K&F Concept 72mm magnetická súprava filtrov 3ks

K&F Concept 4-Pack Magnetic ND/CPL/UV / ND1000 Filter Adapter Ring Kit with 28 Multi-Layer Coatings for Camera Lens. Táto magnetická súprava filtrov pre objektívy by mohla byť nainštalovaná za menej ako jednu sekundu v porovnaní s bežným filtrom so závitom. Vyhnete sa zamrznutým rukám v chladnom počasí a nikdy nezmeškáte žiadny nádherný okamih. Kombinovaný…

Viac informácií

127 € s DPH 105.83 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 16. 07.
Na odoslanie > 5 ks
Praha > 5 ks
Popis produktu ŠPECIFIKÁCIE

Popis produktu

K&F Concept 4-Pack Magnetic ND/CPL/UV / ND1000 Filter Adapter Ring Kit with 28 Multi-Layer Coatings for Camera Lens. Táto magnetická súprava filtrov pre objektívy by mohla byť nainštalovaná za menej ako jednu sekundu v porovnaní s bežným filtrom so závitom. Vyhnete sa zamrznutým rukám v chladnom počasí a nikdy nezmeškáte žiadny nádherný okamih. Kombinovaný spôsob 1:Magnetický adaptérový krúžok + CPL + ND1000. Kombinácia 2; MCUV+CPL+ND1000.

  • * 【Súprava obsahuje】Táto súprava filtrov obsahuje MCUV+CPL+Neutral Denstiy ND1000+ Magnetický adaptérový krúžok + puzdro na filter.
  • * 【1 druhá výmena a inštalácia】 Táto magnetická súprava filtrov na objektív by sa mohla dokončiť inštalácia za menej ako jednu sekundu v porovnaní s bežným filtrom so závitom. Vyhnete sa zamrznutým rukám v chladnom počasí a nikdy nezmeškáte žiadny nádherný okamih. Kombinovaný spôsob 1:Magnetický adaptérový krúžok + CPL + ND1000. Kombinácia 2; MCUV+CPL+ND1000.
  • * 【28 Viacvrstvové povlaky】 Všetky filtre sú vyrobené z dovozového optického skla AGC High Definition Premium, obojstranne viacvrstvové, bez chromatickej aberácie (farebný posun), hydrofóbne, odolné proti poškriabaniu, odolné proti oleju. Poskytujú vám dokonalý zážitok z fotografovania, chránia váš objektív zo všetkých strán.
  • * 【Ultra tenký rám】1,9 mm-3,5 mm ultra tenký rám zaručuje, že pri širokouhlej ohniskovej vzdialenosti 16 mm nedochádza k vinetácii a tmavým rohom. Rám s CNC protišmykovým systémom , jednoduchá inštalácia a demontáž.
  • * 【Funkcia filtrov】Filter s kruhovým polarizátorom (CPL) pomáha znižovať odlesky z nekovového povrchu, zvyšuje sýtosť farieb a kontrast. Filter ND1000. Filter ND1000 (10 f-stops) pomáha snímať ohromujúce fascinujúce dlhé expozície. Ochranný filter MCUV s priepustnosťou 99,6 % účinne znižuje odrazy pochádzajúce zo zeme aj zo samotného filtra, čím zabezpečuje verné farby fotografií a chráni objektívy.
K&F Concept 4-Pack Magnetic ND/CPL/UV / ND1000 Filter Adapter Ring Kit with 28 Multi-Layer Coatings for Camera Lens
K&F Concept 4-Pack Magnetic ND/CPL/UV / ND1000 Filter Adapter Ring Kit s 28 viacvrstvovými vrstvami pre objektívy fotoaparátov
Ako vám to pomôže?
Teraz si môžete filtre vymeniť v priebehu niekoľkých sekúnd vďaka magnetickej súprave na rýchlu výmenu K&F Concept.
Ako fotograf viete všetko o hre na počkanie: o tých chvíľach, keď je potrebná maximálna trpezlivosť, aby ste zachytili ten jedinečný záber. Každá sekunda je pre vás dôležitá, medzitým sa vám rozbúši srdce, pretože viete, že máte len milisekundy na to, aby ste vyhrali preteky s časom alebo prílivom.
Spoločnosť K&F Concept oznámila systém magnetickej súpravy filtrov do fotoaparátu, ktorý skráti čas potrebný na výmenu filtrov objektívu doslova za niekoľko sekúnd, výmenu za 1 sekundu, čím nikdy neprídete o žiadny nádherný okamih.
K&F Concept 4-Pack Magnetic ND/CPL/UV / ND1000 Filter Adapter Ring Kit
K&F Concept 4-Pack Magnetic ND/CPL/UV / ND1000 Filter Adapter Ring Kit
K&F Concept 4-Pack Magnetic ND/CPL/UV / ND1000 Filter Adapter Ring Kit
ND1000 Filter
Filter ND1000
CPL Filter
Filter CPL
UV Filter
UV filter
K&F Concept 4-Pack Magnetic ND/CPL/UV / ND1000 Filter Adapter Ring Kit

ŠPECIFIKÁCIE

FILTER
Odrazivosť 0.2%
Séria Séria Nano-X
Odporúčané scény Všetky scény
Funkcia 1 Sekundový prepínač/ochrana objektívu/vylepšenie farieb a C
Materiál filtra Japonské sklo AGC
Viacnásobná povrchová úprava 28 vrstiev
Vodotesnosť
Odolné voči poškriabaniu
HD
Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Filtre

Hlavné parametre

Typ filtraCPL - circular polarizer/linear
Typ filtraND
Typ filtraMCUV
Typ filtraND1000
Typ filtraMCUV+CPL+ND1000
Formát filtra72mm