K&F Tripod Ball Head with Handle

Malá hydraulická hlava je kompaktná tlmiaca hlava, ktorá váži len 484 g. Využíva ľahkú konštrukciu, je ľahká, má malé rozmery, ľahko sa prenáša a používa a je vhodná na fotografovanie v exteriéri a na cesty. Pomocou hydraulickej technológie dokáže dosiahnuť plynulý pohyb kardanu a zabezpečiť stabilné a plynulé efekty snímania. Gimbal podporuje snímanie s náklonom…

Viac informácií

55 € s DPH 45.83 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 26. 07.
Na odoslanie > 5 ks
Praha > 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

Malá hydraulická hlava je kompaktná tlmiaca hlava, ktorá váži len 484 g. Využíva ľahkú konštrukciu, je ľahká, má malé rozmery, ľahko sa prenáša a používa a je vhodná na fotografovanie v exteriéri a na cesty. Pomocou hydraulickej technológie dokáže dosiahnuť plynulý pohyb kardanu a zabezpečiť stabilné a plynulé efekty snímania. Gimbal podporuje snímanie s náklonom +90°/-90° a panoramatické 360° snímanie z viacerých uhlov.

  • * Malá hydraulická hlava je kompaktná tlmiaca hlava, ktorá váži len 484 g. Využíva ľahkú konštrukciu, je ľahká, má malé rozmery, ľahko sa prenáša a používa a je vhodná na fotografovanie v exteriéri a na cesty.
  • * Pomocou hydraulickej technológie dokáže dosiahnuť plynulý pohyb kardanu a zabezpečiť stabilné a plynulé efekty snímania. Gimbal podporuje snímanie s náklonom +90°/-90° a panoramatické 360° snímanie z viacerých uhlov.
  • * Bezpečné užitočné zaťaženie tejto statívovej hlavy je 5 kg. Spodná časť má 3/8" a 1/4" závitové rozhrania, kompatibilné s väčšinou statívov a monopodov.
  • * Táto fluidná hlava je vybavená rýchloupínacou doštičkou Arca-Swiss, ktorá je kompatibilná so štandardným vybavením Arca na trhu a dokáže efektívne prepnúť na statív na snímanie.
  • * Vďaka odnímateľnej konštrukcii rukoväte možno ľahko nastaviť uhol uchopenia a smery pohybu rukoväte dopredu a dozadu.
 
Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Statívové hlavy

Hlavné parametre

Nosnosť5