K&F 77mm MCUV+CPL+ND4 Lens Filter Kit with Lens Cleaning Cloth and Filter Bag

Súprava filtrov pre profesionálne fotografické objektívy z optického skla K&F Concept obsahuje UV filter + polarizačný filter CPL + filter s neutrálnou hustotou (ND4) + vrecko na filter + s handričkou na čistenie objektívu. Čistiaca handrička z optických mikrovlákien, jemná štruktúra, mäkká a bez žmolkov, možno ju prať a opakovane používať, ideálna na…

Viac informácií

47.4 € s DPH 39.5 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 16. 07.
Na odoslanie 4 ks
Praha 4 ks
Popis produktu

Popis produktu

Súprava filtrov pre profesionálne fotografické objektívy z optického skla K&F Concept obsahuje UV filter + polarizačný filter CPL + filter s neutrálnou hustotou (ND4) + vrecko na filter + s handričkou na čistenie objektívu. Čistiaca handrička z optických mikrovlákien, jemná štruktúra, mäkká a bez žmolkov, možno ju prať a opakovane používať, ideálna na čistenie prachu na objektíve a fotoaparáte. Vrecko na filter pojme 3 filtre, ľahko sa prenáša.

  • * 【Súprava obsahuje】Súprava profesionálnych fotografických filtrov z optického skla K&F Concept obsahuje UV filter + polarizačný filter CPL + filter s neutrálnou hustotou (ND4) + vrecko na filter + s handričkou na čistenie objektívu.
  • * 【Kompatibility objektívov】: Obľúbené 77mm objektívy vrátane Canon EF 70-200mm f/2.8L IS III USM, 10-22mm f/3.5-4.5 USM, 24-105mm f/4 L IS USM, 16-35mm f/4L IS USM, 100-400MM F/4.5-5.6L IS II USM a ďalších 77MM objektívov.
  • * 【S čistiacou handričkou na objektív a vrecúškom na filter】Optická čistiaca handrička z mikrovlákna, jemná štruktúra, mäkká a bez žmolkov, dá sa prať a opakovane používať, ideálna na čistenie prachu na objektíve a fotoaparáte. Vrecko na filter pojme 3 filtre, ľahko sa prenáša.
  • * 【Dovozné optické sklo】Všetky filtre sú vyrobené z dovozového japonského optického skla s modrou povrchovou úpravou, vysokou antireflexnou úpravou, ktorá zabezpečuje reálnu farbu a kvalitu obrazu, konštrukcia rámu CNC zvyšujúca trenie umožňuje jednoduchú inštaláciu a odstránenie filtra.
  • * 【POZNÁMKA】: Filtre Theis K&F Concept sú kompatibilné so všetkými 77 mm objektívmi. Pred objednaním si overte veľkosť závitu objektívu vášho fotoaparátu. Veľkosť závitu vášho fotoaparátu bude vyznačená niekde na tubuse objektívu alebo vytlačená pod krytkou objektívu. Tomuto číslu vždy predchádza symbol "Ø" (priemer). Napríklad: Ø77 = veľkosť závitu objektívu 77 mm.
Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Filtre

Hlavné parametre

Typ filtraND
Typ filtraMCUV
Typ filtraCPL
Typ filtraMCUV+CPL+ND4 set
Typ filtraCPL, ND
Formát filtra77mm