SONY FE 16-35mm F2.8 G Master

Širokouhlý objektív Sony FE 16-35mm F2.8 GM Full-frame so zoomom G Master

Viac informácií

ŠPECIÁLNA AKCIA: -11%
2 124 € 1 893.46 € s DPH 1 577.88 € bez DPH
-+
Cena po CASHBACK: 1 793.46 €
Dostupnosť
na otázku
Kód tovaru:
SEL1635GM.SYX
Pridať do porovnania História cien

Sony - letný cashback 2024

Akcia Sony letný cashback na vybrané fotoaparáty s vymeniteľným objektívom, objektívy a príslušenstvo.

Zobraziť celú ponuku
Popis produktu

Popis produktu

Širokouhlý objektív Sony FE 16-35mm F2.8 GM Full-frame so zoomom G Master

Výkon G Master v kompaktnom širokouhlom objektíve so zoomom 16-35 mm a svetelnosťou F2,8 ponúka množstvo príležitostí na zachytenie objektov novými kreatívnymi spôsobmi.

Kľúčové vlastnosti

Rýchly zoom s vysokým rozlíšením F2,8 16-35 mm
Prvý širokouhlý objektív G Master so zoomom ponúka výkon, ktorý naplno využije potenciál vysokého rozlíšenia najnovších a budúcich tiel fotoaparátov. Najpokročilejšie optické a mechanické technológie Sony sa spájajú, aby poskytli mimoriadne vykreslenie a jasnosť.

Vysoké rozlíšenie od rohu k rohu
Nekompromisná optická konštrukcia dosahuje mimoriadne vysoké rozlíšenie a kontrast. Krajiny, architektúra, interiéry a iné rozsiahle objekty sú zachytené s vynikajúcou ostrosťou od rohu k rohu. Asférické prvky minimalizujú skreslenie, zatiaľ čo prvky zo skla ED (Extra-low Dispersion) účinne kontrolujú chromatickú aberáciu.

Jasnosť a kontrast pri akomkoľvek svetle
Originálna povrchová úprava Nano AR od spoločnosti Sony potláča falošné odrazy, ktoré môžu spôsobovať odlesky a duchy v protisvetle a v iných náročných svetelných situáciách, čím sa dosahuje trvalo vysoký kontrast a jasnosť. Oslobodenie od odleskov v širokom rozsahu uhlov dopadajúceho svetla poskytuje väčšiu flexibilitu pri rámovaní a komponovaní, najmä pri širokouhlých ohniskových vzdialenostiach. (1. Povrchová úprava Nano AR / 2. Sklo / 3. Prepúšťané svetlo).

Rozlíšenie a rozostrenie bokeh pozdvihnuté na novú úroveň
Tento objektív je vybavený dvoma prvkami Sony XA (extrémne asférické) s povrchovou presnosťou 0,01 mikrónu. Skreslenie, ktoré sa zvyčajne vyskytuje v širokouhlých objektívoch so zoomom, je starostlivo kontrolované, rovnako ako astigmatizmus a zakrivenie poľa. Nepríťažlivý cibuľovitý bokeh je účinne potlačený prvkami XA (extrémne asférické), takže v oblastiach mimo zaostrenia sa dosahuje hladký a krásny bokeh.

Nádherný bokeh pozadia
Snímanie zblízka pri svetelnosti F2,8 môže vytvoriť výnimočný bokeh pozadia. Využite túto schopnosť napríklad na fotografovanie portrétov s dynamickým, maliarskym pozadím pozostávajúcim z hladkého, výrazného bokehu, vďaka ktorému objekt jasne vynikne.

Optimálne rozlíšenie pri akejkoľvek ohniskovej vzdialenosti
Trvalo vysoké rozlíšenie sa dosahuje od nekonečna až po najbližšiu zaostrovaciu vzdialenosť. Tento objektív využíva mechanizmus plávajúceho zaostrovania s dvoma nezávisle poháňanými skupinami šošoviek. Tento systém pomáha znížiť všetky typy aberácie na minimálnu úroveň, a tým zachovať ostré vykreslenie s vysokým rozlíšením od zaostrenia na nekonečno napríklad pri krajinkách až po zaostrenie na blízko pri portrétoch a podobných objektoch.

Rýchle a presné automatické zaostrovanie
Dva systémy DDSSM (Direct Drive SSM) využívajúce originálne piezoelektrické motory Sony priamo poháňajú dve zaostrovacie skupiny v konfigurácii plávajúceho zaostrovania. Zaostrovacie skupiny sú umiestnené s vysokou presnosťou pre najvyššiu možnú presnosť zaostrenia. Systém DDSSM je tiež tichý, takže je ideálny na snímanie filmov aj fotografií.

Ľahký a kompaktný pre vysokú mobilitu
V rámci triedy sa dosiahlo zníženie rozmerov a hmotnosti pri zachovaní vynikajúceho optického výkonu. Tento objektív sa ideálne hodí ku kompaktným telám s bajonetom E-mount a poskytuje prenosný, ľahko ovládateľný systém, ktorý si môžete ľahko vziať so sebou na turistické alebo horolezecké fotografické výlety.

11 lamiel zvyšuje krásu bokehu
Originálna kruhová clona s 11 lamelami od spoločnosti Sony prispieva k ešte vyššej kvalite rozostrenia pozadia. Dizajn a materiály boli prepracované tak, aby sa zachoval okrúhly tvar, a uplatnili sa prísne normy pre kruhovú clonu, aby sa zabezpečilo, že sa dosiahne plná krása bokehu objektívu bez kompromisov.

Hladké a všestranné ovládanie
Tlačidlo na podržanie zaostrenia, prstenec na manuálne zaostrovanie, prepínač AF/MF a ďalšie ovládacie prvky poskytujú všestranné ovládanie prstami. Tlačidlo podržania zaostrenia možno prispôsobiť prostredníctvom ponuky na tele, ktorá umožňuje priradiť tlačidlu rôzne funkcie podľa potrieb používateľa.

Fluórom potiahnutý predný prvok
Predný prvok objektívu je vybavený fluórovou vrstvou, ktorá pomáha predchádzať vzniku odtlačkov prstov na objektíve a zabraňuje prichytávaniu nečistôt a uľahčuje utieranie nečistôt a odtlačkov prstov, ktoré sa na povrchu objektívu objavia.

Vysoká spoľahlivosť v náročných podmienkach
Celková konštrukcia tohto objektívu je odolná voči prachu a vlhkosti, čo zaručuje dodatočnú ochranu a spoľahlivú prevádzku v náročných podmienkach. Snímajte s istotou v miernom daždi alebo vo veternom počasí. 1.

 

ŠPECIFIKÁCIE OBJEKTÍVU

 • ohnisková vzdialenosť ekvivalentná 35 mm (APS-C) : 24-52,5
 • Uhol záberu (APS-C) : 83°-44°
 • Ohnisková vzdialenosť (mm) :16-35
 • Formát : 35 mm full frame
 • Skupiny objektívu / prvky: 13-16
 • Maximálny pomer zväčšenia (x) : 0.19
 • Maximálna clona (F): 2,8
 • Minimálna clona (F) :22
 • Bajonet : Sony E-mount
 • Uhol záberu (35 mm) :107°-63°
 • Clonové lamely : 11
 • Kruhová clona: Áno
 • Priemer filtra (mm) :82
 • Typ clony : Tvar okvetných lístkov, bajonetový typ
 • Stabilizácia obrazu (SteadyShot) : - (integrovaná v tele)
 • Minimálna zaostrovacia vzdialenosť : 0,92 ft (0,28 m)
 • Systém zoomu : Manuálny
 • Veľkosť a hmotnosť : Hmotnosť: 24 oz (680 g)
 • Rozmery (D x D) : 3-1/2" x 4-7/8" (88,5 x 121,6 mm)
 • Ohnisková vzdialenosť: 16-35 mm
 • Max. Clona: f/2,8

 

 

Product number: SEL1635GM.SYX , SEL1635GM

Parametre

Parametre

Výrobca: SONY
Kategória: Objektívy

Hlavné parametre

BajonetE-mount
typ objektivuZoom
Objektív preAPS-C
Objektív preSuper 35
Svetelnosť (f)2.8
Optický zoom11.1x
Ohnisková vzdialenosť16mm
Min. ohnisková vzdialenosť16mm
Max. ohnisková vzdialenosť35mm
Automatické ostrenieÁno
ZoomÁno
AnamorfnéNie
MakroNie

Ostatné parametre

ŘadaSony G Master
Navštívený tovar (1)