Manfrotto taška Pro Light Cineloader malá

Je navrhnutý tak, aby sa doň dokonale zmestila plne vybavená ručná kamera alebo bezzrkadlová videokamera s príslušenstvom, nástrojmi alebo zvukovým vybavením. Malý nosič Pro Light Cineloader je špeciálne navrhnutý na rýchle presuny pri úlohách a je najľahší a najkompaktnejší v tomto rade. Je ideálny pre videožurnalistov na…

Viac informácií

ŠPECIÁLNA AKCIA: -21%
213 € 168 € s DPH 140 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 29. 07.
Na odoslanie 2 ks
Praha 2 ks
Popis produktu

Popis produktu

Je navrhnutý tak, aby sa doň dokonale zmestila plne vybavená ručná kamera alebo bezzrkadlová videokamera s príslušenstvom, nástrojmi alebo zvukovým vybavením. Malý nosič Pro Light Cineloader je špeciálne navrhnutý na rýchle presuny pri úlohách a je najľahší a najkompaktnejší v tomto rade. Je ideálny pre videožurnalistov na cestách alebo pre jednočlenné skupiny, ktoré milujú ľahkú zostavu. Testovaný na užitočné zaťaženie 10 kg, ktoré ponúka veľa možností, ako ho naplniť užitočným kamerovým vybavením.

Vrchný kryt je vybavený novým hybridným prístupom k ochrane. Kombináciou mäkkých a tvrdých materiálov vznikla nová, jedinečná funkcia: vďaka tepelne tvarovanému ochrannému veku z materiálu EVA budú mať profesionáli pri preprave svojho vybavenia pokoj bez ohľadu na podmienky. Vďaka tejto tvrdej platforme možno súpravu na podporu videa plne naložiť a upevniť na povrch. Veko ponúka aj 1 priehľadné veľké vrecko na ďalšie príslušenstvo.

Táto taška je vybavená extra priestorom na pokrytie všetkých možných potrieb vďaka dvom vonkajším vreckám, ktoré sú vybavené pútkami na popruhy na pridanie modulárnych vreciek, karabín alebo akéhokoľvek iného príslušenstva.

Rovnako ako ostatné tašky Cineloaders je aj taška Cineloader Small stohovateľná, keď potrebujete naložiť dodávku alebo voziť niekoľko tašiek spolu na služobnej ceste. Vďaka tepelne tvarovanej konštrukcii máte k dispozícii aj jedno veľké vrecko vo veku na ďalšie príslušenstvo.

Hlavný priestor na fotoaparát je vybavený súpravou troch prepážok M-Guard, z ktorých jedna sa delí na polovicu, aby ste získali ešte väčšiu voľnosť pri prispôsobovaní vnútra tašky svojmu vybaveniu. K dispozícii je aj zabudované elastické pútko, ktoré udrží váš fotoaparát stabilný na cestách.

Taška je vybavená dvoma pevnými hornými držadlami, ktoré pomáhajú predchádzať náhodnému otvoreniu. Dve vystužené rukoväte na bočnej strane a odnímateľný ramenný popruh pre väčšiu flexibilitu alebo rôzne prepravné potreby. K univerzálnosti brašne prispieva aj možnosť prenášania na vozíku vďaka popruhu na zadnej strane a dvom veľkým pútkam na spodnej strane.

Rad Pro Light Cineloader je vyrobený z vodoodpudivej tkaniny RipStop z nylonu a polyesteru so zosilňujúcou priadzou na dosiahnutie vyváženej ľahkosti, jedinečného vzhľadu a vysokého výkonu. Vďaka silným zipsom YKK, hypalónovým výstužiam, lemom a ťahadlám sú tašky ultraľahké a zároveň dostatočne pevné, aby vydržali aj to najintenzívnejšie používanie. Dno je potiahnuté, aby chránilo tašku pred mokrým alebo znečisteným terénom. Okienko na kratšej strane tašky je ideálne na vizitky, názov spoločnosti alebo kontrolný zoznam. A vo vnútri tašky je ukryté malé, špeciálne vrecko, do ktorého sa zmestí značka AirTag, aby ste sa vyhli zabudnutiu tašky.

Parametre

Parametre

Výrobca: Manfrotto
Kategória: Fotobatohy