Aktualizace HyperDeck Studio Mini v7.1

Nová aktualizácia HyperDeck v7.1 zavádza významné nové funkcie preprofesionálny videorekordér HyperDeck Studio Mini. Novinkou je implementácia kodeku H.264, ktorý teraz podporuje formáty HD s polovičnými snímkami a zvuk AAC umožňujúci priame odosielanie súborov na YouTube, ako aj rýchlejší prenos dát cez rozhranie Ethernet (až 110 MB/s) a dlhšie nepretržité nahrávanie do jedného súboru (teraz najmenej 3 hodiny).

Najnovší softvér pre HyperDeck Studio Mini teraz umožňuje nahrávať nielen videá vo formáte SD/720p/1080p H.264, ale aj materiál 1080i s polovičnými snímkami. Vďaka veľmi dobrej kompresii v rozsahu 36:1 - 124:1 je kodek H.264 vhodným médiom na archiváciu mnohých hodín záznamu. Novinkou je aj implementácia zvukového kodeku AAC, ktorý umožňuje nahrávať videá priamo do služby YouTube. HyperDeck Studio Mini podporuje aj nahrávanie do formátov ProRes 422 HQ, 422, 422 LT a Proxy, ako aj do kontajnera DNx.

Vďaka integrovanému rozhraniu 1G Ethernet je možné HyperDeck Studio Mini ľahko používať aj ako mediálny server a prehrávač digitálnych reklám. Vďaka najnovšej aktualizácii podporuje prenosové rýchlosti až do 110 MB/s na bezproblémové prehrávanie médií alebo odosielanie cez FTP.

Aktualizáciu HyperDeck Studio Mini v7.1 si môžete stiahnuť tu.

Nové funkcie v programe HyperDeck Setup 7.1 (HyperDeck Studio Mini a HyperDeck Extreme Control)

  • Implementácia kodeku AAC pre videá H.264 (HyperDeck Studio Mini)
  • Podpora polovičných snímok pre videá H.264 (HyperDeck Studio Mini)
  • Možnosť ovládania viacerých rekordérov(HyperDeck Extreme Control)
  • Stabilnejšie pripojenie medzi HyperDeck Extreme Control a HyperDeck Studio Mini
  • Rozšírené kontinuálne nahrávanie do jedného súboru pred vytvorením ďalšieho súboru (HyperDeck Studio Mini)
  • Optimalizácia sieťového rozhrania (HyperDeck Studio Mini)

Aktualizácia 7.1 neobsahuje nové funkcie pre ostatné modely radu HyperDeck