Blackmagic Design DaVinci Resolve Micro Color Panel

Resolve Micro Color Panel je nový cenovo dostupnejší farebný panel pre softvér DaVinci Resolve. Panel DaVinci Resolve Micro Color Panel, navrhnutý v spolupráci s poprednými svetovými koloristami, je vybavený vysokokvalitnými trackballmi a presne opracovanými ovládacími gombíkmi na jemné nastavenie primárnych parametrov gradingu, ako aj navigačnými a transportnými…

Viac informácií

ŠPECIÁLNA AKCIA: -4%
563 € 540.1 € s DPH 450.08 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Na ceste 2 ks
Kód tovaru:
DV/RES/AAAPNLMIC/EN
Pridať do porovnania História cien
Popis produktu ČLÁNKY

Popis produktu

Resolve Micro Color Panel je nový cenovo dostupnejší farebný panel pre softvér DaVinci Resolve. Panel DaVinci Resolve Micro Color Panel, navrhnutý v spolupráci s poprednými svetovými koloristami, je vybavený vysokokvalitnými trackballmi a presne opracovanými ovládacími gombíkmi na jemné nastavenie primárnych parametrov gradingu, ako aj navigačnými a transportnými tlačidlami na skrátené príkazy. Nový prenosnejší model je vybavený montážnym slotom pre Apple iPad Pro, internou batériou a pripája sa cez Bluetooth alebo USB-C. K dispozícii od 5/2024.

Či už zákazníci práve začínajú alebo sú profesionálni koloristi, panel DaVinci Resolve Micro Color im umožní pracovať rýchlejšie a byť kreatívnejší. Panel umožňuje plynulé, praktické ovládanie viacerých parametrov súčasne pre viac kreatívnych možností. Zákazníci môžu pracovať oveľa rýchlejšie, ako je to možné pomocou myši. Všetky gombíky, ovládače a tlačidlá sú vysoko kvalitné a boli navrhnuté na mieru tak, aby vytvárali dokonalý odpor, takže zákazníci môžu presne doladiť akýkoľvek parameter.

Nový panel DaVinci Resolve Micro Color je vybavený 3 váženými trackballmi s vysokým rozlíšením a 12 precízne spracovanými ovládacími gombíkmi, ktoré poskytujú priamy prístup k najvýkonnejším funkciám primárnej korekcie, čo uľahčuje experimentovanie a skúšanie nových kombinácií. Primárne gombíky možno použiť na ovládanie funkcií Y Lift, Y Gamma, Y Gain, Kontrast, Pivot, Detail stredných tónov, Zvýšenie farieb, Tieň, Zvýraznenie, Sýtosť, Otočenie odtieňa a Zmiešanie jasu.

Panel DaVinci Resolve Micro Color Panel, ktorý nie je oveľa väčší ako klávesnica počítača, je napájaný z batérie a USB-C. K aplikácii DaVinci Resolve sa pripája cez Bluetooth alebo USB-C. Ak sa nepoužíva s iPadom Pro, je ideálny na umiestnenie vedľa klávesnice notebooku alebo počítača, aby sa strihači alebo koloristi mohli počas úprav ľahko pohybovať medzi klávesnicou a ovládacím panelom, čo umožňuje súčasnú gradáciu a korekciu farieb.

Okrem toho má panel DaVinci Resolve Micro Color Panel na ľavej, hornej a pravej strane panelu celý rad tlačidiel na ovládanie transportu a gradingu, vďaka ktorým má zákazník najdôležitejšie a najčastejšie používané príkazy na dosah ruky, takže môže pracovať rýchlejšie. Mnohé z týchto ovládacích prvkov, ako napríklad stieranie v pokoji, kurzor a výber, boli doteraz dostupné len na oveľa väčších paneloch Mini alebo Advanced grading.

Zákazníkom, ktorí používali panel DaVinci Resolve Advanced, budú klávesy Shift na paneloch DaVinci Resolve Micro Color známe. Mnohé ovládacie prvky sú na rovnakom mieste a trackbally sú navrhnuté s podobným profesionálnym pocitom, takže existujúci koloristi DaVinci Resolve sa môžu na novom paneli cítiť pohodlne. Tlačidlá shift up a shift down strojnásobujú funkčnosť panela. Panel DaVinci Resolve Micro Color dokonca umožňuje zákazníkom upraviť tvar, veľkosť a polohu výkonného okna, dokonca aj jeho mäkkosť alebo zmeniť veľkosť vstupného obrazu, a to všetko pomocou rovnakých trackballov a krúžkov, ktoré zákazníci používajú na grading.

ČLÁNKY

Parametre

Parametre

Výrobca: Blackmagic Design
Kategória: Ovládače pre software

Ostatné parametre

KompatibilitaResolve

Blog a novinky

Dátum: 06. 05. 2024, Kategória: Blog

DaVinci Resolve Studio 19 Public Beta 2

Druhá verejná beta verzia Blackmagic Design DaVinci Resolve 19 ponúka množstvo opráv a vylepšení vrátane zobrazovania vodiacich prvkov bezpečnej…

Dátum: 18. 04. 2024, Kategória: Blog

Nové ovládacie panely Blackmagic Design

Spoločnosť Blackmagic Design predstavila nové ovládacie panely pre softvér DaVinci Resolve (DaVinci Resolve Micro Color Panel a DaVinci Resolve…

PRÍSLUŠENSTVO (3)

PRÍSLUŠENSTVO (3)

Blackmagic Design DaVinci Resolve Studio - elektronická licencia

DaVinci Resolve Studio od spoločnosti Blackmagic Design je špičkové riešenie na korekciu
330 €
Skladom 1 ks

Blackmagic Design DaVinci Resolve Studio

  • Top produkt
DaVinci Resolve Studio od spoločnosti Blackmagic Design je špičkové riešenie na korekciu
335 €
Skladom 4 ks

Blackmagic Design DaVinci Resolve Studio s USB kľúčom

  • Top produkt
DaVinci Resolve Studio od spoločnosti Blackmagic Design je špičkové riešenie na korekciu
335 €
Skladom 2 ks