K&F 95MM Nano-X Variable/Fader ND Filter, ND2~ND32, W/O Black Cross with 3pcs cleaning cloths

95 mm ND filter K&F vyrobený z profesionálneho optického skla znižuje prívod svetla bez vplyvu na vyváženie farieb. Vďaka špičkovej technológii eliminuje problém kríža "X", ktorý je bežný pri širokouhlých objektívoch a variabilných ND filtroch. Vďaka vrstve Nano coating pre vodotesnosť, odolnosť proti poškriabaniu a antireflexiu chráni tento filter váš…

Viac informácií

ŠPECIÁLNA AKCIA: -41%
181.12 € 106.54 € s DPH 88.78 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: zajtra
Na odoslanie 3 ks
Praha 3 ks
Popis produktu

Popis produktu

95 mm ND filter K&F vyrobený z profesionálneho optického skla znižuje prívod svetla bez vplyvu na vyváženie farieb. Vďaka špičkovej technológii eliminuje problém kríža "X", ktorý je bežný pri širokouhlých objektívoch a variabilných ND filtroch. Vďaka vrstve Nano coating pre vodotesnosť, odolnosť proti poškriabaniu a antireflexiu chráni tento filter váš objektív pred olejom, odtlačkami prstov a poškriabaním. Jeho profesionálny dizajn zahŕňa mimoriadne tenký okraj, ktorý zabraňuje vinetácii, a odolný rám z leteckého hliníka. Kompatibilitu s vaším 95 mm objektívom zabezpečte tak, že skontrolujete veľkosť závitu vášho fotoaparátu, ktorá je zvyčajne vyznačená na tubuse objektívu.

  • * 【Materiál】 ND filter: Pre tento 95 mm ND filter by mal byť kryt objektívu 105 mm. Z dôvodu aktualizácie obalu výrobku bude nová a stará verzia zaslaná náhodne.
  • * 【Žiadny krížik "X" na snímkach】Rozlúčte sa s krížikom "X" na snímkach, spoločnosť K&F využíva najmodernejšiu technológiu, ktorou sa rozlúčite s týmto bežným problémom so širokouhlými objektívmi a variabilnými ND filtrami.
  • * 【NANOTEC】Naši optickí inžinieri vyvinuli novú technológiu nano vrstvy, vodotesnú, odolnú proti poškriabaniu, antireflexnú zelenú vrstvu, ktorá účinne zabraňuje vzniku oleja, odtlačkov prstov, poškriabaniu, chráni cenený objektív.
  • * 【Profesionálny dizajn】Ultra tenký dizajn ráfika zabraňujúci širokouhlej vinetácii. Mimoriadne odolný rám z leteckého hliníka zaisťujúci odolnosť a prevenciu zasekávania.
  • * 【POZNÁMKA】Táto súprava filtrov je kompatibilná so všetkými 95 mm objektívmi. Pred objednaním si overte veľkosť závitu objektívu vášho fotoaparátu (zvyčajne je vyznačená niekde na tubuse objektívu alebo vytlačená pod krytkou objektívu). Číslu vždy predchádza symbol "ø" (priemer).
Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Filtre