K&F 95MM XU06 Nano-X B270 MCUV Filter, HD, Waterproof, Anti Scratch, Green Coated

UV filtre K&F Concept poskytujú výnimočnú ochranu pre váš objektív, chránia ho pred nečistotami, škrabancami, odtlačkami prstov a neočakávaným poškodením. Tieto filtre tiež zvyšujú kontrast a jasnosť vašich digitálnych snímok tým, že znižujú prítomnosť ultrafialového (UV) svetla a s ním spojeného zahmlievania. Tieto filtre sú vyrobené z prvotriedneho HD…

Viac informácií

89.42 € s DPH 74.52 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: zajtra
Na odoslanie 4 ks
Praha 4 ks
Popis produktu

Popis produktu

UV filtre K&F Concept poskytujú výnimočnú ochranu pre váš objektív, chránia ho pred nečistotami, škrabancami, odtlačkami prstov a neočakávaným poškodením. Tieto filtre tiež zvyšujú kontrast a jasnosť vašich digitálnych snímok tým, že znižujú prítomnosť ultrafialového (UV) svetla a s ním spojeného zahmlievania. Tieto filtre sú vyrobené z prvotriedneho HD skla, ktoré sa môže pochváliť vysokou hustotou ostrého rezu a je štyrikrát pevnejšie vďaka japonskému optickému sklu, čo zaručuje trvalú odolnosť a vynikajúcu optickú kvalitu. Vďaka 28 viacvrstvovým vrstvám s hydrofóbnymi vlastnosťami a odolnosťou proti poškriabaniu zaručujú 99,6 % priepustnosť svetla a účinne minimalizujú odrazy od zeme aj od samotného filtra, čím zachovávajú skutočné farby vašich snímok. Štíhly 3,3 mm rámik UV filtra K&F Concept HD, vyrobený pomocou technológie obojstranného leštenia, zaručuje, že nedochádza k vinetácii, a poskytuje jasné a ostré výsledky aj pri použití teleobjektívov. Pred objednaním si overte veľkosť závitu vášho fotoaparátu, ktorú nájdete na tubuse objektívu alebo pod krytkou objektívu a je označená symbolom "Φ" (priemer). Napríklad Φ95 označuje veľkosť závitu objektívu 95 mm.

  • * 【Ultraviolet Protection】UV filtre chránia objektív pred nečistotami, škrabancami, odtlačkami prstov a náhodným poškodením. Znižujú zahmlievanie a zlepšujú kontrast vašich videí a digitálnych snímok minimalizovaním množstva ultrafialového (UV) svetla.
  • * 【Premiové sklo HD】 Vysokohustotné ostro rezané UV sklo; Chemicky vylepšené optické sklo je 4× pevnejšie, vyrobené z japonského optického skla.
  • * 【NANOTEC】Tento UV filter s 28 viacvrstvovými povlakmi, hydrofóbnymi, odolnými proti poškriabaniu. Prepustnosť 99,6 %, účinne znižuje odrazy pochádzajúce zo zeme aj zo samotného filtra, čím zabezpečuje verné farby snímok.
  • * 【Teleobjektív bez vinetácie】K&F Concept HD uv filter rám len 3,3 mm s technológiou obojstranného leštenia bez vinetácie a snímky sú stále čisté aj na teleobjektíve.
  • * 【Poznámka】Pred objednaním si overte veľkosť závitu objektívu vášho fotoaparátu. Veľkosť závitu vášho fotoaparátu bude vyznačená niekde na tubuse objektívu alebo vytlačená pod krytkou objektívu. Toto číslo je vždy doplnené symbolom "Φ" (priemer). Napríklad: Φ95 = veľkosť závitu objektívu 95 mm.
Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Filtre

Hlavné parametre

Typ filtraUV Filtr
Typ filtraMCUV
Formát filtra95mm