Manfrotto Stojan Ranker

Ľahký trojdielny hliníkový statív Ranker sa veľmi ľahko používa, takže je ideálnou voľbou aj pre profesionálne podporné zariadenia, ako sú štúdiové svetlá, LED svetlá, štúdiové vybavenie a iné fotografické príslušenstvo. Medzi špičkové vlastnosti patrí systém Manfrotto QSS (Quick Stack System), vzduchové tlmenie a odolná hliníková konštrukcia. Vďaka tomu je…

Viac informácií

ŠPECIÁLNA AKCIA: -18%
164.22 € 133.85 € s DPH 111.54 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 16. 07.
Na odoslanie 1 ks
Praha 1 ks
Popis produktu

Popis produktu

Ľahký trojdielny hliníkový statív Ranker sa veľmi ľahko používa, takže je ideálnou voľbou aj pre profesionálne podporné zariadenia, ako sú štúdiové svetlá, LED svetlá, štúdiové vybavenie a iné fotografické príslušenstvo. Medzi špičkové vlastnosti patrí systém Manfrotto QSS (Quick Stack System), vzduchové tlmenie a odolná hliníková konštrukcia. Vďaka tomu je statív ľahký a pevný. Navyše sa neuveriteľne ľahko prepravuje a skladuje vďaka dômyselnému systému skladania, ktorý po zložení poskytuje štíhly profil.

Vďaka hliníkovému rámu tento ľahký statív unesie až 10 kg, takže je ideálny pre ťažšie vybavenie. Veľkou výhodou vzduchového tlmenia je, že udržuje pohyby plynulé a isté, ale tiež sa nemusíte obávať poškodenia fotografického vybavenia alebo zachytenia prstov pri náhodnom ťahu.

Systém Manfrotto Quick Stack umožňuje elegantne a bezpečne spojiť viac statívov rovnakého typu dohromady. Oceníte to najmä pri ich skladovaní v ateliéri alebo pri prenášaní na miesto fotografovania. Môžete ich mať vždy po ruke a nastaviť ich v priebehu okamihu.

Statív je vybavený 16 mm (5/8") vertikálnou a 90° uhlovou objímkou a obsahuje 16 mm odnímateľný a obojstranný kolík so závitom 1/4" a 3/8", takže ho môžete ľahko spárovať s akýmkoľvek príslušenstvom, ktoré môžete potrebovať. Navyše má mimoriadne širokú 106 cm stopu, ktorá vám poskytne potrebnú stabilitu aj v náročnom teréne.

Parametre

Parametre

Výrobca: Manfrotto
Kategória: Stativy pre svetlá
 • Pozrieť všetko
 • Manfrotto Stojan Ranker

  • -18 %
  ŠPECIÁLNA AKCIA: -18%
  Ľahký trojdielny hliníkový statív Ranker sa veľmi ľahko používa, takže je ideálnou
  133.85 €
  Na odoslanie 1 ks