Tilta Súprava bezdrôtového systému ovládania objektívu Nucleus Nano II I

Nové a vylepšené ručné koliesko umožňuje používateľom používať hlavný volič na nastavenie zaostrenia, zatiaľ čo nové ovládacie koliesko bez námahy ovláda funkcie zoomu alebo clony pomocou tlmeného kolieska, ktoré je ideálne na uľahčenie priblíženia alebo oddialenia.

Viac informácií

669 € s DPH 557.5 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: zajtra
Na odoslanie 4 ks
Praha 4 ks
Popis produktu

Popis produktu

Nové a vylepšené ručné koliesko umožňuje používateľom používať hlavný volič na nastavenie zaostrenia, zatiaľ čo nové ovládacie koliesko bez námahy ovláda funkcie zoomu alebo clony pomocou tlmeného kolieska, ktoré je ideálne na uľahčenie priblíženia alebo oddialenia.

Navigácia v systéme nebola nikdy jednoduchšia vďaka novému 1,6" kruhovému dotykovému displeju a používateľsky prívetivému rozhraniu, ktoré poskytuje rýchly prístup k množstvu pokročilých funkcií vrátane špecializovaných stránok pre mapovanie objektívu a funkcie ovládania fotoaparátu.

Nano II umožňuje používateľom bezdrôtovo upravovať nastavenia fotoaparátu prostredníctvom WiFi, Bluetooth a portu USB-C motora pre kompatibilné systémy fotoaparátov, ako sú Canon, Sony, Black Magic Design, a pri použití s dodanou ovládacou rukoväťou dokáže obsluhovať až 4 motory pre zaostrovanie, clonu, zoom a Mirage VND.

Táto rukoväť sa napája z batérie Sony série L (F550/570) a môže posielať energiu do ručného kolieska Nucleus Nano II pre predĺženie životnosti batérie. Je tiež vybavená voličom zaostrovania na prednej strane, ktorý možno použiť na ovládanie motorov radu Nucleus aj zaostrovacieho motora DJI prostredníctvom voliteľného modulu bezdrôtového prijímača (nie je súčasťou dodávky ), ktorý možno využiť aj na bezdrôtové ovládanie DJI RS2 alebo RS3 Pro.

Rukoväť je vybavená závitom 1/4″-20 s lokalizačnými bodmi, ktorý je ideálny na montáž nášho adaptéra pravouhlej rozety, ako aj prijímača studenej pätice, ktorý možno použiť s naším voliteľným držiakom studenej pätice, aby sa pri použití s ručným kolieskom vytvorila dokonalá stanica na vyťahovanie zaostrenia.

Upozorňujeme, že aktuálny firmvér plne podporuje všetky ovládacie prvky pre BMPCC 4K, 6K, 6K Pro a čiastočne podporuje Sony FX3, A7S3, A7R5, ZV-E1, ZV-E10 a Canon R7 pre nastavenia ako Run/Stop, Shutter Speed, ISO a Iris, zatiaľ čo Run Stop je v súčasnosti podporovaný pre kamerové systémy vrátane všetkých vyššie uvedených, ako aj Sony A7C, A7M4, A7R3, Canon R6M1, Panasonic S1H, GH6 a S5M2 prostredníctvom voliteľného kábla USB-C Run/Stop. Ďalšie kamerové systémy budú kompatibilné v budúcich aktualizáciách firmvéru.

Ovládací displej mapovania objektívu ponúka informácie o zaostrovacej vzdialenosti v reálnom čase, vďaka čomu môžete byť informovaní a mať pod kontrolou každý záber bez toho, aby ste sa museli spoliehať na fyzické označenie zaostrovacieho kotúča, zatiaľ čo interná batéria napájaná cez USB-C, ponúka až 20 hodín nepretržitého napájania v závislosti od používania.(zatiaľ nie je k dispozícii prostredníctvom aktuálneho firmvéru)

Model Nano II je vybavený vysoko výkonným motorom, ktorý poskytuje päťkrát vyšší krútiaci moment ako jeho predchodca, s pohodlnými vstupnými a výstupnými portami USB-C, čo je ideálne na reťazenie viacerých motorov z jedného zdroja napájania.

Nano II je náš doteraz najkompatibilnejší systém, ktorý sa vyznačuje kompatibilitou s motormi DJI RS2, RS3 Pro, DJI Focus Motors, Nucleus M(okrem ručných držadiel) a predchádzajúcou generáciou Nucleus Nano, čo zabezpečuje hladký priebeh práce pre používateľov, ktorí už využívajú predchádzajúce iterácie ekosystému Nucleus.

Upozorňujeme, že integrácia s ručnými držadlami Nucleus M, pokročilými bočnými zaostrovacími rukoväťami, motormi DJI Ronin a Ronin Focus Motors si bude vyžadovať ďalší hardvér, ktorý nie je súčasťou súpravy.

Pozdvihnite svoje filmárske zážitky vďaka súprave Nucleus Nano II - bezdrôtový systém ovládania objektívu. Získajte presnú kontrolu nad objektívmi, užite si intuitívne používateľské rozhranie a zažite bezkonkurenčnú kompatibilitu s poprednými zariadeniami v odbore.

UPOZORNENIE: Niektoré uvedené funkcie NIE sú v aktuálnom firmvéri plne funkčné.

Mapovanie objektívov a ďalšie funkcie nie sú v súčasnosti k dispozícii a budú implementované s budúcimi aktualizáciami firmvéru. Funkcia Camera Control je v súčasnosti kompatibilná len s vybranými fotoaparátmi.

Ľavý a pravý grip Nucleus M, ako aj pokročilé bočné rukoväte na zaostrovanie momentálne NIE sú kompatibilné s motorom Nano II a bude potrebné k nim dokúpiť ďalší hardvér.

Funkcie, ako je kompatibilita s motormi DJI Ronin/ DJI Focus Motor, zatiaľ nie sú k dispozícii a tiež si budú vyžadovať dodatočný hardvér zakúpený samostatne.

**Kamery Canon a Sony sú v súčasnosti kompatibilné len prostredníctvom káblov USB-C PD a kamery Black Magic Design sú kompatibilné len prostredníctvom Bluetooth**

Pri použití adaptérov pre uchytenie objektívu: Funkcia Bluetooth Nano II bude možná len pri použití oficiálne podporovaných objektívov pre konkrétny adaptér.

Držiak NATO Control Handle Mount je určený len pre ručné koliesko Nano II. Cez tento držiak NATO nepripájajte iné príslušenstvo, inak hrozí poškodenie kontaktných kolíkov.

Parametre

Parametre

Výrobca: Tilta
Kategória: Ovládanie zoomu
PRÍSLUŠENSTVO (1)

PRÍSLUŠENSTVO (1)

Tilta Advanced Soft Carrying Case for Nucleus Nano II

Toto pokročilé mäkké puzdro je ideálnou možnosťou, ako uchovať váš Nucleus Nano II
32 €
Na odoslanie 2 ks