandardné dátové prepínače majú svoje pripojenia na prednej strane, čo znamená, že sa z kabeláže stáva úplný neporiadok. Ak zákazníci montujú dátové prepínače na zadnú stranu, ich dátové káble nie sú bezpečné.

Blackmagic Ethernet Switch 360P má 16 úplne nezávislých 10G ethernetových portov využívajúcich štandardné konektory RJ-45. Keďže je Blackmagic Ethernet Switch 360P určený pre televíziu, ethernetové pripojenia sú na zadnej strane pre jednoduchú správu káblov a každý konektor je mierne preložený, takže zákazníci majú priestor na odpojenie káblov. Vďaka množstvu portov 10G môžu zákazníci vytvárať extrémne veľké polia rekordérov HyperDeck ISO. Potom môžu pripojiť veľa pracovných staníc DaVinci Resolve pre strihačov a koloristov.

Pre extrémnu rýchlosť obsahuje Blackmagic Ethernet Switch 360P aj dve nezávislé 100G Ethernetové pripojenia. V prípade veľkých systémov na nahrávanie ISO a živé prehrávanie sa môže zariadenie Blackmagic Cloud Store Max pripojiť priamo k 100G ethernetovému pripojeniu, čo umožňuje veľa simultánnych záznamových prúdov Ultra HD.

Teraz môžu zákazníci vytvárať samostatné systémy 2110 IP bez toho, aby potrebovali IT technika na konfiguráciu zložitých nastavení multicast, pretože zákazníci môžu smerovať IP video pomocou ovládacieho panela smerovača. Jeho súčasťou je strojovo spracovaný kovový otočný ovládač, farebný LCD displej a tlačidlá skratiek. Blackmagic Ethernet Switch 360P potom nastaví všetky nastavenia multicast na pozadí bez zložitých nastavení IT.

Blackmagic Ethernet Switch 360P obsahuje výstup HDMI, ktorý zobrazuje zákazníkom každé ethernetové pripojenie na vizuálnom stavovom displeji. Stačí pripojiť akýkoľvek televízor alebo počítačový monitor s rozhraním HDMI. Zákazníci získajú informácie o rýchlosti spojenia a navyše aj o aktuálnej rýchlosti prenosu dát. K dispozícii je aj živý dátový graf pre každý port, ktorý zákazníkom ukazuje rýchlosť prenosu dát v porovnaní s kapacitou portu v priebehu času.

Parametre

Parametre

Výrobca: Blackmagic Design
Kategória: Príslušenstvo