Blackmagic Design Cloud Store Mini 8 TB

Úložisko Blackmagic Cloud Store Mini s kapacitou 8 TB sa skladá zo štyroch pamäťových kariet M.2 v konfigurácii RAID 0 a vďaka sieťovému rozhraniu 10G Ethernet ide o veľmi rýchle riešenie, ktoré umožňuje viacerým vzdialeným používateľom jednoducho spolupracovať napríklad na postprodukcii videa v aplikácii DaVinci Resolve. Vďaka podpore služby Dropbox umožňuje…

Viac informácií

1 830 € s DPH 1 525 € bez DPH
-+
Dostupnosť
14-30 dní
Kód tovaru:
DWCLDE/CLDMINI08
Pridať do porovnania História cien
Popis produktu

Popis produktu

Úložisko Blackmagic Cloud Store Mini s kapacitou 8 TB sa skladá zo štyroch pamäťových kariet M.2 v konfigurácii RAID 0 a vďaka sieťovému rozhraniu 10G Ethernet ide o veľmi rýchle riešenie, ktoré umožňuje viacerým vzdialeným používateľom jednoducho spolupracovať napríklad na postprodukcii videa v aplikácii DaVinci Resolve. Vďaka podpore služby Dropbox umožňuje aj synchronizáciu viacerých diskov na vzdialených lokalitách.

Blackmagic Cloud Store Mini je všestranné a výkonné sieťové úložisko navrhnuté špeciálne na zdieľanie veľkých súborov v televíznych a filmových postprodukčných štúdiách, ktoré sa venujú strihu videa, korekcii farieb, výrobe zvuku a efektov. Hravo si poradí aj so súbormi Blackmagic RAW 12K! Minimálny prístupový čas a vysoká rýchlosť čítania/zápisu z neho robia ideálny nástroj pre špičkové pracovné stanice používajúce softvér, ako je DaVinci Resolve.

Blackmagic Cloud Store Mini ponúka všestranný, ľahko prenosný dizajn - vhodný nielen na stolové použitie, ale aj na montáž do prístrojových skríň - a tichú prevádzku. Jeho srdcom je sústava štyroch pamäťových kariet M.2 pre maximálnu rýchlosť, ako aj 10G a 1G ethernetové porty s interným prepínačom. Monitorovací výstup HDMI umožňuje sledovať činnosť úložiska na externom monitore v reálnom čase.

Zariadenie Blackmagic Cloud Store Mini sa predáva s 8 TB pamäťou flash, ktorá poskytuje dostatok úložného priestoru pre moderné formáty videa používané v televíznej produkcii pri zachovaní malých rozmerov. Médium M.2 flash zaručuje spoľahlivosť, vysokú rýchlosť čítania a zápisu a minimálny prístupový čas. Výkonná interná elektronika a flash karty usporiadané do poľa RAID 0 zabezpečujú optimálne využitie rozhrania 10G Ethernet na dosiahnutie maximálnych prenosových rýchlostí potrebných pre záznam z digitálnej filmovej kamery alebo produkciu s viacerými kamerami. Napriek vysokému výkonu zostáva aktívny chladiaci systém veľmi tichý.

Vytváranie miestnych záloh súborov uložených pomocou služby Dropbox je teraz hračka! Súbory uložené v službe Blackmagic Cloud Store Mini sú tak okamžite dostupné v miestnych sieťach bez potreby sťahovania súborov uložených na serveroch Dropbox. Okrem toho je možné synchronizovať viacero vzdialených jednotiek Blackmagic Cloud Store Mini pomocou služby Dropbox, čím sa zabezpečí, že používatelia môžu ľahko spolupracovať na projektoch, nech sú kdekoľvek. Službu Dropbox môžete používať aj ako záložné riešenie.

Monitorovací výstup HDMI umožňuje sledovať stav úložiska pomocou externého monitora alebo televízora v reálnom čase. V náhľade sa zobrazí grafické znázornenie poľa vrátane aktuálnych prípadov čítania/zápisu. K dispozícii je aj graf využitia rozhrania Ethernet 10G, indikácia voľného/využitého miesta alebo zoznam pripojení k službe Dropbox. Zobrazí sa aj zoznam pripojených používateľov alebo stav sieťových prostriedkov.

Blackmagic Cloud Store Mini má aj interný adaptér USB-C na Ethernet na núdzové pripojenie notebookov bez rozhrania Ethernet. Dvojicu portov USB-C možno využiť aj na lokálne zálohovanie, import médií z pamäťových kariet alebo diskov fotoaparátov atď. Lokálne zálohovanie môže byť alternatívou k zálohovaniu cez Dropbox pri spracovaní citlivých údajov. Hoci sú karty M.2 veľmi spoľahlivé, pri používaní polí RAID 0 je dôležitá možnosť jednoduchého zálohovania.

Významnou výhodou Blackmagic Cloud Store Mini je súkromná povaha sieťového úložiska, nad ktorým majú používatelia plnú kontrolu. Nie je potrebné platiť mesačné predplatné. Neexistuje žiadne sledovanie údajov alebo aktivity používateľa. Na uloženie nastavení sa tiež nemusíte prihlasovať na webovú stránku - Blackmagic Cloud Store Mini môžete jednoducho ovládať pomocou bezplatnej aplikácie pre macOS a Windows. To umožňuje vytvoriť súkromné úložisko mimo internetovej infraštruktúry a bezpečne pracovať s údajmi v rámci miestnej siete.

Základné funkcie Blackmagic Cloud Store Mini

 • Kompaktný dizajn s tichým chladením a možnosťou montáže do stojana
 • Štyri výkonné flash karty M.2 s celkovou kapacitou 8 TB
 • Karty nakonfigurované v poli RAID 0 pre vysoký výkon
 • Synchronizácia so službou Dropbox
 • Monitorovací výstup HDMI na monitorovanie stavu úložiska
 • 10G a 1G ethernetové porty
 • Podporuje aj pripojenie na zbernicu USB-C
 • USB-C umožňuje aj import miestnych súborov a vytváranie záloh
 • Žiadne predplatné, dodatočné poplatky ani sledovanie aktivity používateľa
 • Softvér pre macOS a Windows

 

Parametre

Parametre

Výrobca: Blackmagic Design
Kategória: Disková pole

Hlavné parametre

InterfaceUSB-C
Operačný systémWindows
Operačný systémMacOS
PRÍSLUŠENSTVO (4)

PRÍSLUŠENSTVO (4)

Blackmagic Design DaVinci Resolve Studio

 • Top produkt
DaVinci Resolve Studio od spoločnosti Blackmagic Design je špičkové riešenie na korekciu
335 €
Skladom > 5 ks

Blackmagic Design DaVinci Resolve Speed Editor

 • Doprava zdarma
Nová klávesnica pre stránku Cut Page aplikácie DaVinci Resolve, ktorá umožňuje nové
443 €
Skladom > 5 ks

Blackmagic Design DaVinci Resolve Studio s kľúčom USB

 • Top produkt
DaVinci Resolve Studio od spoločnosti Blackmagic Design je špičkové riešenie na korekciu
335 €
Skladom 2 ks

Blackmagic Design Panel DaVinci Resolve Mini

 • Doprava zdarma
DaVinci Resolve Mini Panel je hardwarový pult přinášející pokročilé funkce pro barevné
2 345 €
Na ceste 2 ks