Manfrotto PRO Light 2 Multiloader backpack M

Batoh na fotoaparát Manfrotto PRO Light Multiloader je profesionálny batoh na fotoaparát špeciálne navrhnutý tak, aby poskytoval bezkonkurenčnú ochranu vybavenia a vyhovoval preferenciám a pracovným postupom každého profesionálneho fotografa alebo filmára.

Viac informácií

301.64 € s DPH 251.37 € bez DPH
-+
Dostupnosť
7-14 dní
Výrobca
Kód tovaru:
MB PL2-BP-ML-M
Pridať do porovnania
Popis produktu

Popis produktu

Batoh na fotoaparát Manfrotto PRO Light Multiloader je profesionálny batoh na fotoaparát špeciálne navrhnutý tak, aby poskytoval bezkonkurenčnú ochranu vybavenia a vyhovoval preferenciám a pracovným postupom každého profesionálneho fotografa alebo filmára.

Pre profesionálnych fotografov a filmárov, ktorí pracujú na svojich úlohách, sú brašne na fotoaparáty, ktoré prenášajú a chránia ich fotoaparáty, rovnako dôležité pri realizácii tvorivého procesu.

Batohy PRO Light prinášajú úplne nový ochranný systém M-Guard™, ktorý bol špeciálne navrhnutý a laboratórne testovaný tak, aby zaručoval najvyššiu úroveň ochrany a odolnosti voči nárazom najmä na miestach brašne, kde je ochrana najdôležitejšia. Prepážky M-Guard™ sú vyrobené z peny EVA s vysokou hustotou, ktorá poskytuje výnimočnú absorpciu nárazov pri zachovaní supertenkého profilu. Okrem toho SAS-TEC, viskoelastická pamäťová pena a odolnosť proti viacerým nárazom, pridáva štrukturálnu výstuhu na základni batohu poskytuje dodatočné vlastnosti pohlcujúce nárazy. Pre ešte lepší zážitok bez starostí je možné použiť visiaci zámok TSA na zabezpečenie ťahača z oceľového drôtu na uzavretie hlavného priestoru.

Batoh PRO Light Multiloader ponúka 4 prístupové body pre maximálnu flexibilitu pri prenášaní. Hlavné predné prístupové dvere sa otvárajú do plne polstrovanej priehradky na vybavenie fotoaparátu. Dvoje bočné dvere umožňujú rýchly prístup k strategicky umiestneným fotoaparátom alebo objektívom na rýchlu výmenu výbavy a horný prístup umožňuje rýchle uchopenie najpoužívanejšej výbavy.

Batoh Multiloader ponúka úplne modulárny batoh, ktorý má 3 rôzne konfigurácie na nosenie. Pomocou rôznych kombinácií popruhov a popruhov ho možno nosiť buď ako batoh na maximálne pohodlie, ako tašku na rýchle vymieňanie objektívov alebo ako tašku na plný prístup k výstroju na cestách.
Ponúka aj bočný nadstavec, ktorý umožňuje nosiť statív plnej veľkosti (až do série 055), a predný nadstavec, ktorý možno rozdeliť na 2 časti na nosenie monopodov alebo malých svetelných stojanov. Je tiež vybavený priehradkou na 15" notebook vhodnou na kontrolné stanovištia, nastaviteľnou výškou trupu, dvojitými hrudnými popruhmi a polstrovaným bedrovým pásom na rozloženie nákladu.

Tento batoh je skonštruovaný tak, aby chránil profesionálne vybavenie a zároveň poskytoval optimálne pohodlie aj pri dlhom nosení. Systém popruhov nielenže rovnomerne rozkladá hmotnosť z ramien na pás a boky, ale tiež maximalizuje priedušnosť vďaka tvarovanému panelu zo sieťoviny EVA. Batoh je vyrobený z vodoodpudivej tkaniny Ripstop z nylonu/polyesteru so zosilňujúcimi priadzami, aby sa dosiahla rovnováha medzi nízkou hmotnosťou, jedinečným vzhľadom a vysokou kapacitou.

Vďaka kovaniam Duraflex, zipsom YKK, hypalónovým výstuhám, lemom a ťahadlám je batoh ultraľahký a zároveň dostatočne pevný, aby vydržal aj to najintenzívnejšie používanie a zabezpečil dlhodobú ochranu veľkého množstva vybavenia. Dodáva sa aj s krytom DuoFace na ochranu pred slnkom a dažďom, ktorý poskytuje dodatočnú ochranu v nepriaznivom počasí a odráža slnečné svetlo, udržiava výbavu v chlade a suchu po celý deň.

Parametre

Parametre

Výrobca: Manfrotto
Kategória: Tašky pre kamery

Hlavné parametre

Dĺžka (vnútro)260mm
Šírka (vnútro)155mm
Výška (vnútro)470mm
Dĺžka (vonkajšok)355mm
Šírka (vonkajšok)260mm
Výška (vonkajšok)540mm