Manfrotto MVH502A,546BK-1 je kompletný profesionálny hliníkový videosystém určený na plynulé panorámovanie a nakláňanie s videokamerami, HDSLR a bezzrkadlovými zostavami. Spojí fluidnú hlavicu MVH502A s pevným protizávažím 4 kg, 75 mm polguľou, dlhou doskou 504PLONG a dvoma bodmi Easy Link so statívom 546B s pevnými dvojitými nohami, teleskopickou…
Manfrotto MVH502A,546BK-1 je kompletný profesionálny hliníkový videosystém určený na plynulé panorámovanie a nakláňanie s videokamerami, HDSLR a bezzrkadlovými zostavami. Spojí fluidnú hlavicu MVH502A s pevným protizávažím 4 kg, 75 mm polguľou, dlhou doskou 504PLONG a dvoma bodmi Easy Link so statívom 546B s pevnými dvojitými nohami, teleskopickou stredovou vzperou, hrotmi s gumovými návlekmi a polstrovanou prepravnou taškou.

MVH502A,546BK-1 spája fluidnú hlavu 502 s 75 mm polkruhom, pevný statív 546B s dvojitými nohami a nastaviteľnou stredovou rozpierkou, posuvnú dosku 504PLONG a polstrovanú prepravnú tašku. Ide o presne zladený systém pre videokamery, HDSLR a bezzrkadlové videokamery.

Dodávaná hlava MVH502A ponúka plynule nastaviteľný odpor pri panoramatickom otáčaní aj nakláňaní. Pevná vyvažovacia pružina je nastavená pre kamerovú zostavu s hmotnosťou 4 kg a ťažiskom vo výške 55 mm; posuvná doska a samostatné aretácie uľahčujú bezpečné vyváženie rôznych zostáv.
Hlava sa otáča v rozsahu 360° a nakláňa sa od −80° do +90°. Panoramatickú rukoväť je možné pripevniť z oboch strán a mechanická vodováha umožňuje presné nastavenie bez batérií.
Hliníkový model 546B využíva dvojstupňovú konštrukciu trojdielnych dvojitých nôh s vysokou torznou tuhosťou. Teleskopická stredová rozpierka umožňuje nastaviť uhol každej nohy nezávisle od rovnosti podlahy, takže zostava funguje v štúdiu, sále aj na nerovnom teréne.
Pákové zámky urýchľujú rozloženie. Oceľové hroty držia aj v náročnom teréne, zatiaľ čo nasadené gumové pätky chránia hladkú podlahu. Miska s priemerom 75 mm presne prijíma dodávanú hlavu a statív je možné spojiť s vybranými videovozíkmi Manfrotto.


Dodávaná doska 504PLONG ponúka väčší pozdĺžny posun pre zostavy s dlhým objektívom, batériou, monitorom alebo matte boxom. Kamerové skrutky 1/4″ a 3/8″ spolu s sekundárnou poistkou umožňujú rýchlu výmenu a pomáhajú zabrániť neúmyselnému vysunutiu.
Po natáčaní sa celý systém zloží na dĺžku 83 cm a uloží do priloženej polstrovanej tašky. Ide o balenie BK-1 so statívom 546B a stredovou rozpierkou, nie o variantu GB-1 so spodnou rozpierkou.
Manfrotto MVH502A,546BK-1 je profesionálna videostativová súprava s fluidnou hlavou a 75 mm polkruhom, ktorá ponúka vynikajúcu stabilitu a plynulosť pohybu pre stredne ťažké kamery. Pre maximálne využitie potenciálu statívu je vhodné doplniť ho o predlžovacie ramená, svorky na upevnenie príslušenstva a kompatibilné rýchloupínacie prvky štandardu 501PL/504PL.
Stativové hlavy a ovládanie – Príslušenstvo na rozšírenie možností ovládania a polohovania hlavy.
Rýchloupínacie systémy a dosky – Kompatibilné dosky a systémy pre rýchlu manipuláciu s technikou.
Ramena a držiaky – Flexibilné ramená a držiaky na montáž monitorov, svetiel alebo telefónov priamo na statív.
Svorka a montážne prvky - Univerzálne svorky na upevnenie príslušenstva k nohám statívu.
Adaptéry a skrutky – Technické adaptéry na prepojenie rôznych štandardov závitov a čapov.
Akcie a zľavy len pre odberateľov · Bezplatné workshopy o zvuku a videu · Novinky a tipy zo sveta filmovania