SmallRig Trojitá súprava magnetických prísaviek na upevnenie akčných kamier 4468

Súprava SmallRig Triple Magnetic Suction Cup Mounting Support Kit for Action Cameras 4468 je určená na snímanie scén v aute pomocou akčnej kamery. Odporúča sa používať len na rovných železných povrchoch, ako sú železné dvere, zábradlia, kuchynský riad, športové vybavenie atď. Exkluzívna konštrukcia z dvoch materiálov kombinuje magnety s vákuovou prísavkou,…

Viac informácií

70.6 € s DPH 58.83 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 16. 07.
Na odoslanie > 5 ks
Praha > 5 ks, Budapest 1 ks
Popis produktu ŠPECIFIKÁCIE OBSAH BALENIA

Popis produktu

Súprava SmallRig Triple Magnetic Suction Cup Mounting Support Kit for Action Cameras 4468 je určená na snímanie scén v aute pomocou akčnej kamery. Odporúča sa používať len na rovných železných povrchoch, ako sú železné dvere, zábradlia, kuchynský riad, športové vybavenie atď. Exkluzívna konštrukcia z dvoch materiálov kombinuje magnety s vákuovou prísavkou, čo zaručuje bezpečnejšie, dlhšie trvajúce a stabilnejšie snímanie.

1. Konštrukcia z dvojitého materiálu využíva magnetické ťahanie a silikónové sanie, čím sa šesťkrát zvyšuje výkonnosť výrobku v porovnaní s rovesníkmi a zabezpečuje pevné pripevnenie k rovnému povrchu žehličky v aute.
2. Pri snímaní akčnou kamerou pri vysokej rýchlosti, aj keď silikónová prísavka v dôsledku prudkých vibrácií vypustí vzduch, magnet dokáže silnou magnetickou silou pritiahnuť celý držiak, čím sa účinne zabráni riziku pádu v dôsledku úniku vzduchu spôsobeného netesnosťou silikónovej prísavky.
3. Konštrukcia s dvojitým gumovým a silikónovým tlmičom nárazov znižuje otrasy pri dynamickom snímaní a zlepšuje stabilitu obrazu.
4. Predĺžená konštrukcia uzamykacieho gombíka guľovej hlavy na voľný prístup a jednoduchšie ovládanie.

Súprava SmallRig Triple Magnetic Suction Cup Mounting Support Kit for Action Cameras 4468 je určená na snímanie scén v aute pomocou akčnej kamery. Odporúča sa používať len na rovných železných povrchoch, ako sú železné dvere, zábradlia, kuchynský riad, športové vybavenie atď. Exkluzívna konštrukcia z dvoch materiálov kombinuje magnety s vákuovou prísavkou, čo zaručuje bezpečnejšie, dlhšie trvajúce a stabilnejšie snímanie. Dokonca aj v nepravdepodobnom prípade úniku silikónovej prísavky v dôsledku silných vibrácií dokážu magnety pritiahnuť celú montážnu podperu k povrchu železného auta (v rámci nosnosti 0,35 kg / 0,8 lb v dynamickej scéne snímania s rovnou cestou, keď maximálna rýchlosť nepresahuje 120 km/h alebo 74 km/h), čím sa účinne predchádza riziku pádu spôsobenému únikom silikónovej prísavky. Súprava obsahuje trojicu magnetických prísaviek (jednu pre každú nohu), guľovú hlavu a držiak akčnej kamery. Skrutka 1/4"-20 na jednom konci umožňuje pripevniť akčnú kameru, monitor, LED video svetlo, mikrofón atď. a zabudované pružinové kolíky podporujú SmallRig 3084C, 3083C, 4088B, 4119B a ďalšie príslušenstvo s polohovacími otvormi, ktoré zabraňujú vychýleniu. Konštrukcia trojitej magnetickej prísavky s dvojitým tlmičom nárazov z gumy a silikónu znižuje otrasy pri dynamickom snímaní a zlepšuje stabilitu obrazu.

Pozn:

1. Balenie neobsahuje bezpečnostné lano. Pri používaní na fotografovanie automobilov pri vysokej rýchlosti si prosím vezmite bezpečnostné lano. Odporúča sa udržiavať rýchlosť pod 120 km/h (74 mph) a pred použitím a každú hodinu skontrolovať prísavnú silu.
2. Tento výrobok sa môže používať len na železných rovných povrchoch alebo iných magnetických rovných povrchoch. Ak ho chcete používať na rovnom sklenenom povrchu, odporúčame zakúpiť si modely 3566 a 4193.
3. Je prísne zakázané používať súpravu magnetickej prísavnej podpery na nasledujúce povrchy: sklo (napr.: okná automobilov, čelné sklá atď.), uhlíkové vlákna, kovy zo špeciálnych zliatin, lakované povrchy, mramor, tapety s textúrou, steny z diatomového blata, nelakované drevo, matné sklo a iné drsné alebo štruktúrované povrchy.
4. Nepoužívajte v nasledujúcich prípadoch: surfovanie, lyžovanie alebo iné športy s vysokou intenzitou nárazov.
5. Nepoužívajte v nasledujúcich prostrediach: dlhodobý kontakt s vodou alebo dážď.
6. Nepoužívajte ho so svorkou mobilného telefónu na dynamické fotografie.
7. Nepoužívajte ho so selfie tyčou na dynamické fotografovanie.
8. Použiteľný teplotný rozsah: -20 °C až 60 °C / -4 až 140 °F.

OBSAH BALENIA

Trojitá magnetická prísavka x 1
Guľová hlava x 1
Držiak na akčnú kameru x 1

ŠPECIFIKÁCIE

Product Dimensions: Ø210,0 x 129,5 mm / 8,3 x 5,1 palca
Rozmery balenia: 226.0 x 210,0 x 90,0 mm / 8,9 x 8,3 x 3,5 palca
Hmotnosť výrobku: 518,0 ± 5,0 g / 18,3 ± 0,2 oz
Hmotnosť balenia: 699,0 ± 5,0 g / 24,7 ± 0,2 oz
Materiál(y): silikón, hliníková zliatina, ABS

Parametre

Parametre

Výrobca: SmallRig
Kategória: Komponenty pre Rigy