Manfrotto Pro Light Cineloader Medium

Z hľadiska rozmerov a priestoru je Pro Light Cineloader Mediumnajpriechodnejším modelom v sortimente a je ideálnou voľbou pre videožurnalistické štáby alebo kameramanov s jednou skupinou, ktorí potrebujú na natáčanie prenášať veľa vybavenia. Táto taška, testovaná na 15 kg užitočného zaťaženia, je navrhnutá…

Viac informácií

ŠPECIÁLNA AKCIA: -11%
242 € 216.04 € s DPH 180.03 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 17. 07.
Na odoslanie 3 ks
Praha 3 ks
Popis produktu

Popis produktu

Z hľadiska rozmerov a priestoru je Pro Light Cineloader Mediumnajpriechodnejším modelom v sortimente a je ideálnou voľbou pre videožurnalistické štáby alebo kameramanov s jednou skupinou, ktorí potrebujú na natáčanie prenášať veľa vybavenia. Táto taška, testovaná na 15 kg užitočného zaťaženia, je navrhnutá tak, aby sa do nej dokonale zmestila plne vybavená videokamera plus príslušenstvo.

Vrchný kryt je vybavený novým hybridným prístupom k ochrane. Kombináciou mäkkých a tvrdých materiálov vznikla nová, jedinečná funkcia: vďaka tepelne tvarovanému ochrannému veku z materiálu EVA budú mať profesionáli pri preprave svojho vybavenia pokoj bez ohľadu na podmienky. Vďaka tejto tvrdej platforme možno súpravu na podporu videa plne naložiť a upevniť na povrch. Veko ponúka aj 3 priehľadné vrecká a pútko na prenášanie pera alebo iného tenkého príslušenstva.

Vďaka svojmu obdĺžnikovému tvaru a rozmerom ponúka taška nekonečné kombinácie priestoru a navyše je vybavená štyrmi vonkajšími vreckami. Predný organizér má priestor na uloženie viacerých doplnkov, ako sú káble a poznámkové bloky. Zadné vrecko je určené na prenášanie dokumentov, zatiaľ čo dve rozšíriteľné bočné vrecká vytvárajú ďalší priestor na ďalšie vybavenie. Vonkajšie predné aj zadné vrecká majú tiež viacero pútok na pripnutie a zavesenie akýchkoľvek užitočných predmetov.

Hlavná priehradka na fotoaparát ponúka dostatok priestoru a možnosť usporiadať si vnútorný priestor podľa vlastných predstáv pomocou 4 priehradiek M-Guard, z ktorých hlavná sa pre väčšiu flexibilitu delí na polovicu. Zabudované elastické pútko na fotoaparát tiež poskytuje dodatočnú stabilitu pri pohybe.

Brašňa Cineloader Medium ponúka niekoľko riešení prepravy vďaka veľkým horným držadlám, vystuženým bočným držadlám, odnímateľnému ramennému popruhu a pútkam na vozík. Je vybavený vnútorným vreckom AirTag.

Rad Pro Light Cineloader je vyrobený z vodoodpudivej tkaniny RipStop z nylonu/polyesteru so zosilňujúcou priadzou na dosiahnutie vyváženej ľahkosti, jedinečného vzhľadu a vysokého výkonu. Vďaka silným zipsom YKK, hypalónovým výstužiam, lemom a ťahadlám sú tašky ultraľahké a zároveň dostatočne pevné, aby vydržali aj to najintenzívnejšie používanie.

Parametre

Parametre

Výrobca: Manfrotto
Kategória: Tašky pre kamery