Blackmagic Design SmartView 4K G3

Blackmagic Design SmartView 4K G3 je prvý Ultra HD vysielací monitor s 12G-SDI aj SMPTE-2110 IP video vstupmi! Tretia generácia obľúbeného monitora 4K od spoločnosti Blackmagic, ktorý sa montuje do stojana, umožňuje používateľom priame pripojenie k vysielacím systémom založeným na protokole IP, ako aj k celému radu profesionálnych videozariadení 12G-SDI s…

Viac informácií

1 439 € s DPH 1 199.17 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Na ceste 1 ks
Kód tovaru:
HDL-SMTV4K12G3
Pridať do porovnania História cien
Popis produktu ČLÁNKY

Popis produktu

Blackmagic Design SmartView 4K G3 je prvý Ultra HD vysielací monitor s 12G-SDI aj SMPTE-2110 IP video vstupmi! Tretia generácia obľúbeného monitora 4K od spoločnosti Blackmagic, ktorý sa montuje do stojana, umožňuje používateľom priame pripojenie k vysielacím systémom založeným na protokole IP, ako aj k celému radu profesionálnych videozariadení 12G-SDI s rozlíšením až 2160p60, takže je ideálny na vysielanie a živú produkciu. Obsahuje tiež 3D LUT a ovládacie prvky monitorovania, ako je napríklad focus peaking, vodítka pre rámovanie, bezpečná oblasť a ďalšie. K dispozícii od 5/2024.

SmartView 4K G3 má zabudované optické a medené IP video pripojenie SMPTE-2110, takže zákazníci sa môžu pripojiť priamo k vysielacím systémom založeným na IP. Zákazníci tiež získajú dva vstupy 12G-SDI na pripojenie k širokému spektru profesionálnych video zariadení. Navyše oba video vstupy 12G-SDI a 2110 môžu vystupovať do výstupného pripojenia slučky 12G-SDI.

SmartView 4K sa vyznačuje neuveriteľne pevnou konštrukciou z opracovaného hliníka s ostrými čistými líniami. Navyše je zariadenie SmartView 4K hlboké len niekoľko centimetrov. Keďže monitory sa často inštalujú v hornej časti stojanov na zariadenia, táto tenká konštrukcia umožňuje veľkú plochu za monitorom, aby sa celý stojan lepšie vetral a všetky zariadenia boli chladné. Pozdĺž spodnej časti monitora SmartView 4K sa nachádza celý rad ovládacích tlačidiel, ktoré sú mierne naklonené, takže sa ľahšie stláčajú. Na zadnej strane monitora sa nachádzajú všetky videokonektory a navyše je tu aj montážny bod VESA.

Displej LCD použitý na monitore SmartView 4K má mimoriadne vysoké rozlíšenie, takže zobrazí každý pixel obrazu v rozlíšení Ultra HD. To znamená, že zákazníci získajú neuveriteľne čistý obraz s hlbokou vernosťou farieb. SmartView 4K je určený na vysielanie, takže sa okamžite uzamkne na nový zdroj videa, čo je veľmi časté, keď je monitor pripojený k smerovaču a vstup sa môže neustále meniť na rôzne časované zdroje. Na rozdiel od televízorov nie je video presnímané, takže zákazníci dostanú všetky obrazové pixely až po okraj LCD displeja.

Predný panel monitora SmartView 4K obsahuje širokú škálu ovládacích prvkov monitorovania! Tlačidlo vstupu vyberá medzi dvoma video vstupmi 12G-SDI a video vstupom 2110 IP. Tlačidlo displeja umožňuje zákazníkom nastaviť jas displeja. Zobrazenie H/V je tradičná funkcia vysielacieho monitora, ktorá umožňuje zákazníkom nahliadnuť do prázdneho obrazu. Funkcia len modrá je skvelá na kontrolu odtieňa z archívneho obsahu SD. Tlačidlo zoomu umožňuje zákazníkom priblížiť obraz na úpravu zaostrenia kamery.

Keď zákazníci pracujú s kamerami, SmartView 4K má všetko, čo potrebujú na pomoc pri rámovaní a zaostrovaní, vďaka grafickým prekryvom na obrazovke. Prekryvy zahŕňajú značky bezpečnej oblasti a bezpečného názvu. Okrem toho sú k dispozícii 4 samostatné vodiace prvky rámovania, 2 vertikálne a 2 horizontálne, ktoré možno zobraziť súčasne a sú ideálne na rámovanie sociálnych médií a celovečerných filmov. Zákazníci získajú aj funkciu focus peaking na obrazovke, ktorú možno zapnúť a vypnúť pomocou špeciálneho tlačidla na prednom paneli.

Vysielatelia a produkcia celovečerných filmov často pracujú so zdrojmi SDI, ktoré sú kódované s gama záznamom filmu alebo profilom HDR. To znamená, že obrazy môžu vyzerať rozmazane alebo mať nesprávne farby. SmartView 4K tento problém rieši, pretože obsahuje podporu pre 3D LUT. To znamená, že zákazníci môžu použiť 3D LUT na zmenu mapovania vstupného farebného priestoru SDI alebo 2110 na obrazovku SmartView 4K.

Teraz môžu zákazníci vytvárať moderné IP videosystémy, pretože SmartView 4K plne vyhovuje štandardu SMPTE-2110 pre IP video s optickými vláknami aj medenými 10G ethernetovými pripojeniami. To zahŕňa podporu pre nekomprimované video SMPTE-2110-20, kodek Blackmagic IP pre vysokú snímkovú frekvenciu Ultra HD, ako aj tvarovanie/časovanie prevádzky SMPTE-2110-21, zvuk SMPTE-2110-30 a podporu pomocných údajov SMPTE-2110-40.

SmartView 4K podporuje špecifikácie rozhrania NMOS, takže všetky ich IP video zariadenia 2110 môžu pracovať spoločne ako veľký virtuálny smerovač. Navyše Videohub Smart Control môže smerovať zdroje do cieľových miest v sieťach 2110 IP, pretože môže fungovať ako kontrolér NMOS.

Funkcie SmartView 4K G3

  • Monitor na montáž do stojana s pripojeniami videa SMPTE-2110 IP a 12G-SDI
  • Štíhly dizajn pre lepšie vetranie stojana
  • Zobrazenie s vysokým rozlíšením Ultra HD
  • Ovládacie prvky monitorovania vrátane jasu, H/V a zoomu
  • Obsahuje vodiace prvky snímok a funkciu focus peaking
  • Obsahuje 3D LUT na monitorovanie
  • Podporuje všetky video štandardy až do 2160p60
  • Spĺňa štandard SMPTE-2110 pre IP video
  • Obsahuje protokol NMOS na virtuálne smerovanie
  • Obsahuje bezplatný SDK na integráciu do systémov automatizácie vysielania

ČLÁNKY

Parametre

Parametre

Výrobca: Blackmagic Design
Kategória: Štúdiové monitory

Hlavné parametre

Uhlopriečka (Monitory)15.6"
Vstupy monitora12G SDI
Vstupy monitoraEthernet
Napájanie monitoraAC 100-240V
Napájanie monitora12V dutinkový
Rozlišenie panela3840x2160

Ostatné parametre

TallyÁno
Ďalšie funkcieHDR
Ďalšie funkciedo racku
Ďalšie funkcieTally
Ďalšie funkcie3D LUT korekcie

Blog a novinky

Dátum: 19. 04. 2024, Kategória: Blog

Nové režijné zariadenia a monitory Blackmagic Design

Spoločnosť Blackmagic Design rozšírila rodinu profesionálnych režijných kamier ATEM Constellation o dva nové modely: ATEM 1 M/E Constellation 4K a…

PRÍSLUŠENSTVO (1)

PRÍSLUŠENSTVO (1)

Blackmagic Design ATEM 2 M/E Constellation 4K

Prepínače ATEM 1 M/E Constellation 4K a ATEM 2 M/E Constellation 4K sú dva modely
Zavolajte na 02 455 25 471 kvôli cene