Shure MV7X

MV7X je dynamický veľkomembránový mikrofón Shure s analógovým pripojením XLR. Konštrukcia mikrofónu vychádza z legendárneho modelu SM7, ktorý bol pôvodne navrhnutý pre rozhlasové vysielanie, ale rýchlo si našiel cestu do nahrávacích štúdií. MV7X je navrhnutý špeciálne pre podcasty, rozhlas,…

Viac informácií

ŠPECIÁLNA AKCIA: -16%
193 € 163 € s DPH 135.83 € bez DPH
-+
Osobné prevzatie do 90 minút
Odošleme: zajtra
Skladom 1 ks
Bratislava 1 ks, Praha 2 ks
Popis produktu ŠPECIFIKÁCIE

Popis produktu

MV7X je dynamický veľkomembránový mikrofón Shure s analógovým pripojením XLR. Konštrukcia mikrofónu vychádza z legendárneho modelu SM7, ktorý bol pôvodne navrhnutý pre rozhlasové vysielanie, ale rýchlo si našiel cestu do nahrávacích štúdií. MV7X je navrhnutý špeciálne pre podcasty, rozhlas, postprodukčné a dabingové štúdiá a ďalšie odvetvia, kde je dôležitá najvyššia kvalita hlasu. Frekvenčné charakteristiky prispôsobené na snímanie hlasu podporujú bezchybné výsledky nahrávania zvuku. Kardioida primárne zachytáva zvuk pred mikrofónom, pričom výrazne znižuje zachytávanie šumu v pozadí za mikrofónom.

MV7X je dynamický veľkomembránový mikrofón Shure s analógovým pripojením XLR. Konštrukcia mikrofónu vychádza z legendárneho modelu SM7, ktorý bol pôvodne navrhnutý pre rozhlasové vysielanie, ale rýchlo sa dostal aj do nahrávacích štúdií. MV7X je navrhnutý špeciálne pre podcasty, rozhlas, postprodukčné a dabingové štúdiá a ďalšie odvetvia, kde je dôležitá najvyššia kvalita hlasu. Frekvenčné charakteristiky prispôsobené na snímanie hlasu podporujú bezchybné výsledky nahrávania zvuku. Kardioida primárne zachytáva zvuk pred mikrofónom, pričom výrazne znižuje zachytávanie šumu v pozadí za mikrofónom.
Podcasty s SHURE MV7X
Vlastnosti
V tele mikrofónu sa nachádza kapsula s kardioidnou smerovou charakteristikou. Frekvenčná odozva mikrofónu je 50 Hz až 16 kHz s maximálnym SPL 94 dB a impedanciou 252 Ohm. Mikrofón možno jednoducho pripojiť k akémukoľvek nahrávaciemu zariadeniu pomocou konektora XLR. Mikrofón nevyžaduje žiadne napájanie, takže môžete okamžite nahrávať zvuk špičkovej kvality. Súčasťou balenia je adaptér z 3/8" na 5/8". Robustná celokovová konštrukcia minimalizuje vibrácie. Zabudovaný pop filter potláča náhle zmeny akustického tlaku pri samohláskach a slabikách (typicky "p", "b", "t", "r", slabiky atď.).
Podcastový mikrofon SHURE MV7X
O sérii
Rad mikrofónov a príslušenstva Motiv kladie osobitný dôraz na jednoduché používanie, priame pripojenie plug-and-play so systémami iOS, Mac a PC a, ako je tradíciou spoločnosti Shure, na profesionálny výkon pri nahrávaní. Hlavnými oblasťami použitia mikrofónov Motiv sú mobilné nahrávanie, reportáže, podcasty a vysielanie internetových rádií. K bezchybnému výsledku prispieva aj aplikácia Shure Plus Motiv, ktorá s týmito systémami spolupracuje. Okrem rýchleho nastavenia nahrávania ponúka možnosť uložiť a jednoducho vyvolať predvoľby.

ŠPECIFIKÁCIE

- Typ: dynamický
- Smerová charakteristika: kardioida
- Frekvenčná odozva: 50 Hz - 16 kHz
- Max. SPL: 94 dB
- Impedancia: 252 Ohm
- XLR výstup
- 3/8" - 5/8" adaptér
- Rozmery: 164 x 153,6 x 90,2 mm
- Hmotnosť: 549 g
- Farba: čierna
Parametre

Parametre

Výrobca: Shure
Kategória: Mikrofóny

Hlavné parametre

StereoNie
TypDynamický
Pripojenie mikrofónuXLR
CharakteristikaSmerový (Cardiodid)
Napájanie mikrofóna48V Phantom
 • Pozrieť všetko
 • Shure MV7X

  • -16 %
  ŠPECIÁLNA AKCIA: -16%
  MV7X je dynamický veľkomembránový mikrofón Shure s analógovým pripojením XLR. Konštrukcia
  163 €
  193 €
  Skladom 1 ks