K&F Concept 82mm 3ks súprava profesionálneho filtra objektívu (MCUV/CPL/ND4) + vrecko na filter + 3ks čistiaca handrička

Objavte súpravu filtrov pre profesionálne fotografické objektívy K&F Concept, ktorá je vybavená UV filtrom, polarizačným filtrom CPL, filtrom ND4, čistiacou handričkou na objektív a praktickou taškou na filtre. Kompatibilný s obľúbenými objektívmi, ako sú Sigma 10-20 mm f/3,5, EF 24-70 mm f/2,8L II USM a ďalšie. Súprava je vybavená vysokokvalitným dovážaným…

Viac informácií

52 € s DPH 43.33 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: zajtra
Na odoslanie 5 ks
Praha 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

Objavte súpravu filtrov pre profesionálne fotografické objektívy K&F Concept, ktorá je vybavená UV filtrom, polarizačným filtrom CPL, filtrom ND4, čistiacou handričkou na objektív a praktickou taškou na filtre. Kompatibilný s obľúbenými objektívmi, ako sú Sigma 10-20 mm f/3,5, EF 24-70 mm f/2,8L II USM a ďalšie. Súprava je vybavená vysokokvalitným dovážaným japonským optickým sklom s modrou povrchovou úpravou proti odrazu, ktorá zaručuje verné farby a kvalitu obrazu. Priložená optická čistiaca handrička z mikrovlákna a vrecko na filter dodajú vašej fotografickej výbave praktickosť a ponúkajú jednoduchú údržbu a prenosnosť. Pred objednaním skontrolujte veľkosť závitu objektívu svojho fotoaparátu a vychutnajte si lepší fotografický zážitok s našimi všestrannými filtrami.

* 【Súprava obsahuje】Súprava profesionálnych fotografických filtrov z optického skla K&F Concept obsahuje UV filter + polarizačný filter CPL + filter s neutrálnou hustotou (ND4) + vrecko na filter + s handričkou na čistenie objektívu.
* 【Kompatibility objektívov】: Obľúbený objekt Sigma 10-20 mm f/3,5 , 50-100 mm F1,8 , 135 mm f/1,8 , 10-20 mm f/3,5 , EF 24-70 mm f/2,8L II USM , 16-35 mm f/2,8L III USM.
* 【S čistiacou handričkou na objektív a vrecúškom na filter】Optická čistiaca handrička z mikrovlákna, jemná štruktúra, mäkká a bez žmolkov, dá sa prať a opakovane používať, ideálna na čistenie prachu na objektíve a fotoaparáte. Vrecko na filter pojme 3 filtre, ľahko sa prenáša.
* 【Dovozné optické sklo】Všetky filtre sú vyrobené z dovozového japonského optického skla s modrou povrchovou úpravou, vysokou antireflexnou úpravou, ktorá zabezpečuje reálnu farbu a kvalitu obrazu, konštrukcia rámu CNC zvyšujúca trenie umožňuje jednoduchú inštaláciu a odstránenie filtra.
* 【POZNÁMKA】: Filtre Theis K&F Concept sú kompatibilné so všetkými 82 mm objektívmi. Pred objednaním si overte veľkosť závitu objektívu vášho fotoaparátu. Veľkosť závitu vášho fotoaparátu bude vyznačená niekde na tubuse objektívu alebo vytlačená pod krytkou objektívu. Tomuto číslu vždy predchádza symbol "Ø" (priemer). Napríklad: Ø82 = veľkosť závitu objektívu 82 mm.

Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Filtre