Manfrotto Nitrotech 612 & CF Twin GS

Tento skvelý videosystém obsahuje fluidnú videohlavu NITROTECH 612 (s plochou základňou) a statív MVTTWINGC s dvojitou nohou z uhlíkových vlákien a zemným rozperom.

Viac informácií

1 159 € s DPH 965.83 € bez DPH
-+
Dostupnosť
7-14 dní
Výrobca
Doprava zdarma pri nákupe tohto produktu
Kód tovaru:
MVK612TWINGC
Pridať do porovnania
Popis produktu

Popis produktu

Tento skvelý videosystém obsahuje fluidnú videohlavu NITROTECH 612 (s plochou základňou) a statív MVTTWINGC s dvojitou nohou z uhlíkových vlákien a zemným rozperom.

Fluidná videohlava NITROTECH 612 je vybavená systémom priebežného protizávažia, ktorý zabezpečuje presné ovládanie kamery a príslušenstva s hmotnosťou od 4 do 12 kg pri ťažisku 55 mm. Bez ohľadu na hmotnosť používaného zariadenia budete mať neustálu kontrolu, a to aj napriek zvoleným úrovniam náklonu. Ovládanie fotoaparátu bude oveľa jednoduchšie a bez námahy!

Variabilný systém je poháňaný úplne novou fluidnou technológiou, ktorá prináša novú úroveň výkonu v sortimente Manfrotto a zvyšuje hladký a plynulý pohyb bez nežiaducich otrasov a chvenia.

Hlava je tiež vybavená 3/8" konektorom Easy Link vybaveným systémom proti otáčaniu na polohovanie ramien Manfrotto aj ramien vybavených polohovacími kolíkmi ARRI. Môžete tak bezpečne nainštalovať externý monitor alebo iné príslušenstvo. Bočný upevňovací mechanizmus posuvnej dosky umožňuje bezpečné, rýchle a jednoduché pripevnenie fotoaparátu. Hlava NITROTECH má plochý základný držiak so štandardným 3/8" závitom, ktorý je veľmi univerzálny pre rôzne kombinácie podpery (statív, posuvník, výložník alebo žeriav).

Hlava sa k statívu pripája pomocou 100 mm polgule.

Tento videostatív MVTTWINGC s dvojitou uhlíkovou nohou a rozperkou na úrovni zeme je profesionálny, vysokokvalitný statív s dvojstupňovou, pevnou a stabilnou konštrukciou. Skrátka ideálna voľba pre všetky vaše úlohy. Ak chcete vytvárať videá alebo filmy na profesionálnej úrovni, potom ste si tento statív vybrali správne. Je vybavený 100 mm liatou hliníkovou miskou, ktorú môžete pomocou hliníkového adaptéra premeniť na 75 mm misku.

Tento statív je vybavený rozperou na úrovni zeme a teleskopickými ramenami, ktoré uľahčujú nastavenie uhlov nôh presne podľa vašich potrieb.

Je tiež odnímateľný, čo vám umožní používať statív v kombinácii so stredovým rozperom Manfrotto 537SPRB, ktorý sa predáva samostatne.

Zámky nôh sú bezpečné, spoľahlivé a majú dvojité hroty s gumovými úchytmi pre pevnú pôdu. Pre maximálnu všestrannosť možno statív používať s rôznymi vozíkmi (114MV a 181B).

Vďaka kombinácii robustnej konštrukcie a možností kompatibility s príslušenstvom má tento statív rozhodne všetko.

Dodáva sa v polstrovanej taške na prenášanie.

Parametre

Parametre

Výrobca: Manfrotto
Kategória: Statívy

Hlavné parametre

MateriálCarbon
TypFluidná hlava
Priemer misky (mm)75
Typ rozperySpodná
Zatížení12kg