K&F 58MM Nano-X Variable/Fader ND Filter, ND2~ND32, W/O Black Cross with 3pcs cleaning cloths

Pozdvihnite úroveň svojich fotografií pomocou ND filtra K&F Concept, ktorý je vyrobený z profesionálneho optického skla a nie z optickej živice. Tento 58 mm ND filter odborne znižuje prívod svetla bez toho, aby narušil celkové vyváženie farieb. Dajte zbohom notoricky známemu efektu kríža "X" na snímkach vďaka špičkovej technológii, ktorá rieši tento bežný…

Viac informácií

75.84 € s DPH 63.2 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: zajtra
Na odoslanie 3 ks
Praha 3 ks
Popis produktu

Popis produktu

Pozdvihnite úroveň svojich fotografií pomocou ND filtra K&F Concept, ktorý je vyrobený z profesionálneho optického skla a nie z optickej živice. Tento 58 mm ND filter odborne znižuje prívod svetla bez toho, aby narušil celkové vyváženie farieb. Dajte zbohom notoricky známemu efektu kríža "X" na snímkach vďaka špičkovej technológii, ktorá rieši tento bežný problém so širokouhlými objektívmi a variabilnými ND filtrami. Vďaka vrstve Nano coating sa tento filter môže pochváliť vodotesnosťou, odolnosťou proti poškriabaniu a antireflexnými vlastnosťami, čím účinne chráni pred olejom, odtlačkami prstov a škrabancami a chráni tak váš cenný objektív. Jeho profesionálny dizajn s mimoriadne tenkou obrubou zabraňuje širokouhlej vinetácii, zatiaľ čo mimoriadne odolný rám z leteckého hliníka zaručuje dlhú životnosť a zabraňuje zasekávaniu. Pred objednaním si overte veľkosť závitu objektívu vášho fotoaparátu, ktorá je zvyčajne vyznačená na tubuse objektívu alebo vytlačená pod krytkou objektívu, identifikovaním symbolu priemeru (ø). Napríklad 58 mm objektív si vyžaduje 62 mm krytku objektívu. Upozorňujeme, že v dôsledku aktualizácie balíka môžete dostať buď novú, alebo starú verziu tohto výrobku.

  • * 【Materiál】 ND filter: Pre tento 58 mm ND filter by mal byť kryt objektívu 62 mm. Z dôvodu aktualizácie balenia výrobku bude nová a stará verzia zaslaná náhodne.
  • * 【Žiadny krížik "X" na snímkach】Rozlúčte sa s krížikom "X" na snímkach, spoločnosť K&F využíva najmodernejšiu technológiu, ktorou sa rozlúčite s týmto bežným problémom so širokouhlými objektívmi a variabilnými ND filtrami.
  • * 【NANOTEC】Naši optickí inžinieri vyvinuli novú technológiu nano vrstvy, vodotesnú, odolnú proti poškriabaniu, antireflexnú zelenú vrstvu, ktorá účinne zabraňuje vzniku oleja, odtlačkov prstov, poškriabaniu, chráni cenený objektív.
  • * 【Profesionálny dizajn】Ultra tenký dizajn ráfika zabraňujúci širokouhlej vinetácii. Mimoriadne odolný rám z leteckého hliníka zaisťujúci odolnosť a prevenciu zasekávania.
  • * 【POZNÁMKA】Táto súprava filtrov je kompatibilná so všetkými 58 mm objektívmi. Pred objednaním si overte veľkosť závitu objektívu vášho fotoaparátu (zvyčajne je vyznačená niekde na tubuse objektívu alebo vytlačená pod krytkou objektívu). Číslu vždy predchádza symbol "ø" (priemer).
Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Filtre

Hlavné parametre

Typ filtraVariable ND
Typ filtraVND
Formát filtra58mm