Exascend 128GB Essential UHS-II SDXC Memory Card

Pamäťové karty Exascend Essential Series SDXC UHS-II boli navrhnuté na sekvenčné snímanie a nahrávanie videa s vysokým dátovým tokom bez rizika výpadku snímok, ako aj na rýchle čítanie pre bezproblémový prenos dát počas postprodukcie. Karty využívajú zbernicu UHS-II na kontinuálne čítanie rýchlosťou až 300 MB/s a kontinuálny zápis rýchlosťou až 260 MB/s; certifikácia…

Viac informácií

154.27 € s DPH 128.56 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: zajtra
Na odoslanie > 5 ks
Praha > 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

Pamäťové karty Exascend Essential Series SDXC UHS-II boli navrhnuté na sekvenčné snímanie a nahrávanie videa s vysokým dátovým tokom bez rizika výpadku snímok, ako aj na rýchle čítanie pre bezproblémový prenos dát počas postprodukcie. Karty využívajú zbernicu UHS-II na kontinuálne čítanie rýchlosťou až 300 MB/s a kontinuálny zápis rýchlosťou až 260 MB/s; certifikácia V90 zaručuje, že minimálna rýchlosť zápisu neklesne pod 90 MB/s. Na zvýšenie spoľahlivosti ponúka séria Essential robustnú konštrukciu, ktorá odoláva vode, prachu, nárazom, röntgenovému žiareniu, magnetickým poliam a teplotám od -25 do 85 °C. Karty sú tiež vybavené prepínačom na ochranu pred neúmyselným zápisom.

Médiá UHS-II dosahujú vysoké prenosové rýchlosti vďaka ďalšiemu radu pinov, ale sú spätne kompatibilné so všetkými slotmi SD. Hoci sú tieto karty certifikované ako kompatibilné so štandardmi UHS-II/V90, pri použití v starších zariadeniach - ktoré nepodporujú štandard UHS-II - sa prenosové rýchlosti znížia (UHS-II V60 podporuje minimálnu rýchlosť zápisu 60 MB/s, UHS-II V30 30 MB/s, UHS-I U3 30 MB/s a pôvodná U1/trieda 10 podporuje minimálne 10 MB/s).

Parametre

Parametre

Výrobca: Exascend
Kategória: SD karty

Hlavné parametre

Rýchlosť zápisu260MB/s
Rýchlosť čítania300MB/s
Kapacita karty128GB