DJI Osmo Action 4 Standard Combo

Akčná kamera s najlepšou kvalitou obrazu vo svojej triede! Zachyťte surové vzrušenie z každého okamihu s úžasnou kvalitou obrazu a bezkonkurenčnou flexibilitou, aj keď zhasnú svetlá. Osmo Action 4 umožňuje hľadačom vzrušenia všetko zaznamenať, podeliť sa o vzrušenie a udávať tón.

Viac informácií

ŠPECIÁLNA AKCIA: -3%
441.62 € 429 € s DPH 357.5 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: zajtra
Na odoslanie 1 ks
Praha 1 ks
Kód tovaru:
CP.OS.00000269.01
Pridať do porovnania História cien
Popis produktu

Popis produktu

Akčná kamera s najlepšou kvalitou obrazu vo svojej triede! Zachyťte surové vzrušenie z každého okamihu s úžasnou kvalitou obrazu a bezkonkurenčnou flexibilitou, aj keď zhasnú svetlá. Osmo Action 4 umožňuje hľadačom vzrušenia všetko zaznamenať, podeliť sa o vzrušenie a udávať tón.

1/1,3″ obrazový snímač
Využite silu každého pixelu pri nahrávaní pomocou funkcie Action 4. Clona f/2,8 a ekvivalentná veľkosť pixelov 2,4 μm zaručujú snímky plné detailov od východu až po západ slnka.

4K/120 snímok za sekundu
Najlepšie pohyby si zaslúžia dokonale spomalené zábery. Preto má Action 4 rozlíšenie 4K UHD s rýchlosťou až 120 snímok za sekundu, čo vám dáva možnosť jednoducho pretáčať čas a vychutnať si všetko.

Ultraširoký uhol záberu 155°
Vychutnajte si ultraširoký FOV, ktorý vás vtiahne do akcie, s perspektívou blízkou tomu, ako vidí ľudské oko.

Situačná stabilizácia
360° Horizon Steady ďaleko presahuje jednoduchú stabilizáciu akčnej kamery a koriguje horizontálny náklon v akomkoľvek uhle bez ohľadu na to, koľko premetov, zvratov alebo otočiek urobíte. Plánujete niečo menej extrémne? Vyskúšajte Horizon Balancing na korekciu horizontálneho náklonu až do ±45º.

Vodotesnosť do 18 m
Ponorte sa s dôverou a užite si jednoduché ovládanie aj s mokrými rukami. Action 4 je navrhnutý tak, aby bez puzdra vydržal ponorenie do hĺbky až 18 metrov.

Magnetické rýchle uvoľnenie
Magnetická rýchloupínacia konštrukcia modelu Action 4 vám umožní rýchlo meniť nastavenia, keď si to momentálne vyžaduje.

Dva dotykové displeje
Vďaka dvom dotykovým displejom odolným voči vode a škvrnám je otáčanie akčnej kamery na nastavenie parametrov počas snímania selfie, prepínania režimov alebo prehrávania videa minulosťou.

Mimoriadne dlhá výdrž batérie
S výdržou batérie viac ako 2,5 hodiny už nikdy nezmeškáte žiadny okamih. Keď budete konečne potrebovať dobiť, rýchle nabíjanie zabezpečí 80 % nabitie za iba 18 minút!

Nízka teplota, vysoký výkon
Konštrukcia batérie odolná voči mrazu umožňuje vašej kreativite prekvitať, aj keď sa ochladí. Vychutnajte si až 150 minút záznamu pri teplotách do -20 °C.

Pred nahrávaním
Vopred zapnite funkciu Pre-Rec, aby ste mali istotu, že zachytíte akciu v jej priebehu. Hneď ako stlačíte tlačidlo spúšte, fotoaparát uloží záznam prednastaveného časového rámca, ktorý práve uplynul, aby ste mohli zaznamenať celý proces. Zachyťte najlepšie momenty bez toho, aby ste museli ukladať zdĺhavé záznamy.

Zvýraznenie
Zvýraznite pútavé okamihy hneď, ako sa stanú. Stlačením tlačidla rýchleho prepínania na bočnej strane fotoaparátu alebo diaľkového ovládača Bluetooth GPS kedykoľvek počas nahrávania označte daný okamih ako zvýraznený. Značky môžete pridávať aj počas prehrávania, aby vám neunikol žiadny pôsobivý pohyb. Označené klipy sa dajú rýchlo vyhľadať v editačnom rozhraní DJI Mimo, čo vám ušetrí čas pri hľadaní záberov a urýchli editáciu.

Streamovanie cez Wi-Fi
Action 4 podporuje živé streamovanie pomocou Wi-Fi alebo hotspotu vášho telefónu. Jednoducho si vyberte preferovanú platformu a rozlíšenie a spojte sa so svetom. Počas dlhších streamov používajte externý napájací zdroj, aby ste akčnú kameru udržali nabitú a zaistili tak neprerušované vysielanie.

Parametre

Parametre

Výrobca: DJI
Kategória: Akčné kamery

Hlavné parametre

Veľkosť snímača kamery1/1,3"
Rozlíšenie4K
Bajonetintegrovaný objektív

Ostatné parametre

Vyhotovenie kameryaction cam
Formát záznamuMP4
Svetelnosť objektívu2.8f
Typ médiaMicro SD
Ďalšie funkcieStreaming
Ďalšie funkcieWiFi
PRÍSLUŠENSTVO (3)

PRÍSLUŠENSTVO (3)

SmallRig Cage for DJI Osmo Action 4 / 3 4119B

Klietka SmallRig Cage pre DJI Osmo Action 3 4119 je plnohodnotná klietka špeciálne
bez DPH 40.28 €
48.33 €
Detail

K&F DJI Osmo Action 4 ND Filter Kit ND8+ND16+ND32+ND64 4 Pack, Optical Glass Filters

  • Novinka
Sada ND filtrov K&F Concept pre Osmo Action 4 je prispôsobená pre túto akčnú
bez DPH 33.95 €
40.74 €
Detail

DJI Osmo Action 4 Glass Lens Cover

  • Novinka
Odolné proti škvrnám a poškriabaniu, ktoré poskytujú dodatočnú ochranu.
bez DPH 16.03 €
19.23 €
Detail