K&F Alpha Sling 10L Green

Taška na fotoaparát K&F Concept Alpha Sling Bag je vyrobená z nepremokavej tkaniny odolnej proti poškriabaniu a opotrebovaniu, s flexibilnými priehradkami pre vaše profesionálne fotografické vybavenie a príslušenstvo.Táto taška na fotoaparát s popruhom využíva 10 mm nárazuvzdornú bavlnu EPE s vysokou hustotou a poskytuje všestrannú účinnú ochranu vášho…

Viac informácií

34.2 € s DPH 28.5 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 16. 07.
Na odoslanie > 5 ks
Praha > 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

Taška na fotoaparát K&F Concept Alpha Sling Bag je vyrobená z nepremokavej tkaniny odolnej proti poškriabaniu a opotrebovaniu, s flexibilnými priehradkami pre vaše profesionálne fotografické vybavenie a príslušenstvo.Táto taška na fotoaparát s popruhom využíva 10 mm nárazuvzdornú bavlnu EPE s vysokou hustotou a poskytuje všestrannú účinnú ochranu vášho vybavenia pred poškodením. Odnímateľná priehradka je praktická nielen pre objektív profesionálneho fotoaparátu, ale aj pre každodenné dochádzanie do práce aj profesionálne fotografovanie. Taška na fotoaparát K&F Concept Alpha Sling s rozmermi 33*22*15 cm / 13,1"*8,8"*6" má objem 10 l a bez problémov pojme jeden fotoaparát a dva objektívy. Vďaka svojej všestrannej funkcii možno túto tašku na fotoaparát sling použiť ako tašku cez rameno, crossbody tašku, tašku na opasok, náprsnú tašku alebo kabelku.

  • * 【Viacero spôsobov prenášania tašky】 S veľkosťou 33*22*15cm / 13,1"*8,8"*6", K&F Concept Alpha Camera Sling Bag má kapacitu 10L a ľahko pojme jeden fotoaparát a dva objektívy. Vďaka svojej všestrannej funkcii sa táto taška na fotoaparát môže používať ako taška cez rameno, crossbody taška, taška na opasok, náprsná taška alebo kabelka.
  • * 【Všestranná ochrana】Taška na fotoaparát K&F Concept Alpha Sling Bag je vyrobená z nepremokavej látky odolnej proti poškriabaniu a opotrebovaniu, s flexibilnými priehradkami pre vaše profesionálne fotografické vybavenie a príslušenstvo. táto taška na fotoaparát na ramene využíva 10 mm nárazuvzdornú bavlnu EPE s vysokou hustotou a poskytuje všestrannú účinnú ochranu vášho vybavenia pred poškodením. Odnímateľná priehradka je praktická nielen na profesionálny objektív fotoaparátu EVA, ale aj na každodenné dochádzanie do práce aj na profesionálne fotografovanie.
  • * 【Bezpečnostný dizajn】Pre maximálne pohodlie má táto taška cez rameno s dvojitým zipsom. Potiahnutím doľava alebo doprava ho môžete kedykoľvek a kdekoľvek otvoriť a zachytiť tak nádherný okamih. Ťahacie krúžky zipsu sa dajú navzájom zablokovať, čo je lepšie bezpečné prevedenie a ochrana proti krádeži pre vaše vybavenie fotoaparátu.
  • * 【Dobre organizované priehradky】Taška na fotoaparát K&F Concept Alpha Sling Bag má až 3 vrstvy priehradiek, do ktorých môžete oddelene uložiť fotoaparáty, príslušenstvo a osobné veci. Čisté, dobre organizované a ľahko prístupné ku každej položke.
  • * 【Pohodlné nosenie】Ramenné popruhy tašky na fotoaparát sling sú nastaviteľné do výšky 130 cm / 51". Sú navrhnuté tak, aby boli dlhšie a širšie ako väčšina tašiek na fotoaparát na trhu, takže sú vhodné pre širokú škálu tvarov tela. Magnetická bezpečnostná pracka udrží až 60 kg / 132 libier a nastaviteľný hrudný popruh drží batoh pevne pri tele, čo uľahčuje dlhodobú turistiku bez otrasov.
Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Fotobatohy