SmallRig Universal Arca-Swiss Height-Adjustable Mount Plate Kit 4233

Súprava SmallRig Universal Arca-Swiss Height-Adjustable Mount Plate Kit 4233 je navrhnutá tak, aby používateľom uľahčila inštaláciu príslušenstva, ako je follow focus, matný box, opierka objektívu atď., po inštalácii 15 mm tyčí. Montážna doska je výškovo nastaviteľná a kompatibilná s väčšinou bezzrkadloviek a objektívov. Šírku hornej časti možno rýchlo nastaviť…

Viac informácií

132.03 € s DPH 110.03 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Na ceste > 5 ks
Popis produktu ŠPECIFIKÁCIE OBSAH BALENIA

Popis produktu

Súprava SmallRig Universal Arca-Swiss Height-Adjustable Mount Plate Kit 4233 je navrhnutá tak, aby používateľom uľahčila inštaláciu príslušenstva, ako je follow focus, matný box, opierka objektívu atď., po inštalácii 15 mm tyčí. Montážna doska je výškovo nastaviteľná a kompatibilná s väčšinou bezzrkadloviek a objektívov. Šírku hornej časti možno rýchlo nastaviť pomocou gombíka, čím sa zabezpečí kompatibilita s väčšinou rýchloupínacích dosiek Arca na trhu, čím sa odstránia akékoľvek obavy z kompatibility. Dodávaná rýchloupínacia doštička Arca je kompatibilná so stabilizátormi DJI radu RS, čo umožňuje rýchly prechod medzi nastavením z ruky, stabilizátorom a statívom.; uzamykacia páčka s dvojstupňovým odomykaním a zabudovanou ochranou proti rozpojeniu, ktorá zabraňuje náhodnému kontaktu, na ochranu bezpečnosti zariadenia. Vrchná časť montážnej dosky má modulárnu konštrukciu, vďaka ktorej je možné ľahko meniť jej orientáciu pre kompatibilitu s klietkami a teleobjektívmi na úpravu ťažiska. Po rozložení sa dá používať samostatne ako montážna doska Arca-Swiss/Manfrotto. Vstavané otvory so závitom 1/4"-20 a otvory so závitom 3/8"-16 v spodnej časti, rozoberateľná rýchloupínacia doštička na jednoduchú montáž na statív.

1. Zabudované 15 mm tyčové svorky, ľahko rozšíriteľné follow focus, matný box, opierka objektívu a ďalšie príslušenstvo.
2. Silná kompatibilita. Nastaviteľná výška, kompatibilná s rôznymi fotoaparátmi a objektívmi; nastaviteľná šírka základne Arca, kompatibilná s väčšinou rýchloupínacích dosiek Arca.
3. Konštrukcia proti falošnému dotyku, zabudovaný kolík proti vypnutiu, dvojité poistenie zariadenia bezpečnejšie.
4. Horná rýchloupínacia doštička Arca je kompatibilná so stabilizátormi DJI série RS, čo umožňuje rýchly prechod medzi snímaním z ruky, stabilizátora a statívu.
5. Základňa Arca je nastaviteľná horizontálne aj vertikálne. Horizontálne nastavenie uľahčuje inštaláciu klietky, zatiaľ čo vertikálne nastavenie pomáha pri úprave ťažiska teleobjektívu.
6. Modulárna konštrukcia umožňuje nezávislé používanie hornej časti.

Práca s Kompatibilný s väčšinou bezzrkadlových fotoaparátov a objektívov

OBSAH BALENIA

Univerzálna sada výškovo nastaviteľnej montážnej dosky Arca-Swiss x1
Plochý skrutkovač x 1
Imbusový kľúč x 1
Návod na použitie x 1

ŠPECIFIKÁCIE

Product Dimensions: 107.4 x 80 x 63,5 mm
Rozmery balenia: 126 x 110,5 x 87 mm
Hmotnosť výrobku: 287±5g
Hmotnosť balenia: 367±5g
Materiál(y): hliníková zliatina, nehrdzavejúca oceľ

Parametre

Parametre

Výrobca: SmallRig
Kategória: Doštičky pod kameru