Viltrox Anamorfný objektív EPIC 100 mm T2 1,33x pre full-frame (PL bajonet)

Zachyťte filmové scény s anamorfným objektívom ARRI PL-mount EPIC 100 mm T2 1,33x od spoločnosti Viltrox, ktorý poskytuje anamorfný vzhľad celého záberu s oválnym bokehom, minimálnym dýchaním a výraznými modrými pruhmi. Tento mesačne biely objektív vytvára zmenšený pomer strán 2,35:1, ideálny na širokouhlé pokrytie, a je vybavený rýchlou clonou T2 pre efekty…

Viac informácií

4 403 € s DPH 3 669.17 € bez DPH
-+
Dostupnosť
na požiadanie
Kód tovaru:
viltroxAL100T2/1.33X-PL
Pridať do porovnania História cien
Popis produktu ČLÁNKY

Popis produktu

Zachyťte filmové scény s anamorfným objektívom ARRI PL-mount EPIC 100 mm T2 1,33x od spoločnosti Viltrox, ktorý poskytuje anamorfný vzhľad celého záberu s oválnym bokehom, minimálnym dýchaním a výraznými modrými pruhmi. Tento mesačne biely objektív vytvára zmenšený pomer strán 2,35:1, ideálny na širokouhlé pokrytie, a je vybavený rýchlou clonou T2 pre efekty malej hĺbky ostrosti. Jeho konzistentný tón od okraja k okraju, vodotesná povrchová úprava a jednotná konštrukcia zaručujú všestrannosť a odolnosť pre profesionálne kinematografické zostavy.

Zachytenie filmovej brilantnosti: Anamorfný objektív ARRI PL-mount EPIC 100mm T2 1,33x od spoločnosti Viltrox. Tento objektív, vyrobený v pozoruhodnom mesačno-bielom odtieni, ponúka anamorfný vzhľad celého záberu, ktorý sa vyznačuje oválnym bokehom, minimálnym dýchaním a výraznými modrými pruhmi, čím dodáva vašim záberom nadčasový retro šarm.

Rozsiahle širokouhlé pokrytie: Vďaka zmenšenému pomeru strán 2,35:1 poskytuje tento objektív rozsiahle širokouhlé pokrytie, ktoré je ideálne na pohlcujúce rozprávanie príbehov. Či už snímate rozsiahle krajiny alebo intímne momenty postáv, tento objektív zaručuje, že každý detail bude zachovaný jasne a presne.

Rýchla clona T2: Objektív je vybavený rýchlou clonou T2, ktorá umožňuje filmárom bez námahy dosiahnuť úchvatné efekty malej hĺbky ostrosti. Vytvárajte úžasné vizuálne kompozície s nádherne rozostreným pozadím, ktoré upriamuje pozornosť diváka na sledovaný objekt.

Jednotný dizajn, spoľahlivý výkon: Tento objektív sa môže pochváliť jednotným umiestnením zariadenia, spoločným ťažiskom a vodotesnou povrchovou úpravou predného prvku, čo zaručuje spoľahlivosť a všestrannosť v profesionálnych filmových zostavách. Bezproblémovo ho začleňte do pracovného postupu a ľahko prechádzajte medzi zábermi.

Zvýšená optická čistota: Objektív je vybavený viacvrstvovými nanopovlakmi a vodotesnou vrstvou na prednom prvku, čo zaručuje odolnosť a optickú čistotu v rôznych podmienkach snímania. Zachytávajte úžasné vizuálne zábery s ostrými detailmi a živými farbami aj v náročných podmienkach.

Odhaľte kreatívne možnosti: Využite všestrannosť a spoľahlivosť anamorfného objektívu Viltrox EPIC 100 mm T2 1,33x a odomknite nové kreatívne možnosti na svojej filmárskej ceste. Či už ste skúsený profesionál alebo začínajúci filmár, tento objektív je navrhnutý tak, aby vás inšpiroval a umožnil vám zachytiť filmovú brilantnosť pri každom zábere.

ČLÁNKY

Parametre

Parametre

Výrobca: Viltrox
Kategória: Objektívy

Blog a novinky

Dátum: 21. 03. 2024, Kategória: Blog

Anamorfné objektívy Viltrox Epic

Značka Viltrox prekvapila množstvom nových produktov vrátane nových prírastkov do radu anamorfných (1,33x) objektívov Viltrox Epic! Doterajšia…