K&F 43MM Nano-X Variable/Fader ND Filter, ND2~ND32, W/O Black Cross with 3pcs cleaning cloths

Zachyťte kreatívne zábery pomocou variabilného ND filtra K&F Concept Nano-X ND2-ND32. Tento 43 mm filter ponúka 1-5 stupňov nastaviteľnej redukcie svetla pre úžasné efekty. Je vyrobený z japonského optického skla so zeleným multicoatingom, vďaka čomu si zachováva presnosť farieb. Navyše jeho vodotesná a proti poškriabaniu odolná povrchová úprava zaručuje…

Viac informácií

67.91 € s DPH 56.59 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: zajtra
Na odoslanie 3 ks
Praha 3 ks
Popis produktu

Popis produktu

Zachyťte kreatívne zábery pomocou variabilného ND filtra K&F Concept Nano-X ND2-ND32. Tento 43 mm filter ponúka 1-5 stupňov nastaviteľnej redukcie svetla pre úžasné efekty. Je vyrobený z japonského optického skla so zeleným multicoatingom, vďaka čomu si zachováva presnosť farieb. Navyše jeho vodotesná a proti poškriabaniu odolná povrchová úprava zaručuje trvanlivosť. Ideálny na dynamické fotografie a videografiu.

K&F Concept Nano-X ND2-ND32 Variabilný ND filter je univerzálny 43 mm filter, ktorý ponúka nastaviteľnú redukciu svetla v rozsahu od 1 do 5 stupňov. Je vyrobený z japonského optického skla so zeleným multicoatingom a poskytuje presné ovládanie rýchlosti uzávierky a clony, takže je ideálny na kreatívne fotografovanie a videografiu. Tento filter zachováva presnosť farieb a je vylepšený vodotesnou a proti poškriabaniu odolnou povrchovou úpravou, čo zaručuje odolnosť a špičkový výkon v rôznych podmienkach snímania. Ideálny na snímanie dynamických scén a dosiahnutie jedinečných vizuálnych efektov.

Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Filtre