K&F 3pcs DJI Mini 4 Pro ND & PL 2 in 1 Filter Kit (ND8 & PL+ND16 & PL+ND32 & PL)

Súprava hybridných ND&PL filtrov DJI Mini 4 Pro. Tento najnovší hybridný ND&PL filter od spoločnosti K&F Concept je špeciálne navrhnutý pre DJI Mini 4 Pro, jeden filter má funkcie ND a CPL filtra, dokáže nielen kontrolovať množstvo svetla vstupujúceho do objektívu na stmavenie oblohy, ale aj zabrániť nežiaducim odrazom pochádzajúcim z nekovových…

Viac informácií

38.6 € s DPH 32.17 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 16. 07.
Na odoslanie 1 ks
Praha 1 ks
Popis produktu

Popis produktu

Súprava hybridných ND&PL filtrov DJI Mini 4 Pro. Tento najnovší hybridný ND&PL filter od spoločnosti K&F Concept je špeciálne navrhnutý pre DJI Mini 4 Pro, jeden filter má funkcie ND a CPL filtra, dokáže nielen kontrolovať množstvo svetla vstupujúceho do objektívu na stmavenie oblohy, ale aj zabrániť nežiaducim odrazom pochádzajúcim z nekovových materiálov, ako je voda, sklo atď., a prispieva k zvýšeniu kontrastu a sýtosti modrej oblohy a bielych oblakov.

  • * 【Mini 4 Pro Hybridný ND&PL filter】Tento najnovší hybridný ND&PL filter od spoločnosti K&F Concept je špeciálne navrhnutý pre DJI Mini 4 Pro, jeden filter má funkcie ND a CPL filtra, dokáže nielen kontrolovať množstvo svetla vstupujúceho do objektívu na stmavenie oblohy, ale aj zabrániť nežiaducim odrazom pochádzajúcim z nekovových materiálov, ako je voda, sklo atď., a prispieva k zvýšeniu kontrastu a sýtosti modrej oblohy a bielych oblakov.
  • * 【Sklo AGC Optical Glass】Vyrobené z vysokokvalitného dovážaného optického skla AGC, bez farebného posunu, sklo s vysokým rozlíšením poskytuje krištáľovo čisté zábery a presné strojové obrábanie zaručuje bezpečné uchytenie.
  • * 【28 Viacvrstvové povlaky】Obe sklá s nanometrovými povlakmi, odolné proti vode, poškriabaniu, vysoká priepustnosť neznižuje kvalitu obrazu a ultratenký rámik skla s konštrukciou zabraňujúcou vinetácii.
  • * 【Bezpečný gimbal】Extra odolný ľahký rám z leteckej hliníkovej zliatiny, ktorý zabezpečuje veľkú odolnosť a stabilné používanie počas dlhého letu, neovplyvní kalibráciu gimbalu a vyváženie dronu Mini 4 Pro.
  • * 【Súprava obsahuje】1x filter ND8&PL, 1x filter ND16&PL, 1x filter ND32&PL.
1
1
Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Filtre

Hlavné parametre

Typ filtraND+PL
BajonetDJI Mini 4 Pro
Formát filtraDJI Mini 4 Pro
PRÍSLUŠENSTVO (2)

Príslušenstvo pre: DJI Mini 4 Pro (DJI RC-N2) (2)

DJI Mini 4 Pro (DJI RC-N2)

  • Doprava zdarma
DJI Mini 4 Pro je náš zatiaľ najpokročilejší dron s minikamerou. Je vybavený výkonnými
793 €
Na odoslanie 1 ks

DJI Mini 4 Pro (DJI RC 2)

  • Doprava zdarma
Dron, 48Mpix kamera (rozlíšenie 4K), dolet až 18 km, horizontálna rýchlosť až 16
991 €
Na odoslanie 1 ks
VHODNÉ PRE (2)