K&F Alpha Sling 10L

33.95 € s DPH 28.29 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: zajtra
Na odoslanie > 5 ks
Praha > 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

Tento produkt je K&F flow série strednej a high-end tašky cez rameno, vodotesný a odolný proti poškriabaniu dizajn, jeden stroj dve zrkadlá, s profesionálnym príslušenstvom, možno odstrániť profesionálne EVA objektívu fotoaparátu oddiel, ako každodenné dochádzanie a profesionálne rameno tašky fotoaparátu. Publikum fotografov a fotografických nadšencov so zameraním na dochádzanie do práce, ľahkú prenosnosť, cestovanie za pouličnou fotografiou atď.
1, veľkosť 33*22*15 cm, kapacita 10 l, jeden stroj dve zrkadlá. Možno ju použiť ako tašku cez rameno, crossbody tašku, tašku na opasok, náprsnú tašku a kabelku.
2, nepremokavá tkanina, konštrukcia odolná proti poškriabaniu a opotrebovaniu, profesionálny sklad príslušenstva fotografického vybavenia, 10 mm nárazuvzdorná bavlna EPE s vysokou hustotou, celý rad účinnej ochrany vybavenia pred poškodením, možno odstrániť profesionálnu prepážku na objektív fotoaparátu EVA, ako každodenné dochádzanie a profesionálnu tašku na fotoaparát s jedným ramenom. 3, konštrukcia s dvojitou ťahacou hlavou, ľubovoľná ľavá a pravá, zachyťte nádherný okamih kedykoľvek a kdekoľvek, ťahací krúžok môže byť uzamknutý krúžok, lepšia konštrukcia proti krádeži, bezpečnejšie vybavenie.
4, až 3 vrstvy oddeľovacej vrstvy, rozlišujú sklad zariadenia, sklad príslušenstva, sklad osobných vecí, navzájom sa nerušia, predmety nie sú neporiadne.
5. Najdlhší ramenný popruh je nastaviteľný na 130 cm, predĺžený a rozšírený ramenný popruh je vhodný pre rôzne typy postáv, magnetická bezpečnostná pracka unesie až 60 kg a nastaviteľný hrudný popruh pevne pripevní batoh k telu, čo uľahčuje dlhú chôdzu bez otrasov.
6, spodná časť je vybavená dvojitými popruhmi, možno v nej prenášať ľahký, stolový typ statívu.
Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Tašky ostatné