Sony ZV-E10 (telo)

Fotoaparát ZV-E10 navrhnutý pre tvorivých vlogerov, ktorí túžia s ľahkosťou získať umelecký vzhľad, sa stará o praktickú stránku videotvorby. Využite výhody vymeniteľných objektívov, veľkého snímača typu APS-C, vstavaného smerového 3-kapsulového mikrofónu a špeciálnych funkcií navrhnutých na vlogovanie a nahrajte pôsobivý vlog, ktorý bude vyzerať profesionálne aj bez komplikovaného nastavovania.

Viac informácií

726.2 € s DPH 605.17 € bez DPH
-+
Dostupnosť
na telefón
Výrobca
Doprava zdarma pri nákupe tohto produktu
Kód tovaru:
ZVE10BDI
Pridať do porovnania
Popis produktu

Popis produktu

Fotoaparát ZV-E10 navrhnutý pre tvorivých vlogerov, ktorí túžia s ľahkosťou získať umelecký vzhľad, sa stará o praktickú stránku videotvorby. Využite výhody vymeniteľných objektívov, veľkého snímača typu APS-C, vstavaného smerového 3-kapsulového mikrofónu a špeciálnych funkcií navrhnutých na vlogovanie a nahrajte pôsobivý vlog, ktorý bude vyzerať profesionálne aj bez komplikovaného nastavovania.

Široký a dynamický záznam

Pomocou širokouhlého objektívu je jednoduché zachytiť dynamické záznamy a pri fotografovaní autoportrétov bodovo osvetliť vás aj vašu polohu. Zachyťte viac mesta alebo prirodzené pozadie a podeľte sa o svoje zážitky s divákmi.

Pozadie priťahujúce pozornosť

Objektív s pevnou ohniskovou vzdialenosťou zjednodušuje snímanie vlogu, ktorý upúta. Tento typ objektívu vytvára plynulé, prirodzené rozostrenie pozadia, ktoré umožní objekty vyniknúť. Je užitočný, aj keď chcete jasnejší obraz v nastavení tlmeného svetla.

Ukážková snímka zachytená fotoaparátom ZV-E10 s objektívom s pevnou ohniskovou vzdialenosťou

Zábery zblízka zvýrazňujú detaily

Na rozdiel od iných typov objektívov vás makroobjektív dostane bližšie k snímanému objektu a umožní zachytiť detaily vo väčšej veľkosti ako pri bežných objektívoch. Či už ide o módne doplnky, ktoré nosíte, alebo prípravu jedla, makroobjektív sa dokáže priblížiť k snímanému objektu a zobraziť každý dôležitý detail.

Akcia z diaľky

Pomocou teleobjektívu môžete snímať vzdialené objekty, scény alebo akcie so zreteľnými podrobnosťami, či už vlogujtete na cestách alebo len snímate každodenný život. Aj približovanie a vzďaľovanie môže do príbehu pridať špeciálny dynamický prvok.

Rozšírte vlogovanie s viac ako 60 objektívmi

Rad objektívov Sony pridáva ďalší rozmer do vlogovania s fotoaparátom ZV-E10. Spoločnosť Sony ponúka viac ako 60 objektívov ideálne navrhnutých pre fotoaparáty Sony vrátane objektívov prispôsobených na snímanie videí. Vyberte si z jedinečného radu objektívov a objavte silu svojho sebavyjadrenia.

Fotografia osoby meniacej objektív

Ovládanie rozostrenia pozadia jedným dotykom

Ručné nastavovanie nemusí byť zložité. Stlačením jediného tlačidla zapnete a vypnete rozostrenie pozadia (bokeh). Ak chcete dosiahnuť rozostreté pozadie s profesionálnym vzhľadom a upriamiť pozornosť na hlavný objekt, vyberte možnosť Defocus. Ak chcete zaostriť na celú scénu, vyberte možnosť Clear.

Vysokokvalitné video, aj keď sa pohybujete

Systém stabilizácie obrazu fotoaparátu ZV-E10 umožňuje snímať plynulý a jasný videozáznam, aj keď kráčate. Ďalšia funkcia, automatická expozícia s prioritou tváre (AE), automaticky vyjasní osvetlenie tváre. Aj keď kráčate, automaticky zisťuje vašu tvár a upravuje nastavenia tak, aby bola stále jasne osvetlená, aj keď prechádzate z interiéru do exteriéru, zo svetla do tieňa.

Automatické, presné zaostrovanie

Fotoaparát ZV-E10 dokáže bez akéhokoľvek nastavovania automaticky sledovať vašu tvár a oči a udržať stabilné zaostrenie bez zablúdenia na iné objekty. Ak chcete zmeniť zaostrenie, stačí sa dotknúť monitora LCD a fotoaparát bude sledovať vybratý objekt v reálnom čase s funkciou umelej inteligencie.

Plynulý, profesionálny prechod zaostrovania

Fotoaparát ZV-E10 umožňuje prispôsobiť rýchlosť zaostrenia tak, aby zodpovedala režimu a získal sa pôsobivejší záber. Fotoaparát umožňuje vybrať zo siedmych rôznych rýchlostí od rýchleho prechodu po pozvoľnejší. Inšpirácie na použitie tejto možnosti nájdete vo videu nižšie.

Profesionálne rozostrenie (bokeh) na dosah ruky

S fotoaparátom ZV-E10 je snímanie pôsobivých záberov s jemne rozmazaným pozadím typickým pre filmy hračka. Umožňuje to veľký snímač, vďaka ktorému môžete zachytávať úchvatné zábery, v ktorých objekt vynikne naplno a nestratí sa v pozadí.

Pôsobivé videozáznamy s rozlíšením 4K

Snímanie videí v rozlíšení 4K je jednoduché. Stačí stlačiť tlačidlo MOVIE a veľký obrazový snímač fotoaparátu ZV-E10 sa postará o nádhernú škálu farieb. Na dosiahnutie detailov snímač zaznamená 2,4x viacnúdajov potrebných na rozlíšenie 4K, potom sa kondenzujú a vznikne finálny záznam.

Čistý záber pri slabom osvetlení

Aj keď fotografujete v zle osvetlených podmienkach, fotoaparát ZV-E10 vytvára nádherne snímky plné detailov s minimálnym šumom. Všetko je to vďaka veľkosti obrazového snímača fotoaparátu, ktorý maximalizuje zber svetla. Výsledkom sú čisté snímky bez šumu aj pri snímaní v interiéroch so slabým osvetlením alebo v noci vonku.

Vzorová snímka nasnímaná v tmavom prostredí

Stvorený na zreteľné zaznamenávanie hlasu

Fotoaparát ZV-E10 umožňuje jednoduché a bezproblémové zaznamenanie čistého hlasu. Vnútorný smerový 3-kapsulový mikrofón je optimalizovaný tak, aby zachytil zvuk pred fotoaparátom a zaznamenal váš hlas zreteľne, aj keď ste v dave.

Čistý zvuk aj v záznamoch zachytených vo veternom prostredí

Spolu s fotoaparátom ZV-E10 sa dodáva kryt proti vetru, ktorý potláča hluk vetra pri nahrávaní v exteriéri. Jednoducho ho pripojte k fotoaparátu a snímajte bez starostí. Vďaka krytu proti vetru už viac nebudete musieť upravovať úrovne šumu v postprodukcii.

Pre ešte vyššiu kvalitu zvuku

Už sa nemusíte báť rušenia signálu ako pri tradičnom analógovom prenose zvuku káblom. Stačí prepojiť fotoaparát ZV-E10 s ktorýmkoľvek mikrofónom Sony s podporou digitálneho zvukového rozhrania cez päticu Multi Interface (MI) Shoe a získate digitálny zvuk s nízkym šumom.

OBSAH BALENIA

Obsah balenia:

 • telo fotoaparátu
 • Akumulátor
 • popruh/pútko
 • používateľská príručka
 • USB kábel
 • napájací kábel/adaptér

ŠPECIFIKÁCIE

 • TYP SNÍMAČA:
 • Snímač Exmor CMOS typu APS-C (23,5 x 15,6 mm)
 • POČET PIXELOV (EFEKTÍVNY):
 • Približne 24,2 megapixela
 • CITLIVOSŤ ISO (ODPORÚČANÝ INDEX EXPOZÍCIE)
 • [Fotografie]: ISO 100 - 32 000 (hodnoty ISO od ISO 50 do ISO 51 200 možno nastaviť ako rozšírený rozsah citlivosti ISO), AUTO (ISO 100 - 6 400, nastaviteľný dolný a horný limit), [Videozáznamy] ekvivalent ISO 100 - 32 000, AUTO (ISO 100 - 6 400, nastaviteľný dolný a horný limit)
 • VÝDRŽ BATÉRIE (FOTOGRAFIE):
 • Približne 440 záberov (displej LCD) (norma CIPA)
 • HĽADÁČIK -TYP-TYP MONITORA:
 • 7,5 cm typ TFT (typ 3.0)

 

Parametre

Parametre

Výrobca: SONY
Kategória: Kompaktné kamery

Hlavné parametre

BajonetSony E
VýstupUSB-C
Výstupmicro-HDMI

Ostatné parametre

Vyhotovenie kameryaction cam
FPS4K 11fps
Typ batérieNP-FW50
Ďalšie funkcieWiFi
Ďalšie funkcieBluetooth
Natívne ISO51200
PRÍSLUŠENSTVO (16)

Audio

SmallRig Windshield for Sony ZV-E10 and ZV-1(Gray)3529

Skladom 3 ks
bez DPH 5.75 € 6.9 €

Synco Vlogger Kit 2

Skladom > 5 ks
bez DPH 65 € 78 €

Batérie / Nabíjačky / Zdroje

Sony NP-FW50

na telefón
bez DPH 62 € 74.4 €

Sony BC-TRW + NP-FW50

7-14 dní
bez DPH 85 € 102 €

Príslušenstvo, klietky tašky, karty

 • -7 %

SmallRig Leather Half Case for Sony ZV-E10 3527

Skladom 4 ks
bez DPH 29.92 € 35.9 €

SmallRig Zápästný popruh na fotoaparát PSW2398

Skladom 2 ks
bez DPH 14.09 € 16.91 €
 • -6 %

SmallRig Cage with Grip for Sony ZV-E10 3538

Skladom 3 ks
bez DPH 43.25 € 51.9 €

SmallRig Cold Shoe Adapter with Windshield for Sony ZV-E10 and ZV-1 3526

Skladom > 5 ks
bez DPH 9.09 € 10.91 €
 • -8 %

SmallRig Cage for Sony ZV-E10 3531

Skladom 4 ks
bez DPH 34.09 € 40.91 €
 • -7 %

SmallRig Vlogger Kit for Sony ZV-E10 3525

Skladom 4 ks
bez DPH 84.92 € 101.9 €

SmallRig Windshield for Sony ZV-E10 and ZV-1(White)3530

Skladom 4 ks
bez DPH 4.92 € 5.9 €
 • -8 %

SmallRig Extension Grip for Sony ZV-E10 (Black) 3523

Skladom > 5 ks
bez DPH 25.75 € 30.9 €

Objektívy a Filtre

 • Doprava zdarma

Sony FE 24-70mm f/2.8 GM

7-14 dní
bez DPH 2 250 € 2 700 €
 • Doprava zdarma

Sony FE 24mm f1.4 GM

3-5 dní
bez DPH 1 440 € 1 728 €
 • -8 %
 • Doprava zdarma

Sony FE 20mm f/1.8 G

3-5 dní
bez DPH 915 € 1 098 €
 • Doprava zdarma

Sony FE C 16–35 mm T3.1 G

14-30 dní
bez DPH 4 680 € 5 616 €