K&F 2.4m Overhead Camera Tripod Transverse Center Column 10kg Load with Detachable Monopod

Hliníkový statív pre fotoaparát s horným fotoaparátom Statív s priečnym stredovým stĺpikom 22lbs/10kg zaťaženia s odnímateľným monopodom pre DSLR SLR, T254A8+BH-28L. Hmotnosť statívu je 2 kg. trubka z hliníkovej zliatiny s veľkým priemerom 25 mm, nosnosť môže dosiahnuť 10 kg, poskytuje bezpečnosť a stabilnú podporu pre vašu digitálnu zrkadlovku. Možno ho premeniť…

Viac informácií

122 € s DPH 101.67 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: zajtra
Na odoslanie > 5 ks
Praha > 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

Hliníkový statív pre fotoaparát s horným fotoaparátom Statív s priečnym stredovým stĺpikom 22lbs/10kg zaťaženia s odnímateľným monopodom pre DSLR SLR, T254A8+BH-28L. Hmotnosť statívu je 2 kg. trubka z hliníkovej zliatiny s veľkým priemerom 25 mm, nosnosť môže dosiahnuť 10 kg, poskytuje bezpečnosť a stabilnú podporu pre vašu digitálnu zrkadlovku. Možno ho premeniť na ľahký monopod alebo samotnú vychádzkovú palicu, aby bolo vaše fotografovanie rozmanitejšie.

  • * 【Priečny stredový stĺp】SA254T1 Stredový stĺp sa pohybuje v rozsahu od 0 do 180 stupňov, možno ho otáčať o 360°horizontálne, aby bolo možné realizovať panoramatické snímanie.
  • * 【Silná stabilita】 Hmotnosť statívu je 2 kg. rúrka z hliníkovej zliatiny s veľkým priemerom 25 mm, nosnosť môže dosiahnuť 10 kg, poskytuje bezpečnosť a stabilitu podpory pre váš fotoaparát DSLR.
  • * 【Odnímateľný monopod】 Možno ho premeniť na ľahký monopod alebo samotnú vychádzkovú palicu, aby bolo vaše fotografovanie rozmanitejšie.
  • * 【360° PANORAMA】 28 mm veľká kovová guľová hlava KF-28 poskytuje nosnosť 10 kg, možno ju otáčať o 360 stupňov, čo pomáha rozšíriť rozsah činnosti fotoaparátu dslr pri panoramatickom snímaní.
  • * 【JEDNODUCHÉ NASTAVENIE】 4 sekcie trubkovej nohy a maximálny priemer je 25 mm; aretačný gombík špirálového typu umožňuje nastaviť pracovnú výšku v priebehu niekoľkých sekúnd; výška bez stĺpika dosahuje 67,7'' a výška s 2 sekciami stredového stĺpika je 93,9'', čo uľahčuje snímanie v stoji.
1
Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Statívy