K&F ND16&PL Filter for DJI Mini 4 Pro, Fixed 4 Stops Light Reduction and Polarizing 2-in-1 Filter

K&F ND16&PL filter pre DJI Mini 4 Pro, pevný 4-stupňový filter na redukciu svetla a polarizačný filter 2 v 1, filter ND16 poskytuje 4-stupňovú redukciu svetla. Môžete ho používať v podmienkach stredného slnečného dňa. CPL filter na zlepšenie farieb a kontrastu, 2 efekty filtrov skombinované v 1 filtri. Žiadny farebný posun. Každý filter vyrobený z…

Viac informácií

22 € s DPH 18.33 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 29. 07.
Na odoslanie 5 ks
Praha 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

K&F ND16&PL filter pre DJI Mini 4 Pro, pevný 4-stupňový filter na redukciu svetla a polarizačný filter 2 v 1, filter ND16 poskytuje 4-stupňovú redukciu svetla. Môžete ho používať v podmienkach stredného slnečného dňa. CPL filter na zlepšenie farieb a kontrastu, 2 efekty filtrov skombinované v 1 filtri. Žiadny farebný posun. Každý filter vyrobený z dovážaného optického skla AGC, bez vplyvu na kvalitu obrazu, zaručuje obnovenie skutočnej farby obrazu. Nemá vplyv na gimbal. Ultraľahká technológia K&F Concept zaručuje, že každý rámik filtra prejde prísnym testom bez toho, aby nepriaznivo ovplyvnil gimbal vášho dronu, pričom váži iba 2 gramy.

  • * 【Funkcia ND16 a CPL 2 v 1】Filter ND16 poskytuje 4-stupňovú redukciu svetla. Môžete ho používať v podmienkach stredného slnečného dňa. Filter CPL na zlepšenie farieb a kontrastu, 2 efekty filtrov skombinované v 1 filtri. Žiadny farebný posun.
  • * 【Dovážané optické sklo AGC】Každý filter vyrobený z dovážaného optického skla AGC, bez vplyvu na kvalitu obrazu, zabezpečuje obnovenie skutočnej farby obrazu.
  • * 【Neovplyvňuje gimbal】Určite ľahká technológia K&F Concept zaručuje, že každý rámik filtra prejde prísnym testom bez nepriaznivého vplyvu na gimbal vášho dronu, pričom váži iba 2 gramy.
  • * 【28 viacvrstvových povlakov】Viacvrstvové povlaky filtra maximálne znižujú odlesky a záblesky, sú vodotesné, odolné proti poškriabaniu, prachu a oleju, čím chránia váš objektív mini 4 pro pred všadeprítomnými vplyvmi.
  • * 【Balenie obsahuje】1x mini 4 pro ND16/PL filter. Každý filter sa dodáva s robustným puzdrom na filter.
1
 
1
 
Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Filtre

Hlavné parametre

Typ filtraND
Typ filtraND+PL
BajonetDJI Mini 4 Pro
Formát filtraDJI Mini 4 Pro