K&F 67MM Nano-X Black Mist Filter 1/8, HD, Waterproof, Anti Scratch, Green Coated

Difúzny filter K&F Concept 1/8 black je všestranný nástroj na dosiahnutie mäkkého a lichotivého osvetlenia na fotografiách aj videách. Vďaka technológii obojstranného leštenia zabezpečuje vysoké rozlíšenie v rámci ohniskovej vzdialenosti 550 mm. Vyrobený z vysoko presného japonského optického skla AGC a vybavený viacvrstvovými vrstvami ponúka pozoruhodnú…

Viac informácií

78.1 € s DPH 65.08 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Na ceste 3 ks
Popis produktu

Popis produktu

Difúzny filter K&F Concept 1/8 black je všestranný nástroj na dosiahnutie mäkkého a lichotivého osvetlenia na fotografiách aj videách. Vďaka technológii obojstranného leštenia zabezpečuje vysoké rozlíšenie v rámci ohniskovej vzdialenosti 550 mm. Vyrobený z vysoko presného japonského optického skla AGC a vybavený viacvrstvovými vrstvami ponúka pozoruhodnú priehľadnosť s 87 % priepustnosťou a zároveň účinne znižuje odrazy od samotného filtra. Vďaka 28-vrstvovým povlakom je hydrofóbny, odolný proti poškriabaniu a oleju, čo zaručuje, že nedôjde k zníženiu kvality obrazu a uľahčuje jednoduché čistenie. Jeho ultratenký 3,3 mm rám zabraňuje vinetácii a tmavým rohom, a to aj pri širokouhlých objektívoch a teleobjektívoch, vďaka CNC nekĺzavej konštrukcii na jednoduchú inštaláciu a demontáž. Pred objednaním skontrolujte veľkosť závitu objektívu svojho fotoaparátu, pretože tento filter je kompatibilný so všetkými 67 mm objektívmi. Veľkosť závitu objektívu vášho fotoaparátu je zvyčajne vyznačená na tubuse objektívu alebo vytlačená pod krytkou objektívu, pred ktorou je symbol "ø" (priemer). Ideálny pre fotografov a kameramanov, ktorí chcú vytvoriť mäkké, profesionálne vyzerajúce snímky, najmä pri špeciálnych príležitostiach, ako je napríklad valentínske snímanie.

  • * 【Funkcia 】Funkcia K&F Concept 1/8 čierny difúzny filter robí obraz alebo video svetlo mäkké a kontroluje zvýraznenie odleskov, čím sa pokožka alebo póry stávajú jemnejšími, technológia obojstranného leštenia zabezpečuje vysoké rozlíšenie v rámci ohniskovej vzdialenosti 550 mm
  • * 【Dovoz optického skla AGC】Čierny difúzny1/8 filter Vyrobený japonským vysoko presným optickým sklom AGC, viacvrstvová povrchová úprava pre extra priehľadnosť na 87 % priepustnosť, účinne znižuje odraz pochádzajúci zo samotného filtra.
  • * 【28 Viacvrstvové povlaky】Čierny difúzny 1/8 filter K&F s obojstrannými povlakmi, hydrofóbnymi, odolnými proti poškriabaniu a oleju, bez vplyvu na kvalitu obrazu, jednoduchý na čistenie a prenášanie.
  • * 【Žiadna vinetácia 】Tento čierny difúzny1/8 filter s ultra tenkým rámom iba 3,3 mm zabraňuje vinetácii a tmavému rohu na širokouhlom objektíve a teleobjektíve, CNC-Non slip design frame easy for intall adn remove.
  • * 【Poznámka】Tento čierny mäkký 1/8 filter je kompatibilný so všetkými 67 mm objektívmi. Pred objednaním si overte veľkosť závitu objektívu vášho fotoaparátu. Veľkosť závitu vášho fotoaparátu bude vyznačená niekde na tubuse objektívu alebo vytlačená pod krytkou objektívu. Tomuto číslu vždy predchádza symbol "ø" (priemer).
Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Filtre

Hlavné parametre

Typ filtraBlack Mist
Formát filtra67mm