Manfrotto Pro Light Cineloader Large

Testovaný na užitočné zaťaženie 25 kg, 4 veľké modulárne priehradky, sedem vreciek s vnútornou organizáciou. To sú len niektoré z kľúčových funkcií, ktoré sú k dispozícii v batohu Pro Light Cineloader Large. Taška Cineloader Large, vyvinutá na prenášanie celého videostúdia v jednej taške, pojme videokameru EFP, ako aj príslušenstvo,…

Viac informácií

ŠPECIÁLNA AKCIA: -11%
305 € 272 € s DPH 226.67 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: zajtra
Na odoslanie 2 ks
Praha 2 ks
Popis produktu

Popis produktu

Testovaný na užitočné zaťaženie 25 kg, 4 veľké modulárne priehradky, sedem vreciek s vnútornou organizáciou. To sú len niektoré z kľúčových funkcií, ktoré sú k dispozícii v batohu Pro Light Cineloader Large. Taška Cineloader Large, vyvinutá na prenášanie celého videostúdia v jednej taške, pojme videokameru EFP, ako aj príslušenstvo, nástroje, zvukové a osvetľovacie vybavenie. Je ideálnou voľbou pre video a ENG štáby, ktoré hľadajú profesionálne riešenie na prenášanie všetkého potrebného pri náročných úlohách.

Ako taška s najvyššou kapacitou umožňuje veľká verzia radu Cineloader profesionálom používať vnútorné a vonkajšie priehradky tašky v nekonečných konfiguráciách, takže taška je ideálna nielen na prenášanie videokamery, ale aj nákladu, na prenášanie všetkého dôležitého na natáčanie.

Vrchné veko je vybavené novým hybridným prístupom k ochrane. Mäkké a tvrdé materiály boli skombinované tak, aby vznikla nová, jedinečná funkcia: s termoformovaným ochranným vekom EVA budú mať profesionáli pri preprave svojho vybavenia pokoj bez ohľadu na podmienky. Vďaka tejto tvrdej platforme sa do horného veka zmestí súprava videostatívov Fast a ďalšie plne naložené tašky Cineloader sa dajú ukladať na seba bez toho, aby ste sa museli báť, že sa poškodí to, čo je vnútri. Veko ponúka aj 3 priehľadné vrecká a dve pútka na prenášanie pera alebo iného tenkého príslušenstva.

Hlavná priehradka na kameru ponúka dostatok priestoru pre plne vybavenú štúdiovú videokameru so všetkým príslušenstvom súpravy. Vďaka modulárnym priehradkám a efektívnemu usporiadaniu tašky nemôže byť prístup k vybaveniu rýchlejší. Štyri vonkajšie vrecká, sú vybavené vnútornými organizérmi a vonkajšími pútkami na popruhy, aby bolo možné brašnu škálovať v závislosti od úlohy.

Vystužené popruhové slučky na zadnej a spodnej strane tašky umožňujú bezpečné prenášanie tašky na vozíku alebo vozíku pri pohybe v štúdiu alebo na mieste. Súčasťou balenia je aj odnímateľný ramenný popruh, ktorý pridáva ďalšie možnosti prenášania, zatiaľ čo potiahnuté dno a okienko na boku tašky dotvárajú verziu Large.

Rad Pro Light Cineloader je vyrobený z vodoodpudivej nylonovej/polyesterovej tkaniny RipStop s vystuženou priadzou na dosiahnutie vyváženej ľahkosti, jedinečného vzhľadu a vysokého výkonu. Vďaka silným zipsom YKK, hypalónovým výstužiam, lemom a ťahadlám sú tašky ultraľahké a zároveň dostatočne pevné, aby vydržali aj to najintenzívnejšie používanie. Dno je potiahnuté, aby chránilo tašku pred mokrým alebo znečisteným terénom. Okienko na kratšej strane tašky je ideálne na vizitky, názov spoločnosti alebo kontrolný zoznam. Vo vnútri tašky je ukryté malé, špeciálne vrecko, do ktorého sa zmestí značka AirTag, aby sa zabránilo zabudnutiu tašky.

Parametre

Parametre

Výrobca: Manfrotto
Kategória: Tašky pre kamery