Viltrox EPIC 50 mm T2.0 1,33× L je full-frame anamorfný filmový objektív pre bajonet L-mount s prirodzenou štandardnou perspektívou, modrým efektom odlesku a konštantnou kompresiou 1,33×. Ponúka svetelnosť T2.0, oválny bokeh, mechanické prevody 0,8 M a jednotné rozmiestnenie krúžkov pre rýchlu prácu na filmovom pľaci.
Viltrox EPIC 50 mm T2.0 1,33× L je full-frame anamorfný filmový objektív pre bajonet L-mount s prirodzenou štandardnou perspektívou, modrým efektom odlesku a konštantnou kompresiou 1,33×. Ponúka svetelnosť T2.0, oválny bokeh, mechanické prevody 0,8 M a jednotné rozmiestnenie krúžkov pre rýchlu prácu na filmovom pľaci.

Full-frame anamorfný filmový objektív
EPIC 50 mm T2.0 ponúka prirodzené štandardné zorné pole, 1,33× anamorfnú kompresiu a pokrytie celého formátu. Verzia s bajonetom L má dĺžku 165 mm a zachováva jednotný pracovný rytmus série EPIC.

Anamorfné kinematografické objektívy
Séria EPIC kombinuje retro farebné podanie, konštantný kompresný pomer, nízky efekt „focus breathing“ a zosúladené ovládanie naprieč ohniskovými vzdialenosťami.

Perspektíva zameraná na človeka
Perspektíva 50 mm je vhodná pre zábery postáv, dialógy aj portréty, pretože zachováva jasný vzťah medzi postavou a okolitým priestorom.

Retro čisté farebné podanie
Mäkšie retro podanie, prirodzené odtiene pleti a odlišný charakter od bežných sférických objektívov pomáhajú vytvoriť obraz s atmosférou už v optike.

Konštantný kompresný pomer 1,33×
Konštantný kompresný pomer 1,33× zachováva proporcie od blízkych až po vzdialené motívy a modrý odlesk dopĺňa klasickú anamorfnú estetiku.

Plynulá integrácia do systému
Zjednotené polohy ozubených krúžkov, podobné vyváženie a konzistentný obraz šetria čas pri výmene objektívov na rigi.

Zameranie na detaily
Zaostrovací krúžok s rozsahom 290°, clonový krúžok s rozsahom 63° a predný priemer Ø102 mm sú pripravené pre follow focus a matte box.

Štandardná výbava
Výrobca dodáva ochranný kufr, zadnú zaostrovaciu podložku, držiak objektívu a skrutkovač na prepravu a mechanické nastavenie objektívu.
| Výrobca: | Viltrox |
| Kategória: | Objektívy |
| Bajonet | L-mount |
| Tilt Shift | Nie |
| Farba objektívu | Biela |
| typ objektivu | Pevné sklo |
| Extender | Nie |
| Objektív pre | Full frame |
| Svetelnosť (f) | 2 |
| Ohnisková vzdialenosť | 50mm |
| Min. ohnisková vzdialenosť | 50mm |
| Max. ohnisková vzdialenosť | 50mm |
| Opticky stabilizovaný | Nie |
| Automatické ostrenie | Nie |
| Zoom | Nie |
| Anamorfné | Áno |
| Anamorfická kompresia | 1,33× |
| Makro | Nie |
| Charakter odlesku | PanaBlue |
| Řada | Viltrox EPIC |
Značka Viltrox prekvapila množstvom nových produktov vrátane nových prírastkov do radu anamorfných (1,33x) objektívov Viltrox Epic! Doterajšia…
Akcie a zľavy len pre odberateľov · Bezplatné workshopy o zvuku a videu · Novinky a tipy zo sveta filmovania