Tilta Mirage Matte Box VND + motor

Mirage je nový systém matných boxov vyvinutý pre najnovšiu éru tvorcov videí, ultraľahká konštrukcia, multifunkčný modulárny dizajn a cenovo dostupné riešenie pre modernú a efektívnu produkciu videí. Je vybavený novou štandardnou 95 mm upínacou podložkou, ktorú možno namontovať priamo na klasické kinofilmové objektívy, ako sú ARRI Ultra Primes, Leica Summicron-C…

Viac informácií

471.81 € s DPH 393.18 € bez DPH
-+
Dostupnosť
obvykle na sklade
Popis produktu

Popis produktu

Mirage je nový systém matných boxov vyvinutý pre najnovšiu éru tvorcov videí, ultraľahká konštrukcia, multifunkčný modulárny dizajn a cenovo dostupné riešenie pre modernú a efektívnu produkciu videí. Je vybavený novou štandardnou 95 mm upínacou podložkou, ktorú možno namontovať priamo na klasické kinofilmové objektívy, ako sú ARRI Ultra Primes, Leica Summicron-C atď., ako aj prispôsobiť na dostupnejšie objektívy DSLR a Mirrorless, aby podporoval všetkých tvorcov videa

Naša nová konštrukcia kruhového filtra je nákladovo efektívnejšia vďaka nižšej hmotnosti a menším rozmerom, váži len 1/4 tradičného filtra 4 × 5,65.

Konštrukcia kazetového filtra, zdedená z filmového priemyslu, nahrádza tradičný systém skrutkovacích filtrov a dá sa rýchlo nainštalovať jediným stlačením.

Systém podporuje množstvo špeciálnych efektových kruhových filtrov, ako sú hviezdicové vzory, viacfarebné pruhy, anamorfné odlesky, čiernobiele profi hmly a ďalšie efekty objektívu, ktoré môžu plne podporovať všetky aspekty vašej kreatívnej vízie modernej videoprodukcie.

Vďaka novo navrhnutému modulu Variable ND (voliteľný), ktorý bol vyvinutý v úzkej spolupráci so špičkovými výrobcami optiky, sa modul VND prispôsobuje viacerým konfiguráciám, pričom najľahšia má hmotnosť len 130 g.

Vďaka použitiu novej technológie PL + CPL dokáže modul VND vytvárať presné farby aj pri maximálnej hustote.

Variabilný modul ND možno postupne nastavovať, čo umožňuje zachovať konzistentnú expozíciu pri neočakávanej zmene svetelných podmienok.

Modul má zabudované tvrdé zarážky v rozmedzí ND 0,3 ~ ND 2,7, aby nehrozilo riziko vzniku krížového tieňa X-Pattern. Na základe konštrukcie zlatého pomeru a optimalizovaného podania farieb má náš variabilný ND na maximalizáciu funkcie ND väčšiu os medzi filtračnými prvkami. Aby ste zabránili vinetácii, použite ND 0,3-2,1 pre široké objektívy a použite ND 2,1-2,7 pre ohniskové vzdialenosti nad 35 mm.

Modul VND možno bezdrôtovo ovládať pomocou mikromotora na diaľkové nastavenie úrovne ND, čo ponúka väčšiu flexibilitu pri snímaní.

Štandardný bezdrôtový dosah je 100 m a možno ho ďalej predĺžiť pomocou zosilňovača bezdrôtového signálu na letecké snímanie (voliteľné).

Motor VND možno ovládať pomocou nového bezdrôtového ovládača (je súčasťou súpravy VND + motor), ako aj bezdrôtových systémov následného zaostrovania radu Nucleus spoločnosti Tilta.

Bezdrôtový ovládač sa montuje prostredníctvom lišty NATO a môže ovládať motor Nucleus M & Nano, ako aj bezdrôtový motor pre Tilta Mirage.

Ak si vyberiete súpravu VND, môžete pomocou dodaného držiaka na montáž motora Nucleus Nano upevniť motor Nucleus Nano priamo na modul VND, aby ste mohli bezdrôtovo nastaviť hustotu. (voliteľné príslušenstvo pre ostatné súpravy)

Telo matnice využíva aerodynamický dizajn s integrovanými vetracími otvormi, ktoré dokážu znížiť odpor vetra a zabezpečiť stabilitu pri snímaní objektov pri vysokých rýchlostiach, zatiaľ čo voliteľný ochranný predný prvok môže poskytnúť ďalšiu bezpečnosť pre vaše filtre.

Modulárna konštrukcia môže podporovať mnoho kreatívnych konfigurácií vrátane použitia samolepiaceho ochranného prvku (voliteľný), ktorý možno aplikovať na filtre, aby sa zabránilo poškriabaniu a pomohlo sa eliminovať odrazy.

Rozšírte podporu filtrov matného boxu 4 × 5,65 pomocou ďalších stohovateľných zásobníkov na filtre (voliteľné) a dosiahnite pokročilejšie kreatívne vzhľady. Ďalšie príslušenstvo sa bude naďalej uvoľňovať a ďalej rozširovať možnosti systému.

Matte box Tilta Mirage ponúka zážitok z natáčania novej generácie, či už ste jeden operátor alebo profesionálny produkčný tím, Mirage je dokonalým nástrojom pre modernú videoprodukciu.

Kombinácia jedinečných konštrukčných prvkov a všestranných možností konfigurácie môže profesionálnym tvorcom pomôcť pri dosahovaní sofistikovaných vizuálnych štýlov, aby lepšie vyjadrili svoje umelecké vízie a vytvorili vzhľad na priemyselnej úrovni za dostupnú cenu.

VAROVANIE: Motor nenapájajte cez USB-C, kým je pripojený napájací zdroj 14500 (súprava VND s motorom)

Tilta - Predstavujeme motorizovaný box Mirage VND Matte Box
 
 
lightweight, portable and modular design. VND only config weighs 130g
as light as one 4x5.65 filter
compatible with nucleus nano or other nucleus motors

KOMPATIBILNÝ SO VŠETKÝMI OVLÁDACÍMI RUKOVÄŤAMI OBJEKTÍVOV TILTA

Na ovládanie modulu VND máte na výber všetky dostupné rukoväte na ovládanie objektívov Tilta vrátane bezdrôtového ovládača pre Tilta Mirage, ručnej jednotky Nucleus M, ručného kolieska Nucleus Nano, bočnej rukoväte s pokročilým zaostrovaním, bezdrôtovej rukoväte na ovládanie objektívov Tilta Float atď.

modular design
 
 
Parametre

Parametre

Výrobca: Tilta
Kategória: Kompendiá