Statív Manfrotto MVH502AH, 546GB-1 je vybavený fluidnou videohlavou 502 s integrovanou 75 mm pologuľou, 546GB je profesionálny hliníkový statív s dvoma nohami, uzemneným stredovým dištančným prvkom a prenosnou polstrovanou taškou.
Statív Manfrotto MVH502AH, 546GB-1 je vybavený fluidnou videohlavou 502 s integrovanou 75 mm pologuľou, 546GB je profesionálny hliníkový statív s dvoma nohami, uzemneným stredovým dištančným prvkom a prenosnou polstrovanou taškou.
Hlava je vybavená variabilným systémom ťahu kvapaliny v pákovom a náklonovom režime. Hlava má pevnú vyvažovaciu silu 4 kg. Jej maximálne zaťaženie je 7 kg. Konektor Easy link umožňuje jednoduché pripojenie príslušenstva, napríklad externého monitora.
Hliníkový dvojnožový statív 546 GB má 75 mm základňu. Statív možno používať aj s rôznymi statívovými vozíkmi. Pomocou teleskopickej podložky so stredom môžete nastaviť uhly nôh s ešte väčšou presnosťou."
Súprava statívu Manfrotto MVH502A,546GB-1 kombinuje robustné hliníkové nohy s 75 mm polkruhom a plynulou videohlavou zo série 502, čo zaručuje plynulé pohyby a vysokú stabilitu pre profesionálne kamery. Pre tento systém je ideálne príslušenstvo, ktoré zahŕňa predlžovacie ramená pre monitory, náhradné rýchloupínacie dosky a rôzne svorky na upevnenie doplnkov priamo na konštrukciu statívu.
Príslušenstvo pre videohlavu – doplnky na rozšírenie funkčnosti a ergonómie fluidnej hlavy a rýchloupínacieho systému.
Ramena a držiaky príslušenstva – Flexibilné ramená a držiaky na montáž monitorov, svetiel alebo smartfónov k zostave.
Svorka a úchyty – Profesionálne svorky umožňujúce bezpečné upevnenie ďalšieho príslušenstva na nohy statívu.
Adaptéry a redukcie – Technické adaptéry a čapy na zabezpečenie kompatibility medzi rôznymi štandardmi závitov a úchytov.