Viltrox AF 27mm f1.2 Z Pro (Z Mount)

Objektív AF 27 mm F1,2 Pro je po objektíve AF 75 mm F1,2 Pro druhým základným objektívom s veľmi veľkou svetelnosťou zo série Pro, ktorý spoločnosť Viltrox uviedla na trh. Pokračuje v úžasnom ultravysokom rozlíšení série Pro a super veľkej clone F1,2 pre mimoriadne príjemný bokeh.

Viac informácií

600 € s DPH 500 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 16. 07.
Na odoslanie 3 ks
Praha 3 ks
Popis produktu ČLÁNKY

Popis produktu

Objektív AF 27 mm F1,2 Pro je po objektíve AF 75 mm F1,2 Pro druhým základným objektívom s veľmi veľkou svetelnosťou zo série Pro, ktorý spoločnosť Viltrox uviedla na trh. Pokračuje v úžasnom ultravysokom rozlíšení série Pro a super veľkej clone F1,2 pre mimoriadne príjemný bokeh.

- Ohnisková vzdialenosť 27 mm, veľká clona F1,2
- 15/11 prvkov objektívu (2 ED, 5 šošoviek s vysokým indexom lomu a 1 asférická šošovka)
- Použitie japonského materiálu HOYA na asférickej šošovke
- Najbližšia zaostrovacia vzdialenosť je 0,28 m
- Konštrukcia motora STM, vysokorýchlostné a presné automatické zaostrovanie.
- Odolný voči prachu a striekajúcej vode

Veľká clona F1,2 predstavuje bezkonkurenčný efekt rozostrenia, čím vytvára hlbší výraz obrazu s veľmi malou hĺbkou ostrosti. bez ohľadu na to, aké komplikované je prostredie v pozadí, hlavné telo stále vystupuje živo. mäkké a očarujúce rozostrenie, jasné a ostré zaostrenie. plynulý prechod medzi zaostrením a rozostrením.
Super veľká clona F1,2 otvára viac možností v tmavej noci, s vyššou rýchlosťou uzávierky a nižšou citlivosťou ISO .

Kvalita obrazu AF 27 mm F1,2 Pro Z je stále bezkonkurenčná, aj keď je clona F1,2 úplne otvorená, a je vždy ostrý od stredu až po okraj. použitie špeciálneho nitrátového materiálu HOYA, vynikajúca kontrola chromatickej aberácie a rozptylu, žiadne obavy pri plnej clone.

27 mm zodpovedá približne 40 mm pri full frame, čo je blízko zorného uhla ľudského oka a je to zlatý štandard ohniskovej vzdialenosti. Dá sa dobre použiť pri fotografovaní mesta, ľudí, krajiny a portrétov. Otvorte si zábavu z fotografovania a staňte sa majstrom na plný úväzok.

Rýchle a presné automatické zaostrovanie sa dosahuje pomocou tichého a vysoko citlivého krokového motora STM. vďaka vynikajúcemu výkonu automatického zaostrovania možno presne a spoľahlivo zachytiť každý rozhodujúci okamih.

AF 27 mm F1,2 Pro Z má minimálnu zaostrovaciu vzdialenosť len 0,28 m a má vynikajúce možnosti priblíženia. Mimoriadne vysoké rozlíšenie na profesionálnej úrovni, detaily sú jasne viditeľné, nielenže zachováva viac detailov, ale vďaka vynikajúcej veľkej clone F1,2 je objekt efektívne zvýraznený.

-Zabudovaný vysokokvalitný prachotesný krúžok, ktorý účinne zabraňuje tvorbe prachu

-Účinná konštrukcia odolná proti striekajúcej vode, žiadne obavy zo zložitého prostredia

-Vodotesná a protišumová vrstva na prednom prvku.


Vrodená vynikajúca veľká clona prináša väčší tok svetla a zdatný systém automatického zaostrovania spôsobuje, že efekt dýchania je zanedbateľný, čo umožňuje ponoriť sa do príbehu. spoľahlivá schopnosť snímania videa, inteligentná tvorba a sústredenie sa na prácu.

ČLÁNKY

Parametre

Parametre

Výrobca: Viltrox
Kategória: Objektívy

Hlavné parametre

BajonetZ-mount
typ objektivuPevné sklo
Objektív preAPS-C
Svetelnosť (f)1.2
Ohnisková vzdialenosť27mm
Automatické ostrenieÁno

Ostatné parametre

ŘadaViltrox Pro

Blog a novinky

Dátum: 23. 02. 2024, Kategória: Blog

Viltrox AF 27 mm f/1,2 Pro teraz aj pre Sony E a Nikon Z

27 mm model z radu profesionálnych objektívov Viltrox Pro bude čoskoro k dispozícii aj voverziách pre bajonety Sony E a Nikon Z! Objektív s…