K&F ND32&PL Filter for DJI Mini 4 Pro

Filter ND32 pre objektív DJI Mini 4 Pro poskytuje redukciu svetla o 5 stupňov. Môžete ho používať za jasných denných podmienok. CPL filter na zlepšenie farieb a kontrastu, 2 efekty filtrov skombinované v 1 filtri. Žiadny farebný posun. Každý filter vyrobený z dovážaného optického skla AGC, bez vplyvu na kvalitu obrazu, zabezpečuje obnovenie skutočnej farby…

Viac informácií

22 € s DPH 18.33 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 25. 07.
Na odoslanie 3 ks
Praha 4 ks
Popis produktu

Popis produktu

Filter ND32 pre objektív DJI Mini 4 Pro poskytuje redukciu svetla o 5 stupňov. Môžete ho používať za jasných denných podmienok. CPL filter na zlepšenie farieb a kontrastu, 2 efekty filtrov skombinované v 1 filtri. Žiadny farebný posun. Každý filter vyrobený z dovážaného optického skla AGC, bez vplyvu na kvalitu obrazu, zabezpečuje obnovenie skutočnej farby obrazu.

  • * 【Funkcia ND32 a CPL 2 v 1】Filter ND32 poskytuje 5-stupňovú redukciu svetla. Môžete ho používať za jasných denných podmienok. Filter CPL na zlepšenie farieb a kontrastu, 2 efekty filtrov skombinované v 1 filtri. Žiadny farebný posun.
  • * 【Dovážané optické sklo AGC】Každý filter vyrobený z dovážaného optického skla AGC, bez vplyvu na kvalitu obrazu, zabezpečuje obnovenie skutočnej farby obrazu.
  • * 【Neovplyvňuje gimbal】Určite ľahká technológia K&F Concept zaručuje, že každý rámik filtra prejde prísnym testom bez nepriaznivého vplyvu na gimbal vášho dronu, pričom váži iba 2 gramy.
  • * 【28 viacvrstvových povlakov】Viacvrstvové povlaky filtra maximálne znižujú odlesky a záblesky, sú vodotesné, odolné proti poškriabaniu, prachu a oleju, čím chránia váš objektív mini 4 pro pred všadeprítomnými vplyvmi.
  • * 【Balenie obsahuje】1x filter mini 4 pro ND32/PL. Každý filter sa dodáva s robustným puzdrom na filter.
1
 
1
 
Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Filtre

Hlavné parametre

Typ filtraND+PL
BajonetDJI Mini 4 Pro
Formát filtraDJI Mini 4 Pro
PRÍSLUŠENSTVO (2)

Príslušenstvo pre: DJI Mini 4 Pro (DJI RC-N2) (2)

DJI Mini 4 Pro (DJI RC-N2)

  • Doprava zdarma
DJI Mini 4 Pro je náš zatiaľ najpokročilejší dron s minikamerou. Je vybavený výkonnými
799 €
Na odoslanie 1 ks

DJI Mini 4 Pro (DJI RC 2)

  • Doprava zdarma
Dron, 48Mpix kamera (rozlíšenie 4K), dolet až 18 km, horizontálna rýchlosť až 16
999 €
Na odoslanie 1 ks
VHODNÉ PRE (2)