K&F 77MM Nano-X Black Mist Filter 1/8, HD, Waterproof, Anti Scratch, Green Coated

Dosiahnite mäkké a jemné osvetlenie pomocou difúzneho filtra K&F Concept 1/8 Black, ktorý je ideálny na vylepšenie portrétnej fotografie. Tento filter zjemňuje ostré svetlá a zjemňuje pleť a póry, čím vytvára efekt zasneného filmu. Vďaka technológii obojstranného leštenia zabezpečuje vysoké rozlíšenie v rámci ohniskovej vzdialenosti 550 mm, takže je ideálny…

Viac informácií

ŠPECIÁLNA AKCIA: -29%
107.54 € 76.76 € s DPH 63.97 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 05. 12.
Na odoslanie 3 ks
Praha 3 ks
Popis produktu

Popis produktu

Dosiahnite mäkké a jemné osvetlenie pomocou difúzneho filtra K&F Concept 1/8 Black, ktorý je ideálny na vylepšenie portrétnej fotografie. Tento filter zjemňuje ostré svetlá a zjemňuje pleť a póry, čím vytvára efekt zasneného filmu. Vďaka technológii obojstranného leštenia zabezpečuje vysoké rozlíšenie v rámci ohniskovej vzdialenosti 550 mm, takže je ideálny na snímanie videozáznamov. Tento filter, vyrobený z vysoko presného japonského optického skla AGC s viacerými vrstvami, ponúka vynikajúcu priehľadnosť s 87 % priepustnosťou a účinne znižuje odrazy. Jeho hydrofóbne vlastnosti, odolnosť voči poškriabaniu a oleju zaručujú, že sa naďalej ľahko čistí a udržiava. Mimoriadne tenký 3,3 mm rám eliminuje vinetáciu a tmavé rohy, a to aj pri širokouhlých objektívoch a teleobjektívoch. Kompatibilný so všetkými 77 mm objektívmi, pred objednaním si overte veľkosť závitu objektívu svojho fotoaparátu. Veľkosť závitu objektívu vášho fotoaparátu je zvyčajne vyznačená na tubuse objektívu alebo vytlačená pod krytkou objektívu, vždy pred symbolom "ø" (priemer). Vylepšite svoje fotografie pomocou tohto univerzálneho filtra, ktorý je ideálny na valentínske fotografovanie.

  • * 【Funkcia 】Funkcia K&F Concept 1/8 čierny difúzny filter robí obraz alebo video svetlo mäkké a kontroluje zvýraznenie odleskov, čím sa pokožka alebo póry stávajú jemnejšími, technológia obojstranného leštenia zabezpečuje vysoké rozlíšenie v rámci ohniskovej vzdialenosti 550 mm
  • * 【Dovoz optického skla AGC】Čierny difúzny1/8 filter Vyrobený japonským vysoko presným optickým sklom AGC, viacvrstvová povrchová úprava pre extra priehľadnosť na 87 % priepustnosť, účinne znižuje odraz pochádzajúci zo samotného filtra.
  • * 【28 Viacvrstvové povlaky】Čierny difúzny 1/8 filter K&F s obojstrannými povlakmi, hydrofóbnymi, odolnými proti poškriabaniu a oleju, bez vplyvu na kvalitu obrazu, jednoduchý na čistenie a prenášanie.
  • * 【Žiadna vinetácia 】Tento čierny difúzny1/8 filter s ultra tenkým rámom iba 3,3 mm zabraňuje vinetácii a tmavému rohu na širokouhlom objektíve a teleobjektíve, CNC-Non slip design frame easy for intall adn remove.
  • * 【Poznámka】Tento čierny mäkký 1/8 filter je kompatibilný so všetkými 77 mm objektívmi. Pred objednaním si overte veľkosť závitu objektívu vášho fotoaparátu. Veľkosť závitu vášho fotoaparátu bude vyznačená niekde na tubuse objektívu alebo vytlačená pod krytkou objektívu. Tomuto číslu vždy predchádza symbol "ø" (priemer).
Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Filtre