DJI Transmission (Standard Combo)

Produkt DJI Transmission sa vyvinul zo zavedenej technológie DJI na prenos leteckého videa a poskytuje integrované riešenie, ktoré kombinuje video prijímač, monitor, ovládač a rekordér. Je navrhnutý na natívnu integráciu s produktmi Ronin a DJI Master Wheels.

Viac informácií

ŠPECIÁLNA AKCIA
2 299 € s DPH 1 915.83 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: zajtra
Na odoslanie 1 ks
Praha 1 ks
Popis produktu

Popis produktu

Produkt DJI Transmission sa vyvinul zo zavedenej technológie DJI na prenos leteckého videa a poskytuje integrované riešenie, ktoré kombinuje video prijímač, monitor, ovládač a rekordér. Je navrhnutý na natívnu integráciu s produktmi Ronin a DJI Master Wheels.

Priamy prenos HD na veľké vzdialenosti
DJI Transmission využíva technológiu prenosu videa O3 Pro, ktorá ponúka pozemný prenos na vzdialenosť neuveriteľných 6 km. Podporuje aj prenos 1080p/60fps pri maximálnej prenosovej rýchlosti 50 Mb/s, ako aj živé 16-bitové monitorovanie zvuku pri 48 kHz, čo posádkam poskytuje vynikajúci vizuálny a zvukový zážitok z diaľkového monitorovania.

Nízka latencia
Vysielač a prijímač videa využívajú rovnaké riešenie ako Ronin 4D, pričom každé spojenie je výslovne optimalizované tak, aby poskytovalo ultra nízku latenciu od konca do konca pri spojení s filmovými kamerami, ako je napríklad ALEXA Mini LF.

Bezproblémová automatická voľba frekvencie
Systém O3 Pro pridáva k tradičným frekvenčným pásmam 2,4 GHz a 5,8 GHz pásma DFS, ktoré ponúkajú až 23 kanálov, aby profesionálne tímy mali na výber prenosové kanály, ktoré sú kompatibilnejšie a neprerušované. Okrem toho DJI Transmission podporuje trojpásmový automatický výber frekvencie, ktorý automaticky skenuje elektromagnetické prostredie a vyberá najlepší kanál. Vďaka zabudovanému frekvenčnému meniču môžu používatelia dokonca manuálne vybrať optimálny kanál, aby sa zabránilo rušeniu medzi zariadeniami. Montáž antén s vysokým ziskom ďalej zvyšuje prenosové schopnosti.

Jeden vysielač s viacerými prijímačmi
Diaľkový monitor High-Bright podporuje jeden vysielač s viacerými prijímačmi pre video a audio kanály v dvoch režimoch prenosu. V režime ovládania DJI Transmission poskytuje optimálny prenosový výkon. Monitorovanie možno vykonávať z dvoch prijímačov súčasne, pričom Ronin 2, RS 3 Pro a zaostrovanie kamery možno ovládať na diaľku. Pre štáby, ktoré pracujú s viacerými členmi a tímami, ako sú osvetľovači, umelecké oddelenie a rekvizitári, možno okrem režimu Control zapnúť aj režim Broadcast, ktorý umožní neobmedzený počet prijímačov (prenosový výkon sa bude líšiť od režimu Control). Efektivita natáčania sa tak dostane na úplne novú úroveň. V dynamických prostrediach s viacerými tímami, ako sú napríklad reality šou, môže jedinečný prenosový protokol DJI pomôcť lepšie využiť bezdrôtové kanály. Vďaka pásmam DFS a technológii nepretržitej automatickej voľby frekvencie môže prenos DJI pracovať s 20 alebo viacerými vysielačmi, ktoré súčasne vysielajú signál na 20 alebo viac monitorov. Výsledkom je plynulý a koordinovaný zážitok, ktorý sa pri tradičnom nastavení prenosu ťažko dosahuje.

Šifrovaný prenos
DJI Transmission podporuje zabezpečené párovanie a 256-bitové šifrovanie AES na ochranu pred neoprávneným prístupom k vašim informáciám. Spolu s vlastným čipom a prenosovým protokolom DJI dokáže DJI Transmission poskytnúť vysokú úroveň zabezpečenia vašich záberov.

Integrovaný dizajn
V porovnaní s bežnými riešeniami má DJI Transmission integrovaný monitor s vysokým jasom a zabudovaným prijímačom, ktorý poskytuje optimálnu prenosnosť a efektívne nastavenie, ktoré vám pomôže rýchlo začať natáčať v akomkoľvek prostredí. Vzdialený monitor je vybavený zabudovaným čipom na spracovanie obrazu, ktorý je rovnaký ako čip použitý v kamere Ronin 4D. Vďaka tomu ponúka okrem monitorovania aj množstvo funkcií na integrovaný a efektívny príjem, monitorovanie, ovládanie a nahrávanie.

Dotykový displej so širokým rozsahom
Diaľkový monitor s vysokým jasom je vybavený 7" dotykovým displejom s jasom až 1500 nitov. Štandardne sa dodáva s ochranným tvrdeným sklom a profesionálnym krytom monitora, ktorý zabezpečuje bohaté, verné farby aj pri jasnom osvetlení. Vďaka rozlíšeniu 1920 × 1200 dokáže obrazovka zobraziť ďalšie rozhranie (OSD).

Podporné nástroje
Vzdialený monitor sa dodáva s podpornými softvérovými nástrojmi, ako sú bezpečná zóna, ohraničenie, šrafovanie, falošné farby, priebeh atď.

Nezávislé nahrávanie a prehrávanie
Vzdialený monitor je vybavený aj slotom na kartu microSD a umožňuje nahrávanie a prehrávanie živého videa vo formáte H.264 pri rýchlosti 1080p/60 fps, ako aj súčasný prístup k časovému kódu, čo uľahčuje úpravy na mieste. Pri použití viacerých vzdialených monitorov môže každý monitor dokonca nezávisle nahrávať alebo prehrávať zábery bez toho, aby rušil ostatné monitory.

Zabudovaný ovládač pohybu
Diaľkový monitor High-Bright je vybavený aj vstavaným gyroskopickým snímačom, ktorý dokáže premeniť diaľkový monitor na samostatný ovládač pohybu pre Ronin 2 alebo RS 3 Pro bez ďalšieho príslušenstva, aby sa dosiahli zložitejšie pohyby kamery z pohybujúceho sa vozidla alebo na žeriave.

Kompatibilný s rukoväťami Ronin 4D
Pri použití s rukoväťami Ronin 4D Hand Grips môžete joystickom ovládať gimbal Ronin 2 alebo RS 3 Pro a kolieskom zaostrovania ovládať zaostrovanie a nastavovanie parametrov kamery, ako je clona, uzávierka a ISO, zatiaľ čo tlačidlom nahrávania ovládate spustenie alebo zastavenie nahrávania. Tým sa ovládanie kamery RS 3 Pro podobá ovládaniu kamery Ronin 4D.

Kompatibilný s hlavnými kolieskami DJI a DJI Force Pro
Pri použití s kolieskami DJI Master Wheels alebo DJI Force Pro umožňuje diaľkový monitor používateľom dosiahnuť pokročilejšie ovládanie gimbalu pri používaní Ronin 2 alebo RS 3 Pro. V tejto situácii bude pôvodné zariadenie posielať riadiace signály priamo prostredníctvom DJI Transmission a nebude už využívať bezdrôtový signál z DJI Master Wheels alebo DJI Force Pro. Tým sa strojnásobí prenosový výkon a zlepší sa dosah signálu, stabilita a odolnosť voči rušeniu.

Režim ovládania zrkadla
Keď je zariadenie RS 3 Pro namontované na žeriave, lanovke alebo vozidle, môžete pomocou režimu Mirror Control diaľkovo ovládať bezzrkadlovky Sony odkiaľkoľvek.

Parametre

Parametre

Výrobca: DJI
Kategória: Bezdrôtový prenos videa
PRÍSLUŠENSTVO (1)

PRÍSLUŠENSTVO (1)

DJI Video Receiver

  • Novinka
  • Doprava zdarma
Vysielací prijímač DJI.
bez DPH 1 070.67 €
1 284.8 €
Detail