K&F 2m Overhead DSLR Tripod Compact Portable Vlog Tripod Monopod +Extension Arm

28 mm veľká 360° kovová guľová hlava Upgrade: K234A7, Špeciálne navrhnutá 28 mm kovová guľová hlava s dvoma nezávislými ovládacími gombíkmi sa môže otáčať o 360 stupňov, čo vám umožní fotografovať v ľubovoľnom uhle horizontálne aj vertikálne. Snímanie z viacerých uhlov: Systém tlmenia guľovej hlavy by mohol ľahko nastaviť fotoaparát v rôznych uhloch (vertikálne…

Viac informácií

105 € s DPH 87.5 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 29. 07.
Na odoslanie > 5 ks
Praha > 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

28 mm veľká 360° kovová guľová hlava Upgrade: K234A7, Špeciálne navrhnutá 28 mm kovová guľová hlava s dvoma nezávislými ovládacími gombíkmi sa môže otáčať o 360 stupňov, čo vám umožní fotografovať v ľubovoľnom uhle horizontálne aj vertikálne. Snímanie z viacerých uhlov: Systém tlmenia guľovej hlavy by mohol ľahko nastaviť fotoaparát v rôznych uhloch (vertikálne zábery alebo zábery nahor) alebo a získať najlepší pohľad na snímanie.

  • * 28 mm veľká 360° kovová guľová hlava Upgrade: K234A7, Špeciálne navrhnutá 28 mm kovová guľová hlava s dvoma nezávislými ovládacími gombíkmi sa môže otáčať o 360 stupňov, čo vám umožní fotografovať v ľubovoľnom uhle horizontálne aj vertikálne.
  • * Pohodlné: 4-sekčné stĺpové nohy s 3 rýchloupínacími flip-lockmi umožňujú nastaviť pracovnú výšku od 23,4'' do 78'' v priebehu niekoľkých sekúnd. 19,3" skladacia veľkosť sa ľahko vezme kamkoľvek na fotografovanie v exteriéri
  • * Snímanie z viacerých uhlov: Systém tlmenia guľovej hlavy by mohol ľahko nastaviť fotoaparát v rôznych uhloch (vertikálne zábery alebo zábery nahor) alebo získať najlepší pohľad na snímanie.
  • * Prenosný: 3,17 libry / 1,44 kg hmotnosti statívu a 22 libier / 10 kg maximálnej hmotnosti nákladu. výška 78'' a ľahké prenášanie. Vďaka tomuto statívu sa môže stať najlepším spoločníkom vašich digitálnych zrkadloviek a v porovnaní s podobnými výrobkami vydrží väčšiu záťaž, ale zostane stabilný.
  • * statív 2-v-1 Monopod: Statív sa dá jednoducho skrátiť na monopod alebo samotnú vychádzkovú palicu, aby bolo vaše fotografovanie rozmanitejšie. S týmto monopodom je možné fotografovať aj z viacerých uhlov, ako je záber z nízkeho uhla a záber z vysokého uhla.
1
 
 
 
 
 
Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Statívy