K&F 67MM XU06 Nano-X B270 MCUV Filter, HD, Waterproof, Anti Scratch, Green Coated

UV filtre K&F Concept poskytujú základnú ochranu pre váš objektív, chránia ho pred nečistotami, škrabancami, odtlačkami prstov a neočakávanými nárazmi. Účinnou redukciou ultrafialového (UV) svetla tieto filtre zvyšujú kontrast a minimalizujú zahmlievanie pri videu aj digitálnej fotografii. Tieto filtre sú vyrobené z prvotriedneho japonského optického skla…

Viac informácií

47.54 € s DPH 39.61 € bez DPH
-+
Dostupnosť
na požiadanie
Popis produktu

Popis produktu

UV filtre K&F Concept poskytujú základnú ochranu pre váš objektív, chránia ho pred nečistotami, škrabancami, odtlačkami prstov a neočakávanými nárazmi. Účinnou redukciou ultrafialového (UV) svetla tieto filtre zvyšujú kontrast a minimalizujú zahmlievanie pri videu aj digitálnej fotografii. Tieto filtre sú vyrobené z prvotriedneho japonského optického skla s vysokou hustotou a sú 4× pevnejšie. Vďaka povrchovej úprave NANOTEC s 28 vrstvami sú hydrofóbne, odolné proti poškriabaniu a ponúkajú 99,6 % priepustnosť svetla. Tenký 3,3 mm rámik vytvorený technológiou obojstranného leštenia zaručuje, že nedochádza k vinetácii ani pri teleobjektívoch. Pred nákupom si nezabudnite skontrolovať veľkosť závitu na objektíve vášho fotoaparátu, ktorá sa zvyčajne označuje symbolom "Φ" (priemer), napríklad Φ67 pre 67 mm závit na objektíve.

  • * 【Ultraviolet Protection】UV filtre chránia objektív pred nečistotami, škrabancami, odtlačkami prstov a náhodným poškodením. Znižujú zahmlievanie a zlepšujú kontrast vašich videí a digitálnych snímok minimalizovaním množstva ultrafialového (UV) svetla.
  • * 【Premiové sklo HD】 Vysokohustotné ostro rezané UV sklo; Chemicky vylepšené optické sklo je 4× pevnejšie, vyrobené z japonského optického skla.
  • * 【NANOTEC】Tento UV filter s 28 viacvrstvovými povlakmi, hydrofóbnymi, odolnými proti poškriabaniu. Prepustnosť 99,6 %, účinne znižuje odrazy pochádzajúce zo zeme aj zo samotného filtra, čím zabezpečuje verné farby snímok.
  • * 【Teleobjektív bez vinetácie】K&F Concept HD uv filter rám len 3,3 mm s technológiou obojstranného leštenia bez vinetácie a snímky sú stále čisté aj na teleobjektíve.
  • * 【Poznámka】Pred objednaním si overte veľkosť závitu objektívu vášho fotoaparátu. Veľkosť závitu vášho fotoaparátu bude vyznačená niekde na tubuse objektívu alebo vytlačená pod krytkou objektívu. Toto číslo je vždy doplnené symbolom "Φ" (priemer). Napríklad: Φ67 = veľkosť závitu objektívu 67 mm.
Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Filtre

Hlavné parametre

Typ filtraUV Filtr
Typ filtraMCUV
Formát filtra67mm