K&F Concept 82mm Nano-X čierny hmlový filter 1/8, HD, vodeodolný, odolný proti poškriabaniu

Zachyťte úžasné valentínske zábery pomocou difúzneho filtra K&F Concept 1/8 Black. Tento filter zmäkčuje svetlo, redukuje odlesky svetiel a zvýrazňuje jemnosť pleti a pórov, čo je ideálne pre portrétne fotografie a videá. Je vyrobený z japonského optického skla AGC a môže sa pochváliť 28 viacvrstvovými vrstvami, ktoré zabezpečujú 87 % priepustnosť a minimalizujú…

Viac informácií

ŠPECIÁLNA AKCIA: -19%
88.06 € 71.76 € s DPH 59.8 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 19. 06.
Na odoslanie 3 ks
Praha 3 ks
Popis produktu

Popis produktu

Zachyťte úžasné valentínske zábery pomocou difúzneho filtra K&F Concept 1/8 Black. Tento filter zmäkčuje svetlo, redukuje odlesky svetiel a zvýrazňuje jemnosť pleti a pórov, čo je ideálne pre portrétne fotografie a videá. Je vyrobený z japonského optického skla AGC a môže sa pochváliť 28 viacvrstvovými vrstvami, ktoré zabezpečujú 87 % priepustnosť a minimalizujú odrazy. Technológia obojstranného leštenia zachováva vysoké rozlíšenie v rámci ohniskovej vzdialenosti 550 mm. Vďaka mimoriadne tenkému rámčeku (3,3 mm) eliminuje vinetáciu a tmavé rohy pri širokouhlých objektívoch aj teleobjektívoch. Kompatibilný s 82 mm objektívmi, overte si veľkosť závitu fotoaparátu (zvyčajne označenú na tubuse objektívu) so symbolom "ø" a priemerom.

  • * 【Funkcia 】Funkcia K&F Concept 1/8 čierny difúzny filter robí obraz alebo video svetlo mäkké a kontroluje zvýraznenie odleskov, čím sa pokožka alebo póry stávajú jemnejšími, technológia obojstranného leštenia zabezpečuje vysoké rozlíšenie v rámci ohniskovej vzdialenosti 550 mm
  • * 【Dovoz optického skla AGC】Čierny difúzny1/8 filter Vyrobený japonským vysoko presným optickým sklom AGC, viacvrstvová povrchová úprava pre extra priehľadnosť na 87 % priepustnosť, účinne znižuje odraz pochádzajúci zo samotného filtra.
  • * 【28 Viacvrstvové povlaky】Čierny difúzny 1/8 filter K&F s obojstrannými povlakmi, hydrofóbnymi, odolnými proti poškriabaniu a oleju, bez vplyvu na kvalitu obrazu, jednoduchý na čistenie a prenášanie.
  • * 【Žiadna vinetácia 】Tento čierny difúzny1/8 filter s ultra tenkým rámom iba 3,3 mm zabraňuje vinetácii a tmavému rohu na širokouhlom objektíve a teleobjektíve, CNC-Non slip design frame easy for intall adn remove.
  • * 【Poznámka】Tento čierny mäkký 1/8 filter je kompatibilný so všetkými 82 mm objektívmi. Pred objednaním si overte veľkosť závitu objektívu vášho fotoaparátu. Veľkosť závitu vášho fotoaparátu bude vyznačená niekde na tubuse objektívu alebo vytlačená pod krytkou objektívu. Tomuto číslu vždy predchádza symbol "ø" (priemer).
Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Filtre