Tilta Camera Cage for Sony FX3/FX30 V2 Basic Kit - Black

Uvoľnite výkon svojho fotoaparátu FX3 alebo FX30 pomocou novej a vylepšenej základnej sady klietky pre fotoaparáty Sony FX3/FX30!

Viac informácií

195.27 € s DPH 162.73 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Na ceste > 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

Uvoľnite výkon svojho fotoaparátu FX3 alebo FX30 pomocou novej a vylepšenej základnej sady klietky pre fotoaparáty Sony FX3/FX30!

Táto plná klietka má mnoho spôsobov montáže rôzneho príslušenstva, napríklad závity 1/4"-20 a 3/8"-16 s rôznymi polohovacími bodmi, dva prijímače studenej pätice, koľajnicu NATO pre horné rukoväte a montážne body pre držiaky na jeden prút.

Táto nová konštrukcia je neuveriteľne modulárna a umožňuje odobrať alebo pridať rôzne strany klietky, aby sa prispôsobila rôznym scenárom snímania.

To je užitočné najmä v situáciách, keď je problémom hmotnosť, napríklad pri použití gimbalu alebo pri použití príslušenstva, ako je horná rukoväť XLR, s ktorou je táto klietka plne kompatibilná.

Keď už hovoríme o gimbaloch, spodná doska je vybavená rýchloupínacou doskou ARCA, ktorá je ideálna na rýchly prechod medzi statívom a gimbalmi DJI. Upozorňujeme, že táto klietka používa štandard DJI pre ARCA. Kompatibilita s inými štandardmi nie je zaručená.

Novo navrhnutá svorka na káble sa ľahko integruje do celej klietky a poskytuje zvýšenú bezpečnosť pre káble, ktoré sa dajú ľahko zaistiť pomocou skrutky s palcom.

Klietka je teraz vybavená tromi samostatnými montážnymi skrutkami, čo výrazne zvyšuje spojenie medzi telom kamery a klietkou.

Tým sa zabezpečí, že akékoľvek príslušenstvo namontované prostredníctvom klietky, ako napríklad bezdrôtové motory následného zaostrovania, obmedzí krútenie prednej časti fotoaparátu v samotnej klietke.

Súčasťou tejto základnej sady je ergonomická horná rukoväť Xeno, ktorá sa montuje prostredníctvom koľajnice NATO Rail a ponúka lepšiu manipuláciu a ovládanie vďaka novému dizajnu so zvýšenou vôľou.

Táto rukoväť je vybavená rôznymi montážnymi bodmi, napríklad závitom 1/4″-20 a prijímačom Cold Shoe, ktorý je ideálny na montáž externého monitora.

Súpravu dopĺňa naša univerzálna 15 mm základná doska LWS, ktorá podporuje dve 15 mm tyče a príslušenstvo založené na tyči, ako sú systémy follow focus alebo matné boxy.

Táto základná doska využíva prijímač DJI Standard ARCA Receiver na bezproblémový prechod na gimbaly radu Ronin, zatiaľ čo spodná doska je kompatibilná s našimi štandardnými holubicami Tilta a je vybavená závitmi 1/4″-20 a 3/8″-16.

Upgradujte na základnú súpravu V2 pre Sony FX3 a FX30 a odomknite si svet možností pre svoje filmárske snahy.

Parametre

Parametre

Výrobca: Tilta
Kategória: Klietky