K&F 82mm Magnetic 3pcs Filter Kit, MCUV+CPL+ND1000+Filter Ring, HD, Waterproof, Anti Scratch, Green

82mm MCUV+CPL+ND1000+adaptérový krúžok Magnetický filter 4 v 1 Súprava filtrov pre objektívy Vodotesný proti poškriabaniu a odrazu s puzdrom na filter

Viac informácií

152.82 € s DPH 127.35 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: zajtra
Na odoslanie > 5 ks
Praha > 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

82mm MCUV+CPL+ND1000+adaptérový krúžok Magnetický filter 4 v 1 Súprava filtrov pre objektívy Vodotesný proti poškriabaniu a odrazu s puzdrom na filter

* 【Súprava obsahuje】Táto súprava filtrov obsahuje MCUV+CPL+Neutral Denstiy ND1000+ Magnetický adaptérový krúžok + puzdro na filter.
* 【1 druhá výmena a inštalácia】 Táto magnetická súprava filtrov na objektív by sa mohla dokončiť inštalácia za menej ako jednu sekundu v porovnaní s bežným filtrom so závitom. Vyhnete sa zamrznutým rukám v chladnom počasí a nikdy nezmeškáte žiadny nádherný okamih. Kombinovaný spôsob 1:Magnetický adaptérový krúžok + CPL + ND1000. Kombinácia 2; MCUV+CPL+ND1000.
* 【28 Viacvrstvové povlaky】 Všetky filtre sú vyrobené z dovozového optického skla AGC High Definition Premium, obojstranne viacvrstvové, bez chromatickej aberácie (farebný posun), hydrofóbne, odolné proti poškriabaniu, odolné proti oleju. Poskytujú vám dokonalý zážitok z fotografovania, chránia váš objektív zo všetkých strán.
* 【Ultra tenký rám】1,9 mm-3,5 mm ultra tenký rám zaručuje, že pri širokouhlej ohniskovej vzdialenosti 16 mm nedochádza k vinetácii a tmavým rohom. Rám s CNC protišmykovým systémom , jednoduchá inštalácia a demontáž.
* 【Funkcia filtrov】Filter s kruhovým polarizátorom (CPL) pomáha znižovať odlesky z nekovového povrchu, zvyšuje sýtosť farieb a kontrast. Filter ND1000. Filter ND1000 (10 f-stops) pomáha snímať ohromujúce fascinujúce dlhé expozície. Ochranný filter MCUV s priepustnosťou 99,6 % účinne znižuje odrazy pochádzajúce zo zeme aj zo samotného filtra, čím zabezpečuje verné farby fotografií a chráni objektívy.

Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Filtre